Results 1 to 4 of 4

Thread: AUX+Навигация на 147

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Гоце Делчев
    Age
    29
    Posts
    19

    Default AUX+Навигация на 147

    Колеги, възможно ли е да се прекара AUX кабел на оригиналната навигация, че ми омръзна от правене на дискове. Тука едно "майсторче" ми каза, че не може и ме надъха да си купя някакъв китаец за 500 лева, но не си струва. Я споделете, ако е възможно, какво трябва да направя на оригиналната навигация, че да стане тоя номер с кабела?!

  2. #2

    Default

    Е то с АУХ-а да не мислиш че е много удобно... Мотаят ти се кабели, трябва да се ровиш в телефона да сменяш песни, пада ти батерията и т.н...
    Търси някой чейнджър емулатор (yatour, xcarlink, wefa) или направо сменяй целия плеър/навигация.

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Гоце Делчев
    Age
    29
    Posts
    19

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Е то с АУХ-а да не мислиш че е много удобно... Мотаят ти се кабели, трябва да се ровиш в телефона да сменяш песни, пада ти батерията и т.н...
    Търси някой чейнджър емулатор (yatour, xcarlink, wefa) или направо сменяй целия плеър/навигация.
    На предишния ми автомобил бях с АУХ и си ми беше много удобно, ако има начин как да стане, ще ми спести доста главоболия.

  4. #4
    започва да се пристрастява andreev1's Avatar
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    34

    Default

    Здрасти, колега. С AUX-a е малко тегаво положението на стоковите стерео системи, четох, че може да се действа по тази схема, обаче в зависимост от фърмуера на стереото може и да не стане. Има и други теми във форума по които рових, но за твое улеснение :
    Click image for larger version. 

Name:	Alfa Romeo AUX.jpg 
Views:	16 
Size:	79.4 KB 
ID:	170033
    Click image for larger version. 

Name:	aux_cable.jpg 
Views:	19 
Size:	45.0 KB 
ID:	170034

    Аз тази схема ще я пробвам тези дни, стискаме палци да минем с кабел за 2 лева, вместо с чейнджър за 150
    Alfa Romeo 147 1.9JTDm 190hp+ Blackline 🖤

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •