Results 1 to 6 of 6

Thread: Alfa 147 - болежки??

  1. #1

    Default Alfa 147 - болежки??

    Здравейте колеги,
    Харесала съм си алфетка 147, фейслифта след 2005г. Още проучвам пазара, но ме интересува за какво да се оглеждам по салоните. Какви са им големите болежки. Харесала съм дизелов двигател, но се колебая между 120 и 150 конски сили.
    Давайте препоръки като за женско, ама не се увличайте по детайли като цвета.

  2. #2
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    120.Препоръки:Късмет!
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  3. #3

    Default

    150 коня. 6та скорост е голямо предимство за извънградско каране и магистрала. Разлика в разхода не знам дали има между двата. Моя котор е 120 коня осем клапана и за последните 22 000 км средния разход по борд му е около 5.5 на 100. На 150 коня имаш дпф и вихрови клапи. Все неща, които при катраник нов внос на незнайни километри не е оферта.

  4. #4

    Default

    Мерси, колега. 120те коня нямат ли дпф? Разхода градско си го смятам към 10 на сто независимо от двигателя, понеже колата ми трябва за ходене на работа. За това търся нещо 2005/2006 да е по-евтинко. Но дори и да взема 150те коня, дпф и клапите ще заминат още при обслужването.

  5. #5

    Default

    120 коня 8v нямат DPF. Разхода градско даже на къси разстояния и през зимата никога не ми е бил над 8.

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Взимаш запазената кола. Ама я закарай в сервиз, че после филма става много голям.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •