Results 1 to 4 of 4

Thread: Проблем климатроник

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пазарджик
    Posts
    35

    Default Проблем климатроник

    Колеги здравейте, от днес станах собственик Алфа Ромео 159, 1.9, 150 к.с., фейсава след 2008. Но имам следния проблем, циферблата( екранчето) на климатроника не работи, духа студено, включва изключва, но на екрана няма никакви показания. Някой сблъсквал ли се с този проблем. На огледа на автомобила онзи ден си работеше, днес на регистрацията в КАТ изчезна.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by toni791 View Post
    Колеги здравейте, от днес станах собственик Алфа Ромео 159, 1.9, 150 к.с., фейсава след 2008. Но имам следния проблем, циферблата( екранчето) на климатроника не работи, духа студено, включва изключва, но на екрана няма никакви показания. Някой сблъсквал ли се с този проблем. На огледа на автомобила онзи ден си работеше, днес на регистрацията в КАТ изчезна.
    Честито и от мен!
    Не бързай ,много вероятно е да се оправи след малко престой. На доста хора им се е случвало,включително и на мен. Един единствен път ми го сви тоя номер и след 20 мин. престой оттогава не се е повтаряло. Ако до ден -два не се оправи ще трябва вече да му обърнеш внимание. Алфите имат навика да правят номера и след това повече никога да не ги повтарят....е го пресен пример, два дена ми светеше парктроника, купих си сензори и вече месец всичко си работи нормално...

    Успех и хиляди безаварийни
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пазарджик
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Честито.

    Много километри с нея и все безаварийни и много радост.

    За диагностика си.

    Ако искаш иди при Тошко срещу митницата - има момчето няколко алфи и си разбира от работата.

    Ремонтира и ел.проблеми, а ако прецени че е нещо което друг трябва да го направи предполагам ще те насочи/препоръча към някой.

    Мобилен телефон за връзка: 089 248 8330.
    Благодаря, колега. От Пазарджик съм и не ми се ходи до София за тази дреболия. Мисля да изчакам малко, в алфаонъра има тема за такъв проблем и при някои се оправил от само себе си, при други нещо с масата. Може и да поръчам втора употреба от някоя морга в краен вариант.

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пазарджик
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ми той Тошко е в Пазарджик де- срещу входа на митницата/Тойота има една електрическа подстанция, в едни метални гаражи срещу нея.

    На мен ми оправи кабелите на еърбега под седалката на пътника отпред, след като някой "авто мивкочистач" беше "ръгал" яко под седалката с прахосмукачката и беше разхлабил/прекъснал и от време на време на 2-3 месеца ми даваше грешка.Откакто ги направи нямам проблем.

    Последно когато видях да прави 159-ка ремонтираше скоростна кутия М32 на 1.9 jtdm
    ОК, благодаря колега. Ще мина тези дни към него, ако не се оправи.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •