Набързо ще снеса малко инфо за моята кола като за сефте на раздела. Аз карам Peugeot все пак и ще е по-добре хора с Alfa предимно да пускат своите проекти, за да има полезно действие раздела.

Значи в 206-цата музиката беше под всякаква критика, защото дори не беше с JBL пакета, с който може да се поръча по принцип. Хартиени говорителчета и мини пищялки, които както съм чел в сайтове за 206 са сложени толквоа невзрачни, защото от Пежо са сигурни, че всеки ще иска да ги смени със нещо силно.

Headunit:
Pioneer DEH-80MP

Голямо предимство е, че не е 4х50, ами 4х60 и това има разлика. Мисля че бяха 5V изходите. Единствен недостатък може би е, че като загрее малко и едно моторче включва релето и не иска да ми се отваря панела моторизиран е). Като се охлади моторчето и работи без проблем. Може би ми е млако мястото в колата и затова загрява.

Предна линия:
Усилвател:
Magnat X-Cite 300

Обикновено усилвателче за предна линия. Не загрява много.
Говорители:
Magnat XTreme 2160

Най-високата серия компоненти на Magnat. Малко остаря модела, но иначе свири много добре.

Задна линия:
Pioneer TS-A6921

Четирилентови колони, който макар че не съм вързал към усилвател успях да размотая. Иначе съм доволен от звука, при положение, че не са вързани към усилвател.

Багажник:
2 х Pioneer TS-W306C
2 x Pioneer GM-5200T
1 x Directed 1.0 Farad