Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Пак виновен!

  1. #16
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Понеже детето е на село при баба, реших да се възползвам от всеки сгоден момент. До като тя си бърбори пред блока на кьотуците, мариновах едни пържоли. До като се накисваха в маринатата от червено вино, черен пипер, лук и една идея соев сос успях да забъркам и един крем карамел от истински яйца и мляко издоено от крава. Надробих половин кофа салата, аранжирах масата с две чашки и малка дискретна каничка с огнена течност, добре изстудена в купа с лед и зачаках. То не беше :"ох, ах, ама колко е вкусно"..... Точих си зъбите и чаках да свърши с десерта, за да се примъкна към нея, а тя усетила намеренията ми- Миличко, като искаш нещо, не ме карай да преяждам! Нещо по-лекичко, че сега съм готова само да си легна.
    Нема угодия!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #17
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    -Скъпи, взе ли си заплатата?
    -Не.
    -Щоо?
    -Боли ме главата.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #18
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Пазаруване в хипермаркета, сам - макс 30 минути, с чакането на касата.
    Пазаруване с благоверната - мин.час и 30 мин.Без чакането на касата.Разбирам в един хипермаркет да се продават плодове, зеленчуци, кайма, сирене, акумолатори, отверки и бира, ма не моа разбера кой малоумен мениджър е решил да продава чорапогащи, кюлоти, червила, парфюми и други такива депресанти.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #19
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ако не си вдигаш телефона, начи си по к*рви, ако те нема у фейсо начи си по к*рви, ако си у фейсо начи си пишеш с некви к*рви.Ма аз нямам фейс...щот не ти остава време от к*рви.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #20
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ако не си вдигаш телефона, начи си по к*рви, ако те нема у фейсо начи си по к*рви, ако си у фейсо начи си пишеш с некви к*рви.Ма аз нямам фейс...щот не ти остава време от к*рви.
    )))...виж сега дъртия....нали знаеш, курвите си имат особено привличане......не знам как е в фейса и в нета, но като я видя на улицата и съм Аз....))...първичен инстинкт...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #21
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Знам, знам...начи тоа моя авер ключаря, е много похотлив, ъъъ работлив.Се ходи с една масльонка на адрес да смазва ключалките на клиентки /веднъж ходи да оправя и на един сиганин ключалката на баваререца ама бързо се върна/...я седим в дълбока резерва щот и той набор мое са закучи работата трее си помагаме.Та минава една позната заприказвахме си и пущам у машината за кафе стинки да я черпя и питам - как го искаш/кафето де/ и онаа вика изотзад и да ма дърпаш за косата.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #22
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    ))....имала е предвид за кафе с райбер
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #23
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Гадняри! И кафето разваляте!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #24
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Котката съдра пердето.Жената купи ново.Аз го закачих, тя го разпъна и пита харесва ли ми.Миии....не.Нищо, ще свикнеш!
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #25
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Да спориш с жена е като да стрижеш прасе - мноу квичене и никва вълна.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #26
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Такааа, ще излизаме, трябвали и чанта и обувки.Час и нещо се облича, гримира, оглежда, аз още кисна пред телевизора и си бъркам фноса.-Още ли не си облечен бе!?Магазините нямя тебе да чакат!Все едно ма дигнаха по тревога в казармата, три минути ми трябваха да стана да източа бойлера, да фърля две шепи на физиономията, да се облека, обуя, вързах си косата на опашка и чакам на вратата.А и мустаците сресах.- Вземи хвърли боклука и ме чакай в колата, ей сега идвам.Вземам боклука слизам с асансьора, хвърлих боклука/до казаните ходим с такси, колата или пеш една цигара време/ седнах в колата запалих цигара, пуснах стената на Пинк Флойд и зачаках.Чакам, чакам, запалих втора цигара, междувременно дадох гаечно 10 на комшията да си отвърти нещо, прибрах гаечното, проверих маслото и антифриза и пак седнах в колата.Тамън допушвах третата цигара, усещам некъв трясък огънчето ми паднах между чатала, викам си некой ли ма удари..Неее, любимата ненагледната се беше тръшнала на пасажерската седалка и отвори една уста - престани да бързаш и да ме притесняваш....така е....от има няма 34 щастливи и дълги години.Четири щастливо и триесет дълго.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #27

    Default

    То по големите вериги вече е така. Домати, суджук, тоалетна хартия, шампоан, чистачки, масла, прашки, боксерки... не липсва асортимент. Че при някои и смартфони, лаптопи...

    Иначе за една жена всеки мъж, който не е пред очите и е по к*рви. Що скандали съм имал на тая тема. Няма те 20 минути - с коя беше? Аз познавам ли я? Това ли заслужих аз бе?...
    Задръстване и чакане по половин час, прибираш се... след работа ти по к*рви ли ходиш бе, така ли станахме вече...? Ръчкаш фейса...с к*рви си пишеш...не си на линия...еми щото си по к*рви...дори когато сме заедно бил съм ги заглеждал....а тая там що те гледа бе, вие има ли ли сте нещо общо, ти кво криеш от мене бе?
    Ако пък замиришеш на парфюм...край...

    В крайна сметка последва раздяла. То се нетърпи това. След месец ме търси...извинявай...къде си...?... по к*рви съм!!!
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  13. #28
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Днеска най после си намерих прави дънки с допълнителни джобове на крачолите, че мразим да носим чантички, хюмнетки и тем подобни, та тъпчем сичко в тях.Похфалих се с покупката жената присви очи и рече - сега ли да ги изпера или след като легнеш под колата.Тва е...няма угодия.Но пък къф смилянски боб беше сготвила...
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •