Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел
Общ технически раздел Въпроси и отговори, свързани с поддръжката на всички модели. Избор на сервиз, гуми, пастиране и т.н.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-04-2008, 14:10   #16
Коки
Баш Душманин
Член на клуба

Коки's Avatar

Quote:
Originally Posted by endeavour
...такова нещо 155 с мотор 1,6 няма! Да съм идел да си проверя документацията... Значи аз толко време карам нещо,дето го няма!
Значи си нелегален

Коки is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008, 02:33   #17
TRENDi
Болен алфист

TRENDi's Avatar

Вдигам малко темата с тази снимка.
Това са чисто нови лагери за макферсони AKRON Malo. Дали не са тотални опити за направа на авто част в час по трудово? Понеже левият на снимката го поразпилях на килима и си казах - загубил съм една съчма мамка му. Много се дупих и Ц - няма я. Викам си чай ся да вида и другият . Много внимателно - вече с натрупан опит - точно, както си е на снимката.
Левия поне с 1 липсваща фабрично съчма (51 бр.), а десният с място за още 3-4 и налични 49 бр. То коментара мисля е излишен. Мислех, че това е поне прилична марка, а тя е далеч, даже и от посредствена.
Хубавото е, че предните спир. маркучи(същите АКРОН), които си купих навремето не ги смених. Лошото е, обаче, че задните са ми на колата, а днес и биалетки напазарувах такива. Ама като им гледам нещата на тия, моите на колата още ще изкарат.
Частите са от м-на на Стамболийски 155 и се чудя, при положение, че са с доста положителни мнения и моето лично е такова, не им ли дреме поне малко за това, което продават. С тези боклуци нищо добро не може да стане. Поне евала им правя, че точно по техен съвет ги отворих за догресиране, та видях, за какви боклуци съм дал пари. На Делфи биалетките и по принцип частите много по-скъпи ли са? Бих си купил качествено, ама няма - само Акрон, Бирт и разни такива отпадъци.
Мненията са като задниците - всеки си има!
TRENDi is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008, 09:53   #18
nuvolari
започва да се пристрастява

nuvolari's Avatar

Преди доста години отивам в Александър Ауто на В.Левски ,за да си купя дифтунга за пробката на картера,но.............нямаха и ми предложиха да си купя ............картер????Абе тея редовни ли са???
Old 13-05-2008, 14:02   #19
krasy k
Старши алфист

Quote:
Originally Posted by nuvolari
Преди доста години отивам в Александър Ауто на В.Левски ,за да си купя дифтунга за пробката на картера,но.............нямаха и ми предложиха да си купя ............картер????Абе тея редовни ли са???
Е, щом не са ти предложили двигател................
Old 13-05-2008, 16:57   #20
mite80
Младши алфист

virus погледнах че си от благоевград. абе аз съм нов с алфа 156 и съм от гоце делчев. имам проблем с алфата, и да те питам я кажи някой читав сервиз по благоев , зада не ходя чак до софия за диагностика.
тук при нас няма свестни сервизи.
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules