Results 1 to 8 of 8

Thread: Съвместимост на части 145/146

  1. #1

    Default Съвместимост на части 145/146

    Колеги имам алфа 145ts 1.4, 103 коня бронята е с кръглите халогени от 00 г. мога ли да ползвам калници, капак, долната греда и маската от 146 или от старата визия с правоъгълни халогени блъснах се на път за болницата не ми се бракува машината но не мога да намеря по моргите от моята модификация Моля за помощ смисъл да ми отговорите съжалявам, ако не съм задал въпроса правилно или ако има такава тема но съм в болница.

  2. #2
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Мисля че трябва да стане всичко,захвата на бронята преди феиса трябва да е същия,но не съм убеден за маската между фаровете!
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #3

    Default

    Мерси за отговора разбрах се, ако не станат да ги върна но дано да станат

  4. #4
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Относно нова/стара визия.

    Маската е различна, седи много грозно.
    Калниците имат малки разлика при захващането за бронята, ако не се лъжа, но не е нещо фатално.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  5. #5

    Default

    А то само да е това няма проблем тъкмо ще има друг вид сега, ако пасне маската в Русе и околия не можах да открия по моргите от моя вид маска с кръгли халогени и колата ми трябва затова ще и сменя фейса 😀

  6. #6
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Маска втора ръка няма да намериш, купуваш нова, преди години беше 50-60 лв. Стара маска на фейслифт броня е грозно.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  7. #7

    Default

    Май ще я погребвам алфата гредата, която е заедно с роговете е крива може да се оправи като намеря друга алфа и я отрежа но никъде няма външно 145 са еднакви но вътре на модел 1.4.ts 2000г. гредата е друга яд ме е че двигателя е на 7000км от ремонт.

  8. #8
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    145 и 146, фейсови, трябва да са еднакви отвън и отвътре. Ако роговете не са се изкривили, тази греда съм виждал да се продава отделно, а и по моргите със сигурност ще намериш. "Очилата" към които се закрепват фаровете, също са различни преди и след фейс. Като си направиш сметка броня, калници, капак, фарове, маска, най-вероятно радиатор (или два + климатичен) + монтаж и боя, и ще прецениш какво да правиш.
    146 1.6TS CF1 '98


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •