Results 1 to 6 of 6

Thread: Разход на гориво алфа 159 120p 8v

  1. #1

    Default Разход на гориво алфа 159 120p 8v

    Здравейте колеги дайте съвет разхода на гориво ми се вдигна последните месеци от 7 на 10/100 да не би нещо дебитомерът да не е в ред или в горивото до сега съм зареждал само на марешки и винаги до горе

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    София
    Posts
    12

    Default

    Горивото на марешки е доста лошо попринцип и моя съвет е да не се сипва от там. Два пъти съм го правил и двата пъти колата ми спря да върви и започна да харчи повече. Иначе ако под няколко месеца визираш последните 2, то си стана топло и ако климатикът ти е постоянно пуснат е нормално да почне да харчи повече
    Alfa Romeo 159 2.4 Q4

  3. #3

    Default

    Благодаря за съвета колега другата седмица ще зареда до горе би ли ме посъветвал на коя бензиностанция да отида и от кой дизел с добавка или без?
    Last edited by Marto786; 25-06-2019 at 16:47.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Marto786 View Post
    Благодаря за съвета колега другата седмица ще зареда до горе би ли ме посъветвал на коя бензиностанция да отида и от кой дизел с добавка или без?
    Благодаря за съвета колега другата седмица ще зареда до горе би ли ме посъветвал на коя бензиностанция дс отида и от кой дизел с добавка или без?
    Last edited by Marto786; 25-06-2019 at 16:46.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Варна
    Posts
    37

    Default

    Брат ми 4-5 години караше Ситроен Ц-5 дизел.а след това 5 години Сузуки СХ 4 с фиатския мултиджет. Автомобила сега е на 120к км, като над половината са в България. Сега аз го карам. До сега не е имал проблем с горивото, както и Ситроена му преди. Питал съм го с какво зарежда колите и ми е казвал, че само с ОМВ Макс Моушън. И аз сега само с това го зареждам.
    Fiat Uno 1.5 MI-exc, Alfa Romeo 155 Silverstone-exc, Lancia Delta 1.8 VVT-exc,Fiat Panda Tracking 4x4-exc, Fiat Tempra SW 2.0 IE 4x4 - настояща

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    София
    Posts
    12

    Default

    Quote Originally Posted by Marto786 View Post
    Благодаря за съвета колега другата седмица ще зареда до горе би ли ме посъветвал на коя бензиностанция дс отида и от кой дизел с добавка или без?
    Като цяло всяка друга бензиностанция е по-нормална. Аз съм доволен от ЕКО и обикновеният и авио дизел-а, ОМВ също.
    Alfa Romeo 159 2.4 Q4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •