Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 211 to 225 of 245

Thread: Какво се случи с форума?

  1. #211
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    Значи ,ти си си свикнал тука в БГ ,да правиш молебен,и да ти се сбъдва,камо ли ,ако познаваш некой от гуротата-шуробаджанащина.Ма тва твоето е апел към нещо,както вдовицата за у...Разбираш ли?Ти ако беше в държава,в която хората държат на народа си-немаше да се изказваш изобщо.
    Гледам пак си творил.... Погледни си писанията и се запитаи дали не са в разрез с правилата на форума!?
    Това, че може да си пишеш каквото ти си искаш не значи че това е правилно.

  2. #212
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Официално:
    Форума е в процес на ъпгрейд. Няколко версии назад сме ( бяхме) и сега наваксваме.
    За съжаление днес последната версия не успя да мине... и утре опитите ще продължат

    Съжаляваме за спиранията и за причиненото неудобство.


    Не официално:
    - Наистина ли някой дори си помисли че ще оставим форума, който поддъраже повече от 10 години в този ужасен вид ?!?!?!?
    - Предупреждения за подобни неща рядко се изискват и/или налагат...
    - Не мисля че трябва да се почва с хейта.... връщаме се на точка 1 от личния ми коментар
    - Новите версии имат доста нови възможности и (надявам се) оправени бъгове...
    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Още малко "борба" с форума и версиите и почваме да оправяме темата - по никакъв начин няма да остане тази!
    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Извиняваме се за забавянето!
    Не сме забравили, не сме се отказали, но има малко технически проблеми за отстраняване преди финализирането на форума и новия му скин.
    Извинявам се, за "тъпото" въпросче, но дали ще има промяна на скапания облик и функционалност на форума?
    Че наближава година от как всичко отиде по дяволите.Благодаря!
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

  3. #213
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Григор е собственика на форума, но според мен няма вина.....евала, че го е създал, но след като КРАБ се е вклинила в него е станало гнило....мое мнение...http://clubalfaromeo.com/forum/showt...DA%F2....много пъти съм питал за разликата м/у форум и клуб.....казват ми че има, ама няма.....навързани са......
    Да Благодарим все пак на Григор за това което е направил, Но за тези около него незнам....сами преценете....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #214
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Григор е собственика на форума, но според мен няма вина.....евала, че го е създал, но след като КРАБ се е вклинила в него е станало гнило....мое мнение...http://clubalfaromeo.com/forum/showt...DA%F2....много пъти съм питал за разликата м/у форум и клуб.....казват ми че има, ама няма.....навързани са......
    Да Благодарим все пак на Григор за това което е направил, Но за тези около него незнам....сами преценете....
    Какво значение има кой е виновен? Тия работи се обсъждат в детската градина.

    Важно е кой може да реши проблема!

    Кой има достъп до софтуера и базата?
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  5. #215
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Не е само облика на форума, има теми които не водят на никъде. Има теми които са стари, неактуални. Раздел продава умря отдавна! Откакто съм тук близо 7 години все повече и повече всичко е на самотек и залез.

    Ако искайте ме линчувайте, но ето моето мнение, което е и реалността:
    Тук актуално вече е един подраздел този на 159 и една темата за блатото, тепърва актуален ще става за Джулия, колко не се знае. Форумът се прави от потребителите, а тях ги няма, за какво някой да се занимава да хаби лично време и да поддържа този форум при 5 активни теми и 40 потребителя. Този някой със сигурност вече не кара и не се интересува от марката.
    Сега е популярно фейсбук страницата. Всеки с нова/стара Алфа първо разбира за нея и там пише. Там и ще получи някаква насока за проблема си, там са повечето, които бяха тук и вече не пишат. Там лесно може да качиш снимка и да продадеш/намериш някаква част.
    Но... винаги има едно но. Там няма търсачка, там няма подредба, там всичко може да се трие....там няма архив! Но там е реалността!
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  6. #216
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Фейсбук е за слабаците, истинските мъже ползват clubalfaromeo.com


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #217
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Smile

    Tъй, тъй... Защо да е лесно, като може да е трудно!

    Tapatalk rullz!
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  8. #218
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Какво значение има кой е виновен? Тия работи се обсъждат в детската градина.

    Важно е кой може да реши проблема!

    Кой има достъп до софтуера и базата?
    Прав си няма значение, няма смисъл да се ровим в засъхнало лайно......
    Тези който могат да решат въпроса явно не им се занимава, нямат възможност, време и т.н....но не дават кокала образно казано на друг, нещо като власта в парламента )......на майтап исках да го купя за 1 лв. като Кремиковци, ама не ми го дадоха...)...затова Цветин едно време като го банваха тук заедно с други, включително и ти може би си спретнаха classiccar ....и до сега си е добро форумче......е фейса не беше завладял нета, ама щом и сега съществува форума ви нормално, значи важи.....
    Тук издишаме.....има хора който могат да помогнат, даже го споделят в темата, ама никой не им обръща внимание.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #219
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Фейсбукът не е проблем. Той има друга насоченост и друга цел.
    В нашето хоби най-често е необходима систематизирана информация и решения на проблеми. Това във фейса няма как да се случи по по-добър начин от тук.

    Проблемът тук е класически източноевропейско-ориенталски и се казва "безстопанственост".
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  10. #220
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    М ...да...фейса го ебаваме, за нищо не става, освен някой да се рекламира и да си покаже новата мутра, тоез фейс, на какво ниво е, според себе си, другите да преценят....пълен жмел, който отнема доста време на мнозинството...
    Относно форума...моето виждане е:
    1. Собственика си е собственик....той е човека....
    2, КРАБ да си спретнат раздел и там да се ширят...тържества, чествания събори и тем подобни , а не да участват в управлението на форума....оти пречат....това с всестраноразвитата личност и заемане на две длъжности е пълна глупост, защото с нищо не се справят...
    3.Модератори...е тука е много сложно при това управление до сега.....дайте им някакви привилегии, не, че ги нямат сега, някакво заплащане...дайте някаква годишна такса за ползуване на форума и ще я внасяме, за да бъде всичко ОК....и те да получават награда за труда си....има и други нет привилегии...не съм запознат....но мога да предложа някой, които все още вписват в форума....екотроник, унди, мимоузунов, ранубудната, и много други.....като Alfa User , dnt и прочее..тия последните на определени длъжности...).....бих наредил пъзела, кой къде според мен може да моредира, ако ме попитате.....ама на дали...)
    Успех...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #221
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Е къде е сега форума, него отдавна го е поразил вируса, по време на карантина да предположим, че 90% от колегите са си в къщи, къде са ви ботовете, къде е големият наплив към него..?......едно време модераторите направиха карантина, тоез създадоха блатото, ама като гледам сега, само то бълбука.....ех времена, ех управа....преди на една тема се правеха 5-6 страници на вечер, а сега стегнация....е това е развитието му, а какъв пик беше по времето на криза 2008- 2012 година...жалко....така се получава, след като хора който са го поели и са отговорни за него взимат най малко участие в такива теми.....правоимащи за някой неща, за други им е през оная работа........
    Last edited by Бобби; 29-03-2020 at 22:42.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #222
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    М ...да...фейса го ебаваме, за нищо не става, освен някой да се рекламира и да си покаже новата мутра, тоез фейс, на какво ниво е, според себе си, другите да преценят....пълен жмел, който отнема доста време на мнозинството...
    Относно форума...моето виждане е:
    1. Собственика си е собственик....той е човека....
    2, КРАБ да си спретнат раздел и там да се ширят...тържества, чествания събори и тем подобни , а не да участват в управлението на форума....оти пречат....това с всестраноразвитата личност и заемане на две длъжности е пълна глупост, защото с нищо не се справят...
    3.Модератори...е тука е много сложно при това управление до сега.....дайте им някакви привилегии, не, че ги нямат сега, някакво заплащане...дайте някаква годишна такса за ползуване на форума и ще я внасяме, за да бъде всичко ОК....и те да получават награда за труда си....има и други нет привилегии...не съм запознат....но мога да предложа някой, които все още вписват в форума....екотроник, унди, мимоузунов, ранубудната, и много други.....като Alfa User , dnt и прочее..тия последните на определени длъжности...).....бих наредил пъзела, кой къде според мен може да моредира, ако ме попитате.....ама на дали...)
    Успех...
    Много съм слушал как заради ангажираността на модове и админи ще им бъдат дадени някакви привилегии - извън форума - защото никой не е длъжен да отделя голяма част от свободното си време, за да поддържа и/или управлява форума само заради една усмивка по радиото ... щот вече и дъвка с косъм не обещават (явно са свършили космите ). А като сложим и често неоснователното мрънкане и дори нападки и обиди от потребители, които в момента не преценяват правилно какво са сбъркали - вече съвсем се губи ентусиазЪма!

    Иначе съм страшно съгласен по няколко въпроса:
    - форума най-сетне да се приведе във вид, позволяващ нормалната му употреба;
    - облика на форума най-сетне да стане реалност - че за това също слушам от почти година;
    - да се прочистят разделите, при това основно - стари и вече излишни теми да се премахнат, или в тях да остане само онова, което е важно, и би помогнало на някого като информация или съвет;
    - има и още, но като че ли вече не ми се пише...

    Колкото до фейса - да, масово го ползват хората, и то за какво ли не. Друг е въпроса дали е по-лесно, а пък за прегледност и дума не може да става! Преди години, когато организирахме с едни готини хора сектата 155 - също имаше фейс, но тук имаше всичко по въпроса - срещи, планирани мероприятия, галерии от миналите събития... Беше хубаво и беше удобно за всички, защото веднага можеш да намериш каквото ти трябва - примерно, да покажеш на познати колко готино сте си изкарали с още 30-50 луди глави ...

    Всичко може да се оправи и да заработи отново - но едни хора трябва най-сетне да се вземат в ръце, и всички да помогнем за общата цел!!!

    И макар че е раничко още - наистина НАЗДРАВЕ - за готините времена, и за всички готини фенове!!!
    Last edited by Alfa User; 30-03-2020 at 19:45.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #223
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    И тая тема я опиянчихме! Наздраве!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #224
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    И тая тема я опиянчихме! Наздраве!
    Не така бе........тинята лекува, време е да отидеш на кални бании.....иначе алкохола е доказано лекарство, което не вреди повече от антибиотика на органите ти...образно казано...
    Ние сме сила...
    Наздраве....)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #225
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Много съм слушал как заради ангажираността на модове и админи ще им бъдат дадени някакви привилегии - извън форума - защото никой не е длъжен да отделя голяма част от свободното си време, за да поддържа и/или управлява форума само заради една усмивка по радиото ... щот вече и дъвка с косъм не обещават (явно са свършили космите ). А като сложим и често неоснователното мрънкане и дори нападки и обиди от потребители, които в момента не преценяват правилно какво са сбъркали - вече съвсем се губи ентусиазЪма!

    Иначе съм страшно съгласен по няколко въпроса:
    - форума най-сетне да се приведе във вид, позволяващ нормалната му употреба;
    - облика на форума най-сетне да стане реалност - че за това също слушам от почти година;
    - да се прочистят разделите, при това основно - стари и вече излишни теми да се премахнат, или в тях да остане само онова, което е важно, и би помогнало на някого като информация или съвет;
    - има и още, но като че ли вече не ми се пише...

    Колкото до фейса - да, масово го ползват хората, и то за какво ли не. Друг е въпроса дали е по-лесно, а пък за прегледност и дума не може да става! Преди години, когато организирахме с едни готини хора сектата 155 - също имаше фейс, но тук имаше всичко по въпроса - срещи, планирани мероприятия, галерии от миналите събития... Беше хубаво и беше удобно за всички, защото веднага можеш да намериш каквото ти трябва - примерно, да покажеш на познати колко готино сте си изкарали с още 30-50 луди глави ...

    Всичко може да се оправи и да заработи отново - но едни хора трябва най-сетне да се вземат в ръце, и всички да помогнем за общата цел!!!

    И макар че е раничко още - наистина НАЗДРАВЕ - за готините времена, и за всички готини фенове!!!
    Няма как да стане.....евала за ентусиазма, ама нещата отдавна са изпуснати....разлика в поколенията и тяхната култура....няма как да ме накараш да слушам хевиметъл, щом съм закърмен с чалга...ако ме разбираш...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •