Results 1 to 12 of 12

Thread: Мнения за GTV

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default Мнения за GTV

    Който може, нека сподели малко опит за този модел: 2.0 16V, защото ако сте обърнали внимание, един приятел я продава и може аз да я купя. Че върви много, не се и съмнявам...но много ли харчи? Има ли някакви слаби места (както моята:дебитомер ) и какви преимущества има? Мерси предварително на всички!!!
    .::Black Cloud Gang::.

  2. #2

    Default

    гледам,4е никой не е отговорил на вапроса,за това и аз да подкрепя с едно питане. Нека някой ,който знае нещо за модела да пише. (нещо от опит а не от книги)

  3. #3
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Еми аз нямам опит но имам същия ДВГ Ако искате мнение да кажа а?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #4
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    е недеи ние си го знаеме тоя мотор та тои е ве4ен се пак е култовото 16v мания е

  5. #5
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    до колкото знам има човек във форума със GTV 2.0 16V ако не ме лъже паметта ника му беше JOVANY, но напоследък нещо се изгуби и не пише във форума....мисля, че той би могъл да ти даде най-детайлно мнение за въпросната алфа, но уви изгуби се това момче.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    42

    Default

    ами от 1 месец имам такава гад и впечатлението ми е

    единственият проблем са шибаните дупки в София
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer 16v '91 137p.s.
    волан Sport Line

    Alfa Romeo GTV 2.0 16v T.S. '95 150p.s.

    ::: It's all about driving and style:::

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    sofia i italia (za sega)
    Posts
    23

    Default

    gledam 4e temata e malko stara no vse pak da vi kaja. zna4i spored men nedostatucite sa 4e otzad e doosta tiasno i zavisi za kakvo shte ti triabva dde. bagajnika sashto e mnogo maluk. moita kato se pribirax iuli ot italia i napravix 1500 km sas 130 litra benzin pri sredna skorost 140. taka 4e i razxoda ne e koi znae kolko goliam.v obshti linii sum si dovolen ot kolata i to dosta.


    =============
    превод: http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg

    гледам че темата е малко стара но все пак да ви кажа. значи според мен недостатъците са че отзад е дооста тясно и зависи за какво ще ти трябва дде. багажника също е много малък. мойта като се прибирах юли от италия и направих 1500 км със 130 литра бензин при средна скорост 140. така че и разхода не е кой знае колко голям.в общи линии съм си доволен от колата и то доста
    where i come from , there is no plan "B" , so take advantage of today because tomorrow is not promised... )

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    70

    Default mda

    syper e kolata!
    pi4kite si 4ypqt vratovete!!!

    ПИШИ НА КИРИЛИЦА
    GTV 2.0 TS - dead
    156 2.4 JTD - dead
    147 1.6 TS - dead
    BMW 520 E39 - live

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Шумен
    Posts
    70

    Default

    Добре. Но с какво динамиката на джи ти ви е 2.0 16ве е по-добра от тази на алфа 156 2.0 16 ве? Аз като гледам техническите характеристики, мисля, че динамиката на алфа 156 би трябвало да е по-добра предвид по-малката й маса от тази на джи ти ви. Доколкото помня двулитровата 156 със шестнадесет вентила няма 1300 кг. собствена маса, докато тази на джи ти ви е над тази стойност. Не знам, Вие кажете - тези асъс 156 и джи ти ви. Не съм карал нито една от двете. Аз съм със скромна 155
    алфа ромео 155 1,7 ТС 8в

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    70

    Default .

    ми 156 не съм карал но ГТВ-то е много добро в завой щото е ниско широко и тежко, със 200 по магистралата единственото нешто което дразни са другите шофъори дето не се мърдат като трябва,масата и е 1320 мерил съм я на авто кантар,освен по-добър външен вид ГТВ-то има и кожен салон а доколкото знам тва не е 100% така за 156,минус освен нештата изброил колегата са и че е твърдо окачване което прави по-малък комфорт при каране но пък е къде -къде по устойчиво в завоите, ако 156 е със celespeed ще имаш финансови проблеми съдейки по написаното във форума
    освен тва е пълно със 156 а ГТВ са рядкост което си е плюс ако питаш мене
    GTV 2.0 TS - dead
    156 2.4 JTD - dead
    147 1.6 TS - dead
    BMW 520 E39 - live

  11. #11
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Двете коли са за различен тип хора, и е трудно да се сравняват, просто едната е КУПЕ, а другата се е семмен автомобил, е аз бих избрал GTV-то, ама следващия път
    Или по добре без V
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  12. #12
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default ГТВ

    АКО Е ГАРГА-ДА Е РО6АВА-ГТВ 2.0 6естак турбо!!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •