Results 1 to 15 of 15

Thread: Баш майстора....

  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default Баш майстора....

    Предлагам в тая тема да се задават въпроси към нашият форумен специалист по всичко - dhtj
    Тоез, да не го затрудняваме да обикаля из темите и да ни осветлява за автомобилите ни..
    ето и кратка, скромно написана визитка от негова страна:

    Че съм карал много коли - карал съм. Хоби ми е. Само под наем из Европа съм взимал поне 10. На приятели, колеги и съученици - много. На съфорумци - няколко. Даже по едно време имах един братовчед търговец, та и покрай него много покарах. И по обяви и автокъщи съм ходил и т. н. Този същия има и сервиз, та съм гледал и помагал и аз още като лапе.

    За правене - не съм правил чак толкова неща сам. Каквото съм правил съм го споделял във форума най-често.
    Настройвам и си обслужвам газовата, сменям носачи и тампони, балансирам гуми на съответната машина. И реглаж на предницата съм правил на лазерен стенд, но там трябва и втори човек.
    Миналата седмица свалях глава и смених гарнитура заради теч. А седмица преди това смених всички ремъци и ролки на моята кола, имам и снимки даже.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post

    Че съм карал много коли - карал съм. Хоби ми е. Само под наем из Европа съм взимал поне 10. На приятели, колеги и съученици - много. На съфорумци - няколко. Даже по едно време имах един братовчед търговец, та и покрай него много покарах. И по обяви и автокъщи съм ходил и т. н. Този същия има и сервиз, та съм гледал и помагал и аз още като лапе.

    За правене - не съм правил чак толкова неща сам. Каквото съм правил съм го споделял във форума най-често.

    Една кратка автобиография на 51 годишен мъж ли е това? Да разбираме, че сте един обикновен "педалист"!? Карате без да правите? В това отношение си приличаме. Но спри сърце...


    По темата:
    Да питам и тук - при смяна на ангренажния комплект, редно ли е да се смени и водната помпа? Двигателя е 2,4 jtd.
    Last edited by driftmaster; 17-05-2019 at 11:47.

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Мерси за добрите строфи,автобиографията е на баш майстора, сам си я написа в друга тема.... ако пожелае може да ти отговори на техническият ти въпрос.... само да не се окаже, че говори сам със себе си.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4

    Default

    Аз питам съвсем сериозно и не, опасявам се, че сте в грешка и не е необходимо да губите бързи пари на бас. Кажете поне това ли е комплекта, на снимката, която качих?

    Дано не съм прав, тази ваша нервност да произтича от бащина загреженост за това, колко неведоми са пътищата на любовта и от къде минава тя? Чисто физиологично само може да се приеме, че е през стомаха и при жените. Макар да има определени тенденции да се смята, че изходът от него често е атакуван в буквалния смисъл, докато тя се консумира (любовта).

    Но, нека не сме лаконични, все пак щеше да е много по-добре, ако днес беше един sunny day.

  5. #5
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Предлагам в тая тема да се задават въпроси към нашият форумен специалист по всичко - dhtj
    Тоез, да не го затрудняваме да обикаля из темите и да ни осветлява за автомобилите ни..
    ето и кратка, скромно написана визитка от негова страна:

    Че съм карал много коли - карал съм. Хоби ми е. Само под наем из Европа съм взимал поне 10. На приятели, колеги и съученици - много. На съфорумци - няколко. Даже по едно време имах един братовчед търговец, та и покрай него много покарах. И по обяви и автокъщи съм ходил и т. н. Този същия има и сервиз, та съм гледал и помагал и аз още като лапе.

    За правене - не съм правил чак толкова неща сам. Каквото съм правил съм го споделял във форума най-често.
    Настройвам и си обслужвам газовата, сменям носачи и тампони, балансирам гуми на съответната машина. И реглаж на предницата съм правил на лазерен стенд, но там трябва и втори човек.
    Миналата седмица свалях глава и смених гарнитура заради теч. А седмица преди това смених всички ремъци и ролки на моята кола, имам и снимки даже.
    Това което е правил маистора "свалял е главата заради теч" може ли да ми го обясни заради какъв точно теч го е правил!?
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  6. #6
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by driftmaster View Post
    Аз питам съвсем сериозно и не, опасявам се, че сте в грешка и не е необходимо да губите бързи пари на бас. Кажете поне това ли е комплекта, на снимката, която качих?

    Дано не съм прав, тази ваша нервност да произтича от бащина загреженост за това, колко неведоми са пътищата на любовта и от къде минава тя? Чисто физиологично само може да се приеме, че е през стомаха и при жените. Макар да има определени тенденции да се смята, че изходът от него често е атакуван в буквалния смисъл, докато тя се консумира (любовта).

    Но, нека не сме лаконични, все пак щеше да е много по-добре, ако днес беше един sunny day.
    Трудно преливаш от образ в образ, не ставаш за артист, ако не е така, какъв бас те гони и какви пари, откъде тоя интерес да ме съветваш, след като не те засяга.......и по теническият въпрос ти се губи нишката, няма я снимката на комплекта...трудно е да се обслужват няколко профила...))
    Иначе благодаря, че си изрази мнението за мен, което събра виртуално за кратко време на престоя си в форума....ти си роден екстрасенс
    Last edited by Бобби; 17-05-2019 at 17:20.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #7
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Това което е правил маистора "свалял е главата заради теч" може ли да ми го обясни заради какъв точно теч го е правил!?
    Изглежда малко е свенлив майстора, но дано събере смелост и да ти отговори.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #8

    Default

    Дано само да се правите на толкова ... неостър, снимката е в темата ми и вече ми отговориха. За това нагоре писах "...и тук..."!
    Лека вечер!

  9. #9
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by driftmaster View Post
    Дано само да се правите на толкова ... неостър, снимката е в темата ми и вече ми отговориха. За това нагоре писах "...и тук..."!
    Лека вечер!
    Аз не обикалям темите като dhtj за да търся снимката ти....идеше реч за тая тема.....
    Лека нощ...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #10
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Всичко се оправя ако го псувате достатъчно дълго.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #11
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Всичко се оправя ако го псувате достатъчно дълго.
    +1 ..ама и страстно и чувствено :РРР
    THERE IS NO EASY WAY OUT.SLY IS AWESOME GUY-
    http://www.youtube.com/watch?v=MwPb7...eature=related

  12. #12
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Всичко се оправя ако го псувате достатъчно дълго.

    Това може ли да си го сложа за цитат?
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #13
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Крайно време е dhtj да завладее темата и да я развива, за него съм я създал...ама нещо се притеснява....друго си е да цитира две думи от дадено мнение и да прави преразказ....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #14
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Това може ли да си го сложа за цитат?
    Може,ама ще си платиш патента като са видим.Дотогава си на промоция.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #15
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Може,ама ще си платиш патента като са видим.Дотогава си на промоция.
    Знаеш, че не съм инатлив!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •