Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: За групата във facebook ... и не само!

  1. #1
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Angry За групата във facebook ... и не само!

    Както са казали старите хора - за едно нещо казваш или добро или нищо ... Аз обаче - като привърженик на този клуб от Април 2004-та - не мога повече да понасям и няма да търпя по никакъв начин безобразно поведение във Форума или групата на Форума във Facebook!!!
    Нямам думи да опиша колко разочарован съм от малоумни нови попълнения, които освен тоталното си неведение по въпроси, свързани с Алфа Ромео, автомобили, и даже ако щете - елементарни неща свързани с управлението и поддържането на един автомобил, са АБСОЛЮТНО НЕАДЕКВАТНИ И ЗВЕРСКИ ГРУБИ към хората, които се опитват да им покажат правилния път или да им окажат помощ!!!
    Форума и групата са с цел взаимопомощ и уважение - а не омраза и оплюване... Ако не ви харесва защо сте смъмрени или имате наказание - помислете си за собственото си поведение, и до колко ви работи онова сивото в главата (не бръмбарите, дето ви карат да се хилите идиотски всеки ден...) !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #2
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    И за да споделя защо ми преля чашата на търпението :
    https://lh3.googleusercontent.com/2o...P=w541-h909-no
    Last edited by Alfa User; 04-06-2019 at 00:45.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #3
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Знаеш че във фейса влиза всеки. Отдавна се нерви на глупости и тук и там, за съжаление.
    За съжаление имн малко хора останаха за идеята да си помагаме
    Лека нощ на всички.

  4. #4
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Не е "всеки" - в групата влизат лайненца, одобрени от админите ... и аз настоявам същите тези лайненца да бъдат затрити ... ако не веднага, то в най-кратък срок - защото се излагаме по най-тъп начин!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #5
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Не ползвам ФБ и не възнамерявам да ползвам. Още по-малко пък за да обменям техническа информация относно любимата марка.

    Мястото, което в най-голяма степен е подходящо за тази цел, е този форум.

    Така че работeте за това, той да остане чист и въпросните лайненца да не се вихрят из него.

    Все още има доста ценни хора в него, все още преобладават и колегиалните взаимоотношения.

    Работете по въпроса, това да си остане и занапред.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    За съжаление това е огледало и на обществото ни. Преди да категоризираме когото и да било, погледнете тия до вас! Да, младото поколение ще става все по-невежо и арогантно. Нали това е целта на всички мероприятия, които се провеждат от доста години. С наказания не става. От наказанията хората се впечатляват само временно. Няма по-добро от личния пример. Хората не искат да са такива или онакива, защото някой им казва, а защото искат да приличат не "ей ония човек"
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #7
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Иво, личните ми наблюдения сочат, че големите лайненца във форума не са хора от младото поколение а такива от нашето.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #8
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    И заради това, че някой е попитал учтиво и не е написал правилно чуждицата на български, Ви дава повод да го клалифицирате като "лайненце" ??? И това го пише модератор...

    Какво направихте Вие (членовете и организаторите на този клуб) за обогатяването на знанията на феновете?
    Сигурно бутането на автомобили, търкалянето на гуми и още куп интелектуални игри в предстоящия Италфест ще развият значително знанията за италианските автомобили сред феновете?
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  9. #9

    Default

    Струва ми се точно обратното, насочено е към човека, който коригира толкова надменно заради това че човека го е написал на кирилица

  10. #10
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Опа....ебати и интересната тема....))
    На същото мнение съм като Гришата....
    Имам и няколко въпроса:
    1. Alfa User и Alex Dim един и същ човек ли са...?
    2. Еко да каже за дъртите лайна в форума, ама да не се притеснява....да ги назове с никове , имена...да си говорим открито, а не като политици....и аз нямам фейс.......затова и задавам тези въпроси....Иво няма какво да го питам, с него мога само да си пия и да го слушам като ми приказва....винаги имам уважение към по възрастните ..
    italfen също е много прав....имам много постове от моя страна за италфест и пионерската им организация, но както и да е...ако сме открити и се псуваме в лице е по добре, отколкото зад гърба.....кой ме разбрал, разбрал.......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #11
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Еко спазва правилата на форума и поради това няма да ги назове публично. Но ако ти се чувстваш нещо гузен, споко, не си измежду тях, нищо, че често се лигавиш.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #12
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Еко спазва правилата на форума и поради това няма да ги назове публично. Но ако ти се чувстваш нещо гузен, споко, не си измежду тях, нищо, че често се лигавиш.
    Не се чувствам гузен....нравят ми се откритите неща, затова съм и наказван....казвам какво мисля, дали е правилно е въпрос на обсъждане и доказване....лигавя се реално, виртуално съм първичен....но това няма значение....правилата и законите не ги спазвам тогава когато виждам, че не се прилагат правилно.....много добре знаем в каква държава живеем, Вие говорите за интернет, фейс, мейс пълни глупости, на улицата сме други, едно искаме на думи, друго правим......стига бе....
    Винаги съм бил против да се трият мнения и наказва потребител.......нормално е като четеш да прецениш, кой , колко му е багажа и да отсееш плявата.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #13
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Идея си нямаш, колко много неща искам да кажа открито, но не мога, защото такива са правилата. Ако не знаеш, и аз съм бил предупреждаван от модератори нееднократно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #14
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Опа....ебати и интересната тема....))
    На същото мнение съм като Гришата....
    Имам и няколко въпроса:
    1. Alfa User и Alex Dim един и същ човек ли са...?
    2. Еко да каже за дъртите лайна в форума, ама да не се притеснява....да ги назове с никове , имена...да си говорим открито, а не като политици....и аз нямам фейс.......затова и задавам тези въпроси....Иво няма какво да го питам, с него мога само да си пия и да го слушам като ми приказва....винаги имам уважение към по възрастните ..
    italfen също е много прав....имам много постове от моя страна за италфест и пионерската им организация, но както и да е...ако сме открити и се псуваме в лице е по добре, отколкото зад гърба.....кой ме разбрал, разбрал.......

    Ами наздраве! Стари или млади, "исти говна" сме си всички. Вярно, че на живо не сме това, което се явява на екрана. Има много хора, които не знаят как да се изкажат. На някои техниката ги подвежда. Но има едно нещо, което е много важно и то е искреността. По мои наблюдения, какъвто и да е конфликта, кажат ли си хората, къде ги стяга чепика, въпросът винаги се разрешава бързо. За това не премълчавайте, а питайте директно. Най- ми е противно, когато някой нов пита за нещо и иска помощ, а някой корифей му обяснява колко е тъп и как се пита. Може да обясниш на човека нещо без да го унижаваш.
    И запомнете!
    Толерантността не са само правата на педалите и лесбийките!!!!!!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #15
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ако сме открити и се псуваме в лице е по добре, отколкото зад гърба.....кой ме разбрал, разбрал.......


    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Най- ми е противно, когато някой нов пита за нещо и иска помощ, а някой корифей му обяснява колко е тъп и как се пита. Може да обясниш на човека нещо без да го унижаваш.
    И запомнете!
    Толерантността не са само правата на педалите и лесбийките!!!!!!
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •