Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Уред за отчитане на горивото

Quote Originally Posted by kirekchiev View Post
    Това при 156 не работи, защото реално няма CAN шина като GT, 147 и т.н.

Купи си от спрейовете за уплътнения и пръскай по процепите на прозореца, за да вкараш от смазката при машинките. Имах същия проблем на ГТ и така се оправи. Спрея не е скъп, а и ще ти върши работа зимата, да не ти залепват уплътненията на вратите.
    Мога да опитам да сваля кората и да смажа всичко, но според мен проблема е по-скоро електрически. Давам на контакт- не работи, давам пак- работи, нещо такова се случва. Ще сваля копчетата да видя какво има там, те май се свалят лесно. И ще опитам да открия релето.
    Свалих копчетата- нищо, само две копчета, обаче установих, че прекъсва и другото стъкло
    Last edited by El Caballero; 17-04-2020 at 13:22.

Запален алфист kirekchiev's Avatar

А само предните ли правят така или всички прозорци?
    При мен на 156 спират да работят предните от някаква студена спойка, която още не съм открил. Случва се при всякакви условия, но освен прозорците, спират да работят и други неща - осветление в купето, централно заключване, халогени.
    2005 156 1.9 JTD 115
    2004 GT 2.0 JTS 165 - ex

Задните са ръчни. Другото работи. Акумулатора е на месец. Сега цъках, цъках и тръгна. Проблема е че не знам кое е общото между двете стъкла и къде е.
    Last edited by El Caballero; 17-04-2020 at 17:10.

започва да се зарибява Murderer's Avatar

Default Ел.проблем :)

Ами имах го тоя проблем на моята,решението беше вери прозаично..,почнах да мачкам с ръце гумения кожуха с кабелите,който влиза във вратата(на мен поне само шофьорската ми е правила такъв киляф,това за 166,а за 156 мисля,че аналагично от влага или окъсяване..,но от три-четири години,не ми правила номера с джама
    Ето една снимка за ориентир..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20200417_191147158.jpg  
    THERE IS NO EASY WAY OUT.SLY IS AWESOME GUY-
    http://www.youtube.com/watch?v=MwPb7...eature=related

Това го мачках вчера ,нищо не стана, но мисля да откача буксата и да я напръскам с контактен спрей.

започва да се зарибява Murderer's Avatar

Quote Originally Posted by El Caballero View Post
    Това го мачках вчера ,нищо не стана, но мисля да откача буксата и да я напръскам с контактен спрей.
    Ем..,начи някъде, някакви др.неща се еб*ават :р , абе май наистина еладжийските номера на алфите са си за Гинес
    THERE IS NO EASY WAY OUT.SLY IS AWESOME GUY-
    http://www.youtube.com/watch?v=MwPb7...eature=related

Открих, че комфорт модула управлява и стъклата, зад жабката е. Свалих го и го отворих, не се виждат спукани спойки. Едно от релетата при натискане по-силно спира нацяло стъклото. Ще го презапоя, повече не разбирам. Ако не стане, ще търся втора употреба. Е ми не се получи, ще купя друго, дано с него се оправи.
    Last edited by El Caballero; 19-04-2020 at 12:50.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234