Results 1 to 10 of 10

Thread: Дубликат на ключ за Алфа 156 в Пловдив

  1. #1
    Самолетни билети от wizza miraco's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    265

    Default Дубликат на ключ за Алфа 156 в Пловдив

    Помагайте колеги,

    къде в Пловдив да отида да ми извадят втори ключ с дистанционно. Ходих в Хоме Мкас но ми казаха че нямат такава заготовка и не се знае кога ще имат.
    А аз искам да си извадя дубликат колкото се може по бързо защото току виж съм изгубил и оригинала и после скъпичко ще ми излезе.
    Сега поне има откъде да копират за чипа и дистанционното, ключа е с двата бутона за Алфата от подписа ми.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 jtd, 140 hp '02
    EX...Fiat Tempra 1.6

  2. #2
    започва да се пристрастява ildivvy's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    54

    Default

    Може да пробваш в Бриколаж-а,както и в 'ключарницата' на края на глухата уличка към спирката на Сточна гара.Не знам дали ключарския в пресечката на ул."Авкс.Велешки" все още работи...
    BMW 318ti '96

  3. #3
    Самолетни билети от wizza miraco's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    265

    Default

    В Куфланд на Брезовско правят но кутийката е съвсем друга / предпочитам да е оригинална форма /, ще потърся и на други места пък ако нямам друга алтернатива ще се спря и на този вариант.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 jtd, 140 hp '02
    EX...Fiat Tempra 1.6

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by miraco View Post
    В Куфланд на Брезовско правят но кутийката е съвсем друга / предпочитам да е оригинална форма /, ще потърся и на други места пък ако нямам друга алтернатива ще се спря и на този вариант.
    Каква е цената?

  5. #5
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Провери и Практикер на кукленско. Там пича ми въстанови платката на митото, че като го взех не работеше. Оказа се че кутийката е нова, а през платката беше минала кола. Вече година и половина бачка.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

  6. #6
    Самолетни билети от wizza miraco's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    265

    Default

    Quote Originally Posted by El Caballero View Post
    Каква е цената?

    Ами казаха ми между 180 и 200 лв. щяло да струва ключ, чип, дистанционно и обучаване.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 jtd, 140 hp '02
    EX...Fiat Tempra 1.6

  7. #7
    започва да се пристрастява juventinets's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Ловеч
    Posts
    91

    Default

    В Практикер наскоро извадих за 146 ключ с чип за 40лв.Там пича наистина е свестен....На други места по другите градове взимат двойно....Колкото и да ти вземе,все ще е по-добре от другите места................

  8. #8
    Самолетни билети от wizza miraco's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    265

    Default

    Днес ходих в Практикер и цената която ми каза е за обикновен ключ с чип цената ще е 120 лв. Ако искам дистанционно ще е в пъти по скъпо...не ме устройва.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 jtd, 140 hp '02
    EX...Fiat Tempra 1.6

  9. #9

    Default

    Можеш да отидеш и в Ауто Италия, там ключът струва около 440 лв. с ДДС, чака се между 3 седмици и месец да ти го доставят. Единствените им условия са да притежаваш документ за покупка на колата, както и картата с electronic code и mechanical code.
    Hennessey Venom GT, 2009 - ex, тоталка,
    Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport 2011 - ex, за скрап,
    Pagani Huayra 2014 - ex, за части,
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.

  10. #10
    Самолетни билети от wizza miraco's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    265

    Default

    Да повдигна малко темата...преди месец в Хоме макс ми казаха че ако си намеря оригинален ключ от Алфа 156 с чипа и дистанционното те ще могат да го препрограмират и няма нужда да се използва нова заготовка и кутия. / От половин година не могат да намерят такава кутия с дистанциооно /.
    Преди няколко дена в OLX закупих такъв ключ като нов е. Днес ходих в Home Maks играха си момчетата няколко часа и казаха че само чипа могат да препрограмират, с дистанционното не могат да се справят.
    Другите Алфи имали един модул за чипа и дистанционното а моята имала два модула и те не могат да го препрограмират.

    Ако някой има идея да каже къде да отида за този проблем...Алфата е вътрешен фейс. 2002 г.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 jtd, 140 hp '02
    EX...Fiat Tempra 1.6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •