Results 1 to 15 of 144

Thread: Крушки за габарити?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #33
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,468

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    ако са ти кьопави рефлекторите на бангията немаш грижи.
    "Е замерих късите с обикновенна халогенна крушка с нагреваема жичка през нощта на слабо осветено място- 315 lm на 5 метра в най-ярката част от снопа,след това с LED направен да не заслепява замерих 305lm -но LED-a си има по бяла светлина и фаровете определено са по гадни за насрещно движещите се ,на мокро е малко по-зле,на сухо изглежда по-светло.
    Та значи 920 lm си е точно двойно по-силна светлина от 305lm и вероятно ще е прекалено силно за тези срещу теб,но ,ако са ти кьопави рефлекторите на бангията немаш грижи. "
    'не е хубаво да се нарушава добрият тон и толерантността, тук сме за да си помагаме.
    Аз съм инженер с 2 висши и магистратура, но продължавам да се уча. Не ми е специалност автомобилостроенето, а машиностроенето
    '

    Аз съм дал достатъчно много пари, за да си купя запазен екземпляр с произход и тн. не е мястото да се обяснявам.
    Карам с ОРИГИНАЛЕН Bi-xenon 55W, а ти си слагай жици, ледове и други измислици.
    Изобщо не знам за какви лумени и лумпени ми пишеш от порядъка на 300+
    С някакво фенерче ли светиш или замерваш с телефона ??
    Когато светлината е насочена и с точно определена температура не дразни никого.
    Всички нови коли опционално излизат от завода с LED/Xenon покриващи необходимите стандарти.
    Виж такива, който не са им предвидени фаровете за различна от халогенна крушка светлина 'без лупа' вече са пристъпници

    philips d1s 35w

    Product description
    Technical Specifications Packaging Data EAN1: 8727900377255 EAN3 8727900377262 Packaging type: C1 Electrical characteristics Voltage: 85 V Wattage: 35 W Lifetime Life time: 2500h Light characteristics Colour temperature: 5000 K Lumens: 3300 ±350 lm
    Last edited by flipz; 18-10-2019 at 17:08.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •