Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 196 to 210 of 245

Thread: Какво се случи с форума?

  1. #196
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Къде го тоя форум?
    Е ти сега къде пишеш?
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #197
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Тоя форум два дена е ок другите пет error,половината надписи на български другата половина на английски,с една дума-кенеф...нищо общо с форумите на другите марки......
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  3. #198
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Форума си е ок,само политиката му е под секва критика,открай време си е шуробаджанащина,за едни правилата са стриктни,за други толериране.Ма то си е нормално,като се знае,кво се случва в държавата,камо ли за един форум.Открай време тука да търсиш помощ-трудно.На приказки да...единствения човек,когато бех объркал кабелите на 75-цата,беше Венци,който ми предложи да мине до нас да ми ги нареди.Сам се справих,но помня жеста му.Другото е ,колко сме големи фенове,и мълчание когато потърсиш помощ.

  4. #199
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    Форума си е ок,само политиката му е под секва критика,открай време си е шуробаджанащина,за едни правилата са стриктни,за други толериране.Ма то си е нормално,като се знае,кво се случва в държавата,камо ли за един форум.Открай време тука да търсиш помощ-трудно.На приказки да...единствения човек,когато бех объркал кабелите на 75-цата,беше Венци,който ми предложи да мине до нас да ми ги нареди.Сам се справих,но помня жеста му.Другото е ,колко сме големи фенове,и мълчание когато потърсиш помощ.
    Които греши си го наказват! Форума си има технически проблеми и това си е факт.

  5. #200
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Които греши си го наказват! Форума си има технически проблеми и това си е факт.
    Каза ли нещо?О ти ли си?Лека нощ.

  6. #201
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Прави ми впечатление, че в последните дни, броят на нерегистрираните потребители (guests), драстично се е увеличил. Даже си имаме рекорд отпреди няколко дена.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #202
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Нещо става при мен. Влизам днес в сайта и постоянно ме нападат изкачащи в друг прозорец реклами на efbet. Пуснах си Malwarebytes и ми отказа достъпа до сайта с мотива фишинг.
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  8. #203

    Default

    Това е останало от времето, когато се хостваше измамна фишинг страница на някаква новозеландска банка. И сега пак има нещо гнило, понеже както писа колегата по-горе броят активни посетители все е около 10к и нагоре.



  9. #204
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Слагаш си адблокер на браузъра и спират.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #205

    Default

    Ад блокера е опасен. Случва се и да блокира напълно безвредни страници.

    Мисля, че по-доброто решение е -----> Инструменти-----> Опции за интернет-----> защита-----> ограничени сайтове и там копирате с copy и пействате адресът на страницата като я добавяте към "ограничени страници".

    Понякога такива страници са се изхитрили и ползват междинни страници които ви препращат към тях.Тогава въвеждате с копи пейст и тези междинни страници.

    И аз съм ползвал Ad Blocker и го имам свален за всеки случай, но той е последна и доста отчаяна мярка и има твърде голяма вероятност да блокира и страници които не сте готови да жертвате ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #206
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Adblocker имам (ublock, на снимката). Ама вчера и с него изкачаха, днес като че ли няма проблем. Като искам да влизам в сайта съм го закачил за изключение в antimalware защитата и влизам, иначе пак си пищи за фишинг, ама поне влизам
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  12. #207
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Аз съм с "Опера", тя си има вградено блокиране на реклами и не ми изкачат подобни неща....освен "нетинфо"-то... и някои други подканващи да се регистрирам във фейса за да мога да разгледам някоя страницата,има си и подсказки за блокирана страница.То всъщност по същество си е някакъв блокер...
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  13. #208

    Default

    Бре тоя Pifeca няма ли кой да го банне??? Бива да пише по една, две дори три щуротии на ден и да прави още толкова спам, ама да сере във всяка тема на форума безсмислици не бива...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #209
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Бре тоя Pifeca няма ли кой да го банне??? Бива да пише по една, две дори три щуротии на ден и да прави още толкова спам, ама да сере във всяка тема на форума безсмислици не бива...
    Ти да не правиш предизборна агитация нещо?!Налегай си парцалите и се съобразявай бе!

  15. #210
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Бре тоя Pifeca няма ли кой да го банне??? Бива да пише по една, две дори три щуротии на ден и да прави още толкова спам, ама да сере във всяка тема на форума безсмислици не бива...
    Значи ,ти си си свикнал тука в БГ ,да правиш молебен,и да ти се сбъдва,камо ли ,ако познаваш некой от гуротата-шуробаджанащина.Ма тва твоето е апел към нещо,както вдовицата за у...Разбираш ли?Ти ако беше в държава,в която хората държат на народа си-немаше да се изказваш изобщо.

Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •