Results 1 to 5 of 5

Thread: Въпрос относно джанти, кожен салон и навигация

  1. #1

    Default Въпрос относно джанти, кожен салон и навигация

    Колеги, от 1 седмица съм притежател на нова кола - Алфа Ромео 159. Имам няколко въпроса:
    1. Джанти от Фиат Крома ще станат ли на 159? Искам да си направя два комплекта гуми и джанти.
    2. Понеже ми липсва кожен салон съм решил да си взема един и въпроса ми е, от комби салона пасва ли и на седана?
    3. Трудно ли става махането на оригиналното СД и да се сложи оригинална навигация?
    Благодаря !

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Пазарджик
    Posts
    35

    Default

    3. За да сложиш оригиналната навигация на мястото на сд- то ще трябва да смениш и цялата конзола. Има малко разлика в отвора, отделно ще ти трябва и кода за нея. По- добре си вземи някаква качествена 2-din съвременна мултимедия, оригиналната е вече поостаряла.

  3. #3
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Здравей.
    Преди години мерих джанти от крома на 159 2.4 JTDM и не успяха да влязат на предните апарати. Не си написал каква е твоята 159-ка, но най-добре е ако си намериш джанти първо да ги премериш на колата.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Burgas
    Age
    48
    Posts
    239

    Default

    Относно джантите, ще станат от Крома но само ако си с 120/150 к.с. модела. При фейслифта, понеже е с четирибутално Брембо, 16-те влизат на косъм разстояние, да го имаш предвид.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V ELEGANT/SPORT & Fiat Bravo 1.9JTD GT

  5. #5
    започва да се пристрастява mollovmd's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Sofia,Bulgaria
    Posts
    76

    Default

    За 1.9JTDm 150HP потвърждавам за джантите от Фиат Крома, че стават, тъй като аз карам с такива в момента и всичко е окей.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 150HP 2007 - Il treno veloce.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •