Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 245

Thread: Какво се случи с форума?

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Могат ли, да се качват снимки или проблема си е в мен?

    Оправих се...
    Има ограничение в размера на снимките (от нормален телефон не стават), вероятно трябва да са под 2MB или под 1600 пиксела по дългата страна...
    Мхм....и трябва едно по една да се качват.

    Ще видим после с новия облик как ще е ....аз така подаръци като дете не съм чакал,как сега .....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Мхм....и трябва едно по една да се качват.

    Ще видим после с новия облик как ще е ....аз така подаръци като дете не съм чакал,как сега .....
    Още ли мислиш, че ще има нов облик?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Още ли мислиш, че ще има нов облик?
    Не
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #64

    Default

    Предлагам ви да оставите отговорния народ да си свърши работата. Творчеството изисква муза, а мрънкането скопява музите

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Предлагам ви да оставите отговорния народ да си свърши работата. Творчеството изисква муза, а мрънкането скопява музите
    Да, предполагам е нормално такава сложна работа да отнеме няколко месеца и е модерно напоследък тези, които имат мнение различно от стадното и гражданска позиция да се обвиняват, че мрънкат. Истината е, че това място не е жизнено необходимо за никого от регистрираните. Могат с него, могат и без. Не съм си правил труд да гледам статистика, но новата визия причини още по-тотален отлив. Между другото видях, че имам странен рожден ден, как мога да си го променя с по реален, по принцип не е важно, може и така да си остане.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #66
    започва да се пристрастява ildivvy's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    54

    Default

    Съгласен съм с всичко написано от колегата над мен,но искам да попитам,с какво 'новата визия' причинява 'още по-тотален отлив'? В крайна сметка,'практическата полза' от форума не би трябвало да се влияе от това (визията му)! Нали много по-важното е какво си пишем във форума,отколкото как изглежда той самия? Според мен,'отговорните хора' ще пооправят нещата или поне се надявам! Но това си е само един 'козметичен детайл'...същината е друга! Информацията е важна!
    BMW 318ti '96

  7. #67

    Default

    Quote Originally Posted by ildivvy View Post
    Съгласен съм с всичко написано от колегата над мен,но искам да попитам,с какво 'новата визия' причинява 'още по-тотален отлив'? В крайна сметка,'практическата полза' от форума не би трябвало да се влияе от това (визията му)! Нали много по-важното е какво си пишем във форума,отколкото как изглежда той самия? Според мен,'отговорните хора' ще пооправят нещата или поне се надявам! Но това си е само един 'козметичен детайл'...същината е друга! Информацията е важна!
    За мен, както и за повечето, които споделят впечатления и общуват тук, трябва да гледат неприятните цветове и слабият контраст и понеже е дразнещо не изпитваш желание нито да влезеш, нито да четеш, нито да пишеш. Предишният изглед беше красив и неповторим, комбинацията от цветове перфектна, с един поглед беше достатъчно да се ориентираш бързо. Сега е мъка, особено през телефон. Бледи цветове, всичко е като измито, с белина
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #68
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    За мен, както и за повечето, които споделят впечатления и общуват тук, трябва да гледат неприятните цветове и слабият контраст и понеже е дразнещо не изпитваш желание нито да влезеш, нито да четеш, нито да пишеш. Предишният изглед беше красив и неповторим, комбинацията от цветове перфектна, с един поглед беше достатъчно да се ориентираш бързо. Сега е мъка, особено през телефон. Бледи цветове, всичко е като измито, с белина
    На 100% подкрепям горното писание!
    Аз дори някъде бях писал точно за визията, че така както е в момента не е добре и затормозява при продължително четене.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  9. #69

    Default

    Аз ако мога да ползвам темата да попитам за Tapatalk? Вече не е достъпен там форума, а струва ми се има доста колеги като мен които го ползват.

  10. #70

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Аз ако мога да ползвам темата да попитам за Tapatalk? Вече не е достъпен там форума, а струва ми се има доста колеги като мен които го ползват.
    ....искаш да кажеш,че почти ДВА МЕСЕЦА не си ползвал форума от телефона си?....наистина кофти.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #71
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Обликът на форума е отвратителен,трудно разбираем и труден за ориентиране с един поглед,темите с нова дейност се различават от старите с много малка разлика в цвета,качването на снимки е в пъти по-трудно от всички форуми в които съм влизал,да не говорим,че половината интерфейс е на английски.И това е мнението на поне още 5 алфисти,които знам.
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  12. #72
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,462

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    На 100% подкрепям горното писание!
    Аз дори някъде бях писал точно за визията, че така както е в момента не е добре и затормозява при продължително четене.
    Много си прав .. тези светли теми са кофти.
    Не е трудно да се вкара един хубав плъгин и да заприлича на старият изискан и изчистен интерфейс.
    Много ми харесваше старата визия.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Не е трудно да се вкара един хубав плъгин
    Аааа,не съм съгласен.....лесно е да се каже
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  14. #74
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,462

    Default

    Аз съм правил доста phpbb -та
    Все пак като се прави нещо .. би било по- редно, първо да се тества нова версия и тогава да се подмени текущата.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Аз съм правил доста phpbb -та
    Все пак като се прави нещо .. би било по- редно, първо да се тества нова версия и тогава да се подмени текущата.
    Явно за някои неща са нужни просто няколко месеца...
    Шегувах се... То друго не остана.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •