Results 1 to 5 of 5

Thread: Въпрос за менюто на таблото

  1. #1

    Default Въпрос за менюто на таблото

    Здравейте колеги,искам да попитам за менюто на таблото. Имах доста опции докато един ден реших да включа сигнала когато някой не си е поставил колана, незнам дали има някаква връзка с това, но от този момент нататък останаха само три опции, за осветеността, ограничението на скоростта и всички останали опции изчезнаха. Благодаря предварително.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20190505_164522_HDR~2.jpg  

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Това меню би трябвало да се появява само, ако се опиташ да влезеш в настройките, докато колата е в движение. Пробвай да върнеш настройката за алармата за колана и виж дали няма да се оправи.
    Last edited by ecotronic; 05-05-2019 at 19:37.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3

    Default

    Понеже на мен ми направи абсолютно същото впечатление, след активиране на сигнала за коланите, намаляха опциите и стигнах до заключението, че МОЖЕШ да активираш звука, но НЕ МОЖЕШ да го деактивираш през менюто, а трябва през МЕС.... Не съм си играл да върна старата настройка (без звук) за да видя дали ще се върнат и старите опции.... Но като се замисля единствената допълнителна опция май беше само тая за колана... но не съм на 100% все пак си играх с тия работи преди 3 години
    Last edited by undy; 05-05-2019 at 23:01.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Това изглежда, като жива бъгавиня.

    Не махам звука за колана, защото, когато возя тъщата и тя ме пита, какъв е този звук, и обяснявам, че това е система за следене за непоставен колан, която автоматично изпраща EГН - то на пасажера в КАТ и следва глоба.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това изглежда, като жива бъгавиня.

    Не махам звука за колана, защото, когато возя тъщата и тя ме пита, какъв е този звук, и обяснявам, че това е система за следене за непоставен колан, която автоматично изпраща EГН - то на пасажера в КАТ и следва глоба.
    Поради същите причини не си играх повече, оставих си сигнализацията да си писка... Да си праща ЕГНтата и да си плащат... Хахахахах
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •