Quote Originally Posted by Alfa User View Post
Много съм слушал как заради ангажираността на модове и админи ще им бъдат дадени някакви привилегии - извън форума - защото никой не е длъжен да отделя голяма част от свободното си време, за да поддържа и/или управлява форума само заради една усмивка по радиото ... щот вече и дъвка с косъм не обещават (явно са свършили космите ). А като сложим и често неоснователното мрънкане и дори нападки и обиди от потребители, които в момента не преценяват правилно какво са сбъркали - вече съвсем се губи ентусиазЪма!

Иначе съм страшно съгласен по няколко въпроса:
- форума най-сетне да се приведе във вид, позволяващ нормалната му употреба;
- облика на форума най-сетне да стане реалност - че за това също слушам от почти година;
- да се прочистят разделите, при това основно - стари и вече излишни теми да се премахнат, или в тях да остане само онова, което е важно, и би помогнало на някого като информация или съвет;
- има и още, но като че ли вече не ми се пише...

Колкото до фейса - да, масово го ползват хората, и то за какво ли не. Друг е въпроса дали е по-лесно, а пък за прегледност и дума не може да става! Преди години, когато организирахме с едни готини хора сектата 155 - също имаше фейс, но тук имаше всичко по въпроса - срещи, планирани мероприятия, галерии от миналите събития... Беше хубаво и беше удобно за всички, защото веднага можеш да намериш каквото ти трябва - примерно, да покажеш на познати колко готино сте си изкарали с още 30-50 луди глави ...

Всичко може да се оправи и да заработи отново - но едни хора трябва най-сетне да се вземат в ръце, и всички да помогнем за общата цел!!!

И макар че е раничко още - наистина НАЗДРАВЕ - за готините времена, и за всички готини фенове!!!
Хубаво ще е да се помисли и за тия, които са изявили желание да не са вече част от тая общност. Щото ползата от тия е под въпрос.
Имам и друг предвид, освен себе си. Ноо... основно себе си де.