Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: Съвет за покупка 156 1,9 JTD 16V, 159 1,9 JTD 16V, Accord 7

  1. #31

    Default

    Не го знам и познавам този ваш среднощен кошмар, но няма как да очаквате друго отношение, с отлед на Това, че понеже от всички потребители, от първия ми пост, само вие ми се изтипосахте със слабоумни обвинения. Нещо като да отидете в селска кръчма на непознато село и с влизането запомняте онзи селяк, който пърди на всеослушание на масата! Следват асоциации за необразованите му родители, които са допуснали хиляди грешки в образованието му и се чудиш как все пак този човек изкарва някакви пари, та да ги пилее в тази въпросната кръчма.

    Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.

  2. #32
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by driftmaster View Post
    Само да допълня по темата за дизела, че времената, в които дЕдо е връткал геврека по текезесарските ниви е отдавна отминала и за никого не е тайна, че дизеловите агрегати имат много по-високо КПД, в сравнение с бензиновите. Тааа, тръцкайте си там на чесън, бензин, газ, мас, оцет и оставете хората да си карат на каквото искат.

    ААа и стига с тия руснаци, аман от спомени от времето на студената война, лозунги за вечна дружба, братски народи и други тъпотии от преди 10 ти Ноември. Като толкова ви харесва, емигрирайте в Китай. Там комунизмът е в разгара си. Може да се преквалифицирате в някой тамошен локал за бързо хранене, с по-малко брашно и повече пилешко.
    Имат дизелите по-високо КПД да, ама понеже са супер искат по нормалните държави да ги спират не само от движение а от производство направо!!!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #33
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,465

    Default

    Quote Originally Posted by maxpower View Post
    Здравейте,
    По неволя се налага да сменя возилото.
    Едно Стевио ще ти подхожда.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  4. #34
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by driftmaster View Post
    Не го знам и познавам този ваш среднощен кошмар, но няма как да очаквате друго отношение, с отлед на Това, че понеже от всички потребители, от първия ми пост, само вие ми се изтипосахте със слабоумни обвинения. Нещо като да отидете в селска кръчма на непознато село и с влизането запомняте онзи селяк, който пърди на всеослушание на масата! Следват асоциации за необразованите му родители, които са допуснали хиляди грешки в образованието му и се чудиш как все пак този човек изкарва някакви пари, та да ги пилее в тази въпросната кръчма.

    Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
    Къса памет проявяваш, забравяш твоя първи пост, но както казах не ми се занимава с теб, тук е автомобилен форум....не сме на матура по български език и литература....бягай да си смениш бушоните, докато не е замирисало на изгоряло....
    Довиждане....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #35
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    14

    Default

    Такам, вече сме собственици на 159ка . Купе и инериор - прекрасни. Има нужда от малко любов за двигателя и скоростите. Къде в София(и региона) може да се намерят голям набор от части по двигателите. В частност ми трябва глава и бутала 1,9 jtd 16V(утре ще приключим със свалянето на главата), за да видим какви са щетите, но подозирам изпаднали клапи на поне 3 от цилиндрите, защото компресията им е противоречива.

  6. #36
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Олелееее... Не си ли търсеше кола, а не курник за основен ремонт...
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  7. #37
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    14

    Default

    Колега,
    колата си е прекрасна като външен вид, интериор, купе. Това, че е за основен ремонт може да е минус за някои, но не за мене ако цената е подходяща, а тя беше. Колегите, които ме познават от БМВ форума знаят какво ми е хобито и едва ли са изненадани. Продължил съм в другия под форум. Там ще кача снимки от ремонта.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F3%F2%E0%EB%E0

  8. #38
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Успех с ремонта, дано всичко стане както трябва, и да и се радваш.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  9. #39
    започва да се пристрастява ildivvy's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    54

    Default

    Колегата със сигурност ще си направи колата,така,както много 'майстори' няма да го направят! Малко търпение и 'следете' и другата му тема с ремонта...
    BMW 318ti '96

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Довиждане....
    Това не мога да ви обещая!

  11. #41
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by driftmaster View Post
    Това не мога да ви обещая!
    Няма какво да ми обещаваш, като не се познаваме....безмислено е.....да не разваляме на момчето темата...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •