Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Дачия Дъстър или Кросвагон.

  1. #31
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    81

    Default

    А варианта Дъстър върнат от лизинг дали няма да ги устрои? Хем по-ефтино, хем сравнитело новичък.

  2. #32
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    айде TVчерокито с откачащите се предни колелета замина,обявата я няма

  3. #33

    Default

    Има хора които купуват евтини коли и тунинговат.

    Имам пред погледа ми една тойота пикап, но е яко тунингована - към окачването са добавени ресори като на лек камион до 3.5 тона, просветът е увеличен между в 2.5-3 пъти(60 -70 см има стъпенка подобна на стреме)като съм убеден, че амортисьорите са професионални с ръчна промяна на височината или височината се променя от водача с копче, джантите и гумите са по-голями.Пикапът спокойно може да се кара с 15-20 км в разорана нива.Като гледам подобренията и туниговането направени след покупка момчето е вложило едни 25 000-30 000лв...Има лебедка, допълнителна защита от метални кори/листове отдолу отпред за защита на двигател и вероятно раздатка...Чак на мен който не съм фен на джипките и пикапите ми се подкарва специално този пикап -изглежда като от БАХА 1000...

    Та такива коли ги купуват или този който хал хабер си няма и очаква "тото удар" с покупката -прецакани тарикати или който им знае слабостта и може да ги лекува или има пари да си плати - общо взето за маниаци или за хора с доста излишни пари.




    Специално черокитата и щатските джипове на Крайслер и производните на марката " Jeep" общо взето джиповете им са паркетни/шосейни с малки софт оф Роуд възможности само на някои от тях.Имам предвид без да се чупят поради използването им редовно извън асфалта.


    --------------------------------------------------------------


    Проблемът е че започваш с малки или средни изисквания/параметри, ама "като влезе перото" и искаш все повече - започват с мек/лек оф Роуд, харесва им и без да се усетят пробват малко повече, още малко повече "още малко" ..
    И в един момент без да се усетят вече става хард оф Роуд вариант, ама "джипът" не е такъв и издържа 1-3-5-7месеца и започват чупенията и ремонтите...

    И КОЙ ще е виновния тогаз...???

    А след като са предвидили 37000 лв първоначално, тази сума приемам като израз на желанието/меракът им за оф роуд.

    Ще отидат първоначално на 5-10 по- лесни оф Роуд дестинации и ще им се прииска я Орлово око, я нещо друго подобно...А като започнеш дестинации и в Румъния и в Сърбия и в Гърция...
    Last edited by alfa racer GTA; 02-10-2019 at 20:41.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #34
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    То винаги си прецакан тарикат когато се разпростреш извън чергата си.Но пък ,ако си заделил нещо за свободното време що пък да не си купиш квото ти е кеф.Аз дълго се двоумих дали да не купя някво джипче вместо ГТ-то,а и вероятно щеше и да е по-разумно от всяка една гледна точка.... Ей го сега си седи с дни ,а зимата вероятно ще попреседява и със седмици,ама това ми е за кеф,за работа си имам Дачия и я скъсвам от каране.

  5. #35

    Default

    Заключвам темата, поради изчерпване на дневния ред
    Шегувам се - ще я продължите на по-късен етап, когато отново възникне необходимост.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •