Results 1 to 2 of 2

Thread: Обслужване и ремонти: 1.9 JTD(120 Hp) vs 1.9 JTD(150 Hp)? Вградена навигация ?

  1. #1

    Default Обслужване и ремонти: 1.9 JTD(120 Hp) vs 1.9 JTD(150 Hp)? Вградена навигация ?

    Здравейте. Имам две питания за любимата марка и модел Alfa Romeo 147.
    1)Нямам състезателен стил на каране и съответно няма да усетя полза от големия 1.9 JTD 16 v (150 Hp) мотор ... , но ми прави впечатление ,че това което се продава с големия мотор по-често се среща да е натъпкано с екстри , по-високо ниво на оборудване , кожен салон , навигация и т.н.
    Въпросът е по какво се различават ценово като обслужване и евентуални ремонти двата двигателя от заглавието? И евентуални минуси на по- големия двигател? Плюсовете са ясни.
    2) Има ли сmисъл да се взема Alfa 147 с вградената навигация (вместо с къпхолдъра ) ? Таблото с врътките отпада.

    Изобщо какво е приложението на въпросния дисплей за навигация. Освен ,че краси ако не се използва на навигация ,какво му е приложението?
    Надявам се , да не ме препращате да търся инфо в темите във форума защото прегледах всичко от днешна дата до към 2016 г. Но не намерих това ,което ме интересува.

  2. #2
    АЛФИСТ iv4oo's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Хасково
    Posts
    167

    Default

    Ако това имаш предвид , или ти е някаква помощ .......
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EF%E0%ED%E5%EB

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •