Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: За групата във facebook ... и не само!

  1. #31
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Анджък де, гледат ко праят големите и им подражават.Е на преди 2-3 вечери глеам тинейджър и тинейджърка са целуват на детската площадка по късна доба.Целуваха са целуваха са...па оная клекна пред него и тоя и бута нещо в лицето...добре че я уцели в устата....ми ако беше я нацелил в очото.Аааа, не са убави тия работи.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    И заради това, че някой е попитал учтиво и не е написал правилно чуждицата на български, Ви дава повод да го клалифицирате като "лайненце" ??? И това го пише модератор...

    Какво направихте Вие (членовете и организаторите на този клуб) за обогатяването на знанията на феновете?
    Сигурно бутането на автомобили, търкалянето на гуми и още куп интелектуални игри в предстоящия Италфест ще развият значително знанията за италианските автомобили сред феновете?
    Бутането на италиански автомобили не е лошо да се тренира от време на време, че спарковете масово раждат лятото...не е зле да се тренират подобни неща. Ще помогне определено.

    А за фейс групата - няма как да се избегнат троловете и разни заядливи "лайненца", както модератори се изразиха тук. Въпроса е какво се прави срещу тях, наказват се или предупреждават хората, които се борят и спорят с тях. Все тая де, ни съм вече и групата, ни имам алфа, ни имам намерение да имам. Ама определено това ми е впечатление от фейсовата.
    Last edited by Ali.Sali; 21-08-2019 at 11:51.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Ali.Sali View Post
    ни имам алфа, ни имам намерение да имам.
    Що тъй?



  4. #34
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    А на мен спарковете що не ми раждат ни лято ни зиме?
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #35

    Default

    Не съм имал спаркова алфа, но считам че мнението е малко крайно в тази насока и едва ли толкова "често раждат".Може и да е по-често от дизелите(нямам представа), но обикновено за да се случва това някой е експлоатирал до край или почти до край или крайност двигателя без съответната поддръжка и това е причината за повредата.


    Намеренията се менят, тъпото когато са обусловени от емоции, а не от разум.Ако си платил сметката на някой друг който е наакал отвсякъде автомобила няма значение марката му или модела.Не звучи разумно да обвиняваш марката за поведението на някой друг и донякъде за собственото си поведение- за това че си допуснал да те измамят/прецакат разни тарикатчета на дребно. От такива бъка във фейсгрупата, а отгоре на това някой са и големи философи относно марката и държат винаги да имат последна дума във всички спорове за да "докажат" на останалите колко повече "знаят" в сравнение с тях и колко са тъпи останалите участващи в спора ...

    Комплексарщина избива отвсякъде ...

    А за "раждането" конкретно да кажа - в днешно време на никой не може да се има доверие - един си пробутва консумативите, няма значение дали са подходящи и какво конкретно съдържат, говоря за маслото, друг си пробутва резервни части, трети някаква друга "далавера" върти с твоята кола ...

    В днешно време най-голямото изискване към отделният индивид е да мисли и осмисля и да преценява, за да не бъде прецакан.Дори и тогава обаче няма гаранция, но при добра преценка се намаляват 80%-90% от "злополуките" тип продавач/предоставящ услуга - клиент.

    Специално в автомобилния сектор сервизирането на автомобилите и нови и втора употреба е нерегулирано на 95%-98% и точно това налага да се внимава, осмисля и преценява на кого си оставяш колата да я ремонтира или обслужва.

    Да се надяваме, че до 1 година ще има законодателство в тази област, което разумно и смислено ще даде някаква защита на обикновения потребител заплащаш и ползващ този вид услуги...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #36
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post

    Да се надяваме, че до 1 година ще има законодателство в тази област, което разумно и смислено ще даде някаква защита на обикновения потребител заплащаш и ползващ този вид услуги...
    Закони /писани и неписани/ си има и сега. Морал и контрол няма. Скоро няма и да има.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •