Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 245

Thread: Какво се случи с форума?

  1. #46

    Default

    Жената вика -Оправиха ли форума, отговарям - Не.. Тя: - дееба
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #47
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    81

    Default

    Като говорим за скорост хайде сравнете влизането тук с тези два форума:
    http://www.fiatforum.bg
    https://www.classiccar-bg.com/index.php
    и после ми коментирайте компа и софтуера.

  3. #48

    Default

    При мен пък на всички устройства върви и зарежда еднакво ,нямам проблем.....проблема е друг и вече мина много време,търпението го изгубих отдавна,вече и надежда изчезва всякаква.........тъпото е ,че нищо не зависи от мен(от нас) и само си се дразня....дайте да събираме някви средства ли,де да знам,тва вече на нищо не прилича,за 20 дена хората разработват чисто нови проекти за 100ци хиляди пари.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #49
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    И аз съм на мнението на undi, това небесно синьо лайно не е ферари....а ние сме фенове на марката алфа ромео, , където всеки почти си мечтае за ферари....та така и със сегашният образ на форума.....ако не става нищо, поне върнете старият образ....тоя силикон и ботокс, образно казано ме отвръщава....пълен жмел....ако трябва да шарим по някой лев, казвайте....иначе си губите цвета....... по тоя начин ако забелязвате, активноста в форума спадна бая.....и на какво се дължи тя...?.......сами си отговорете...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #50
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    п.п...това със скороста на зареждане е пълна глупост....на мен пък ми зарежда по бързо, ама каква файда.....като не радва окото....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #51

    Default

    Мдаа вече мина месец... Не искам да говоря, защото ще засегна или обидя някой.
    Определено ситуацията ни е позната... Ден, два... седмица...айде месец... Тъжна история.
    Къде ли си беше позаспал форума и си пишем по 5 човека в раздел, къде ли сега... Хахах ужас, ужас... Нищо чудно да го махнат изцяло, язък за темите, снимките и инфото... и времето.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #52
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    п.п...това със скороста на зареждане е пълна глупост....на мен пък ми зарежда по бързо, ама каква файда.....като не радва окото....
    Интересно защо да е глупост като при мен е факт?!

  8. #53
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Нямам технически забележки към интерфейса, като изключа слабия контраст при цветовете на прочетените и непрочетените теми и постове. Но това може да се отдаде и на поодъртелия ми зрителен апарат.
    Last edited by ecotronic; 15-04-2019 at 02:40.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    За мен новият формат на форума е по-добър и по-практичен, единствено остават няколко "кожи" да се добавят.

    Лично аз намалих постовете си заради няколко човека според които или правя реклама или ме репликират със съответните лични или постови квалификации/нападки без аргументи- просто за спорта.

    Има и такива които са ме репликирали аргументирано и правилно и техните аргументи съм приел за логични и правилни, но те са единици.

    Не виждам смисъл да пиша постове и да отделям от времето и научените знания, при положение че няколко човека хвърлят лайна по целия форум като постоянно избиват комплекси и "се изявяват", търсейки поредната жертва за своите житейски и професионални неудачи...

    Същото се получава и в фейсбук групата - поствам аргументирано мнение със съответните лабораторни изследвания и един който вече няколко поста "ме преследва" се прави отново на умен за моя сметка неаргументирано и без капка доказателства с твърдението че "съм пишел глупости".
    Отгоре на всичко е и неграмотен - пише с граматични грешки...

    Не е прав в твърденията си, но не смятам да влизам в спор с прост човек, макар и да мога да дам линк към лабораторни изследвания на конкретния продукт и заключение на това изследване опровергаващи неговите твърдения и съответно квалификациите му към мен или постовете ми...

    Отдавна съм си забранил да споря и най-вече да позволявам на прости комплексари да ми губят времето.

    Нищо лично, нямам чувства, просто логика,а тя отдавна ми забрани да си губя времето или да позволявам да ми го губят.

    Или има модератори и те налагат едни основни правила за водене на спорове и постване или просто такива няма и форума както и фейсгрупата са "Дивия Запад" ...

    По тази причина няма да пиша нито в подписа нито в постове за нови модели алфи които съм си купил, няма да пиша отзиви, няма да споделям мнения.

    Отново казвам - не съм обиден и не се чувствам така, просто няма да си губя времето с такива хора, а покрай тях и с форума и фейсбук групата.

    Ще остана член, ще разредя писането, а най-вероятно като следствие и посещенията на форума и фейсгрупата.

    Не държа да съм център на внимание, да получавам одобрение, възхищение или похвали за алфата си и по тази причина нямам снимки на моята алфа качени във форума или ако съм качил са 1 най-много 2 в ниска резолюция и то преди години...
    Ами не ми е ОК вида и конфигурацията на форума... Оня ден ми трябваше една тема (моя) ейй, 10мин. ровя като откачен. Сега да ме питаш, не мога да ти кажа откъде я изрових. Преди си имаше статистика, всички теми, всички съобщения... Отделно отварям си ЛС, прочитам го и то продължава да ми свети, все едно не съм го отварял, на другия ден изчезва.... Абе бозица си е. Или явно не отделям нужното време да го науча наизуст - мерси, имам по-важно неща. Вместо да вляза тук да видя и прочета нещо интересно, то само се напрягам.
    Колкото до кибиците в групите и заядливи пъпчиви тинейджъри, не се коси... Да е нещо друго, да му го набиеш... то е акъл, не става.
    Аз съжалявам, че все още има хора от форума с които не съм се виждал и запознал, а им бия евала за знанията и възможностите... Или поне във фейса да се знаем, понеже там е по-засилено присъствието. Даже преди имаше някаква тема кой, кой е във форума и във фейса... поне по физиономия да се знаем.. Хахах..което не е лошо.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #55
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Извиняваме се за забавянето!
    Не сме забравили, не сме се отказали, но има малко технически проблеми за отстраняване преди финализирането на форума и новия му скин.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  11. #56

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Извиняваме се за забавянето!
    Не сме забравили, не сме се отказали, но има малко технически проблеми за отстраняване преди финализирането на форума и новия му скин.
    Супер, браво
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  12. #57
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Надявам се и през Tapatalk да може да работи, защото беше много удобно за хора, които не киснат пред компютъра по цял ден и нощ
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  13. #58
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз пък ще го пресъздам форума с тоя клип....https://www.youtube.com/watch?v=6LRC8sQ5Hlg..... даже може да обесня, кой, кои е. ? образно казано.... след над десет годишно участие в него..)).........иде лято, след това есен, дано да се оправят нещата.....но това небесно синьо ме дразни, подобие на бмв форума....е
    Last edited by Бобби; 17-04-2019 at 22:31.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #59
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Могат ли, да се качват снимки или проблема си е в мен?

    Оправих се...
    Има ограничение в размера на снимките (от нормален телефон не стават), вероятно трябва да са под 2MB или под 1600 пиксела по дългата страна...
    Last edited by markoff; 22-04-2019 at 12:09.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  15. #60
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    81

    Default

    Намерих нещо като отговор на скоростта към форума. С Firefox работи малко по-бързо, обикновено съм с Операта, но не искам сега да ме оплювате защо работя с нея, така съм свикнал и ми харесва, другаде с нея нямам проблеми.

Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •