Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблемчета

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2019
    Location
    Плевен
    Posts
    16

    Default Проблемчета

    Здравейте на всички, вече съм собственик на алфичка 147 дизелче след като я купих естествено забелязах хиляди проблемчета които ме побъркват и дразнят но,очи гледали очи плакали важното че си е моя и ме кефи въпреки че съм дъртак на 52 години душата ми е на 30. Няма да ги изброявам всичките на веднъж защото ще ми се смеете и ще кажете защо купи тази морга и аз ще трябва да ви отговоря не знам, просто влязох вътре в нея седнах и я купих(регистрирана беше).Да започнем- предница разбита собственика каза че са горни носачи трябвало да се сменят иначе всичко друго е сменил да съм карал до като се разбие всичко и тогава да го сменя?. Тапицерия на вратите тотал щета целия плат е отлепен и много гадно, на задните врати копчетата на ел.стъклата не работят извадих едното и кабел няма даже. Пропуснах да кажа че съм от Плевен, така че явно ще ми трябва майстор за предница, тапицер за вратите, и някой който би ми направил ел.стъклата без да мрънка че го занимавам с глупости, ааа забравих говорителите пръщат и дрънчат ужасно каде може да ми ги сменят че не мога да си слушам AC/DC като за начало мисля че стига😆😆😆😆😆ама пък си имам АЛФААААА

  2. #2

    Default

    Здравей, колега и честита италянка. Относно проблемите ти не се панирай. Всичко е поправимо относно музиката подмяната на говорителите не е сложна. Те са 165мм. Стандартни. Необходими са фланци в зависимост от големината на новия говорител. Читав к-т говорители ти е около 80лв. Фланците са 15лв. комплекта. Тоест ако искаш да подмениш 4-те цената е около 200лв. И смяна на сд-то е задължителна с новите колони. И там още стотина лева. Относно предницата много от нас взимат евтини носачи марка атек и подменят по тях тампоните с полиуретанови. Поне за горните е задължително. Разрови се в форума ще намериш доста информация относно това. Вратите донякъде са сложни, защото трябва да се разкапсуловат корите. Но не е чак толкова фатално. В началото на април ще си идвам в Плвевен бих ти разяснил някои неща. Музиката ще ми чуеш, мога и сам да ти я сменя. Намери ме в фейсбук и ще говорим. Даниел Башов.

  3. #3
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by dianpelovski View Post
    Здравейте на всички, вече съм собственик на алфичка 147 дизелче след като я купих естествено забелязах хиляди проблемчета които ме побъркват и дразнят но,очи гледали очи плакали важното че си е моя и ме кефи въпреки че съм дъртак на 52 години душата ми е на 30. Няма да ги изброявам всичките на веднъж защото ще ми се смеете и ще кажете защо купи тази морга и аз ще трябва да ви отговоря не знам, просто влязох вътре в нея седнах и я купих(регистрирана беше).Да започнем- предница разбита собственика каза че са горни носачи трябвало да се сменят иначе всичко друго е сменил да съм карал до като се разбие всичко и тогава да го сменя?. Тапицерия на вратите тотал щета целия плат е отлепен и много гадно, на задните врати копчетата на ел.стъклата не работят извадих едното и кабел няма даже. Пропуснах да кажа че съм от Плевен, така че явно ще ми трябва майстор за предница, тапицер за вратите, и някой който би ми направил ел.стъклата без да мрънка че го занимавам с глупости, ааа забравих говорителите пръщат и дрънчат ужасно каде може да ми ги сменят че не мога да си слушам AC/DC като за начало мисля че стига😆😆😆😆😆ама пък си имам АЛФААААА
    Наборе, оправи си колата недей чака да се разбие всичко.И на двете ми алфи тапицерията на вратите беше провиснала, купуваш си подходяща тапицерия и лепило и и един ден за смяна.Копчета можеш си вземеш от раздел купува продава има много коректни момчета, за липсващи кабелчета търси ел техник, ама може и да са паднали в кората на вратата.Поздрав по случай покупката като си оправиш музиката, най-великата група с най-великата песен - https://www.youtube.com/watch?v=n_GFN3a0yj0
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2019
    Location
    Плевен
    Posts
    16

    Default

    Благодаря,колега утре ще ходя на майстор да я види и да видим какво ще каже

  5. #5
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Няма се косиш, ние на тия години поне имаме топки..с какво може ще помагаме..
    Поздрави........https://www.youtube.com/watch?v=B_3TlrZLpQ0
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •