Results 1 to 15 of 36

Thread: Заместител на оригинални свещи

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default Заместител на оригинални свещи

    Здравейте колеги. Какъв заместител на оригиналните свещи мога да сложа. В момента съм с денсо иридиум и са суг на 70к км, но от два месеца имам жесток разход на гориво, нестабилни обороти и гаснене на колата при първо палене, та искам да ги сменя с нещо евтино, понеже сигурно ще я карам до края на годината.
    Ако може някакви оредложения на заместители? Да попитам за тези на бош дали са подходящи 0 242 040 502, 0 242 235 666
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Бургас
    Age
    56
    Posts
    30

    Default

    Гаснене при първо палене,нестабилни обороти,висок разход на гориво ....според мен с нови свещи проблема няма да се реши.Колата закачана ли е на диагностика?
    Alfa Romeo SW 1.8 TS

  3. #3
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Скоро не съм я закачал. От много отдавна ми дава грешка fuel trim. Карам я на газ. Моторчето за празвн ход уж адаптирам, минава двн два и пак почват да ихраят оборотите. Имам виса, мога да я закача, ама
    .
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Бургас
    Age
    56
    Posts
    30

    Default

    Quote Originally Posted by Versace View Post
    Скоро не съм я закачал. От много отдавна ми дава грешка fuel trim. Карам я на газ. Моторчето за празвн ход уж адаптирам, минава двн два и пак почват да ихраят оборотите. Имам виса, мога да я закача, ама
    .
    Възможно е настройките на газовата уредба да не са ти в ред,което да бърка работата и на бензин.Покарай няколко дена само на бензин,да видим ще има ли някаква промяна.
    Alfa Romeo SW 1.8 TS

  5. #5
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Интересното, е че извънграда разхода си е нормален.
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  6. #6
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Обаче при палене сутрин и като изгасне мерише на бензин
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •