Преди години бях пуснал тема за CarSpending.com - платформата за следене и споделяне на разходи по МПС-то, сравняване с други шофьори и намиране на добри сервизи. Темата достигна няколко страници и знам, по сигнатурките знам, че потребители тук го ползват. Едно от най-популярните запитвания, които получавах бе за Android приложение. Разработката му отне над година, докато стигне до ниво, на което не ме е срам да го обявя.

Motomoshi (CarSpending.com) за Android може да свалите от тук

Това, което приложението позволява е:
✅ Лесно и бързо добавяне на зареждания, сервизни събития, снимки, напомняние.
✅ Автоматичен бекъп, така че да не се притеснявате, че данните ви ще се загубят.
✅ Всякакви и неограничен брой МПС-та (автомобили, мотоциклети и комерсиални).
✅ Автомобили с повече от един резервоар. Поддържа автомобили на бензин, дизел, LPG, CNG и ток, като може да следите разхода и на двете си горива.
📷 Добавяне на галерии от снимки (за сега неограничен брой)
📊 Детайлни статистики за разходите (с предстоящо добавяне на генератор на репорти).
🔔 Напомняния за предстоящи разходи, обслужвания, включително с изпращане на мейл.
🖼️ Генериране на код за подпис във форума с картинка с вашият автомобил (подобен на моя) - картинката се опреснява автоматично

За мен ще означава безкрайно много ако го свалите, пробвате и ми пишете при проблем, липсваща функционалност или каквито и да е въпроси - тук, на лично или през формата за обратна връзка в самия ап. А ако ви харесва - да оставите ревю в Play Store-а

Започната е работа и по iOS приложение!