Снимката е на кръстовището на Ибсен и Козяк, София, до мол Парадайз. Така го врътнаха това движение, че нямам думи. Чат пак виждам някой от дясно да се движи направо и да нахълта в кръстовището.

А тук, цар Борис 3 и Софийски герой. Сфетофара пуска всички едновременно (МПС и велосипеди). Шофьорите на завиващите МПС надясно към ж.к. Лагера, ще си счупят врата да се огледат за нисколетящи велосипедисти и МПС идващи зад отзад.

На бул. "Тотлебен" и "Гешов" е същото:


Същото е и на Кауфланд по бул. "Тотлебен", след х-л Родина, посока от Руски паметник към околовръстното.

Защо така са го измислили? То ясно, че в локалното са с предимство, и се оказва, че когато колите в локалното са повече си минават, но не и тези по булеварда, завиващи надясно.

Пък и да се оплача, онзи ден някакъв човек със сива корейска джипка, не съобрази кой от двама ни е дясностоящ, и само и само да ми отнеме предимството, но не и да спре или намали, щеше да се набие в паркиралите коли, отсреща .
После имаше и ръкомахания с ръце от негова страна, щот се движел явно направо и мръсна газ на тоя 2.5crdi. и от мен малко жестове, та жената ме нахока заради човека и ме остави гладен да си помисля как съм се държал.