Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Свирукане от предните спирачки

  1. #16

    Default

    Днес време за профилактиката. Мисля, че открих проблема, почистването и мазане с грес хубаво, но скоро бях почиствал и по-скоро не това беше проблема. Споделям, защото може да е полезно на някого. Накладките са Текстар и очевидно са предвидени вътрешна и външна, пъпките, които държат термоподложката отзад на вътрешните са разполижени по един начин, а на външната накладка по друг. При мен не беше спазено това, така съм я купил... В резултат на това, пъпките седят под челюстите на спирачния апарат, срещуположната страна на буталото и се оказва, че апарата няма равна основа, а ляга на тези две пъпки, които не са и равни, защото не са го предвиждали така. Ще слжаснимки, надявам се да се види разликата. Като покарам достатъчно ще пиша дали това е бил птоблема, засега не свирука.
    Last edited by pakumba; 30-03-2019 at 19:19.

  2. #17
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Направи една по-подробна фотосесия! Дори на неща, дето очевидно не са важни. Може да се окажат много полезни!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #18

    Default

    Аз съм направил фотосесия, но качването (поне от тел) е ужас. Дотук 150-160 км, няма помен от проблема, скоро имам да направя още 300-400 км и ще пиша дали проблема е решен, па а дано успея и да кача снимките....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •