Results 1 to 4 of 4

Thread: voziqta na 156

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    132

    Default voziqta na 156

    Zdraveite, iskam da si zakupq alfa 156,i me interesuva oka4vaneto i voziqta i?v momenta imam alfa 146 twin spark,i ne mi haresva osobenno,dosta tropa vytre kupeto.interesuva me dali 156 e napravena s po ka4estvenni materialii dali vozi po-dobre.blagodarq vi predvaritelno,forumyt e vyrha
    156 2,4jtd

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ВАРНА
    Posts
    127

    Default f

    парвоначално прочети правилата на фурума както и в мн други трябва да пишеш на кирилица ...156 няма нищо общо с твоита според мен си воззи мн добре ...но по нашите патища е някаква дива индия ..ма кат не искаш да се чупи си земи
    Алфа Ромео 156 2.0 T.S!!!

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    132

    Default re

    наистина пътищата са такива,и няма машина която да не се чупи и разваля,мисълта ми е за возия и качественни материяли за направата на купето.защото моята тропа на павай,и скурца а окачването за година и половина из пловдив не е мръднало.
    156 2,4jtd

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default Re: re

    Quote Originally Posted by Boriio
    наистина пътищата са такива,и няма машина която да не се чупи и разваля,мисълта ми е за возия и качественни материяли за направата на купето.защото моята тропа на павай,и скурца а окачването за година и половина из пловдив не е мръднало.
    сичките с тъпо окачване тропат на паваж дори и нови от магазина
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •