За съжаление си прав , действително положението е трагично . Младото поколение е под всякаква критики . Арогантни , нахални , нахакани и без никакво покритие . Изключително много ми липсва времето от преди 10 години когато в нашият град се събирахме голяма и много готина група от хора . На тези сбирки човек можеше да научи толкова много от хора знаещи и можещи, доказали се . Аз бях единствената жена , но никой никога не се е отнесъл пренебрежително или арогантно към мен, даже напротив . С много от тези хора сме в страхотни отношения и до ден днешен и можем да разчитаме един на друг за неща дори извън обсега на любимата марка кола . А сега в Ст.Загора по срещите ходят някакви разгонени тинейджъри които се държат така сякаш са едва ли не затворено общество и да отидеш на Алфа среща първо е немислимо ако още не си с памперс и второ е абсолютно безпредметно , защото от хора с подобно поведение и арогантност едва ли има какво да се научи . За съжаление от както Алфа Ромео стана по - достъпен автомобил всякакви индивиди се сдобиха с такива коли и избиват комплекси много стабилно . Но както вече някой беше написал това което се случва днес с младите хора е огледало на обществото което расте и заформя . Не смятам , че с такива млади хора ни очаква нещо добро , даже напротив . Всичко което се случва е трагично .