Results 1 to 15 of 21

Thread: супер евтина Алфа 159...!!?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default супер евтина Алфа 159...!!?

    Здравейте на всички, зарибил съм се да си взимам Алфа 159. Ако някой случайно е оглеждал този екземпляр бих се радвал да сподели. Сигурен съм, че колата не е в топ състояние, но ми е интересно ако се вкарат още 2000-3000лв. дали няма да се получи една прилична кола да си покарам 2-3 год. докато секнат дизела и в БГ. Смятам да се прибирам към Пловдив това лято и ми трябва нещо за каране напред-назад. Благодаря предварително! линк към офертата-->https://www.cars.bg/offer/c2512717
    Last edited by superscandalous; 12-03-2019 at 02:55.

  2. #2
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by superscandalous View Post
    Здравейте на всички, зарибил съм се да си взимам Алфа 159. Ако някой случайно е оглеждал този екземпляр бих се радвал да сподели. Сигурен съм, че колата не е в топ състояние, но ми е интересно ако се вкарат още 2000-3000лв. дали няма да се получи една прилична кола да си покарам 2-3 год. докато секнат дизела и в БГ. Смятам да се прибирам към Пловдив това лято и ми трябва нещо за каране напред-назад. Благодаря предварително! линк към офертата-->https://www.cars.bg/offer/c2512717
    Всичко е на късмет, но 2000 ще стигнат за регистрация, първоначално обслужване, евентуално гуми... Никой не знае колко ще похарчиш, а колата (почти всяка) може да глътне много.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  3. #3
    започва да се пристрастява mollovmd's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Sofia,Bulgaria
    Posts
    76

    Default

    Приятелче, не знам състоянието на колата, но моята я взех юни месец 2018г. и тази се продаваше още оттогава на 4500лв. Едва ли й е читава съдбата и вероятно е като жена с тъмно минало - крие само изненади 😉
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 150HP 2007 - Il treno veloce.

  4. #4

    Default

    За да я продават за 1500€ сигурно са я купили за 500€...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #5
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Аз не бих скочил на това животно. Ако беше читаво, досега щяха да са го замазали за 7-800лв и да го продадат за 6000.
    Иначе 3000 са малко пари за такава кола, почти винаги можеш да си ги избиеш дори да я пръснеш на части, стига да я разколачиш още след покупката, без да набиваш средства в нея. Обаче почнеш ли, то еко такси, регистрации, обслужване, боядисване тук там и вече си около 2500лв назад. Ако има късмет и всичко е таман ще имаш кола, обаче ако не е, ще потънат още толкова докато стане както трябва.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #6

    Default

    Неслучайно хората са казали "Горчивината от лошото качество остава дълго след краткото удоволствие от ниската цена." Моят съвет е да я пропуснеш освен ако не я продаваш на части.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •