Results 1 to 6 of 6

Thread: Регистрация с премахнати ДПФ, ЕГР и вихрови клапи

  1. #1

    Default Регистрация с премахнати ДПФ, ЕГР и вихрови клапи

    Здравейте. Купих 159-ка с махнати ДПФ, ЕГР и вихрови клапи, което поначало го имах за +, но като се замислих за регистрацията не знам дали няма да направят проблем в КАТ, конкретно София. Питах конкретно за ДПФ-а в тоя сайт карс-хелп, защото мисля да им ползвам услугите да я регистрират, и човека казва че ако го видят на канала че липсва ще откажат регистрация, ама да питам и тук. Някой има ли скорошен опит с регистрация на кола с такива интервенции? Гледат ли толкова в КАТ София и правят ли такива проблеми?

    И втората част на въпроса в случай че трябва да взимам ДПФ - еднакви ли са на всичките мотори? В смисъл моята е 2.4, ако намеря например някоя 1.9 с непродаден ще стане ли? А от други модели, примерно 147 или ГТ? Кои?

  2. #2

    Default

    3 коли съм регистрирал и никоя не са я гледали отдолу.
    Само номера на мотора искат да видят и тва е.

  3. #3

    Default

    Да, аз 2 съм регистрирал и също, както при колегата не са ги гледали отдолу.

  4. #4

    Default

    Еднакви са ДПФите на 2,4 и 1,9 . Филтрите се намират под 3 номера и са съвместими.....разлика има при 2.4 4х4(предполагам нещо по скобите за тампоните).
    Скоро се интересувах за филтър 2ра ръка(исках да го буша и да си играя нещо),но се отказах. Та има един от 1.9 във ФБ групата за 180лв.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #5
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    Аз отидах в един пункт за прегледи и питах колата ми ще мине ли преглед така както е. Човека каза че трявжа да ми работят фаровете за да мина. Ама не съм от София де
    JTDm 170+

  6. #6

    Default

    Благодаря за отговорите.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •