Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 100

Thread: BMW 320i --- Alfa 156 1.8 T.S.

  1. #16
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex
    За мен по-равностойна гонка ще е 2.0 ТС срещу 320-ката. и двете по 2000куб. , и двете по 150 коня .
    Ако чипа на 156 1,8 е читав и хубав понавървява малко повече от стокова 2,0. Така че може и с 1,8 да се пусне с чип. Но това за ЗКУ е много вярно а и някой от тия БМВ-та имат шпер и тръгват добре на старт без много въртене на гуми.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  2. #17
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Те и някои Алфи тръгват така
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  3. #18
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex
    За мен по-равностойна гонка ще е 2.0 ТС срещу 320-ката. и двете по 2000куб. , и двете по 150 коня .
    2.0 ТС ще го отнесе от одма.

    А за моето биене ще кажа, че и след като върнах оригиналния файл пак го бия. Явно първия път не съм тръгнал добре или съм карал с климатик. Знам ли? Не мога да преценя вече. Последния път когато се гонихме бях сложил оригиналния файл на ЕКУ-то, но бях и оправил доста неща по колата. Термостат, ламбда сонда смених... затегнал лагер имах на водната помпа. Но определено с чипа разликата е повече.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #19

    Default

    и аз искам да се пробвам с някой 2.0TS, нещо за бояна примерно.., 156, 146 или 145 нямам претенции

  5. #20
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by ivo098
    и аз искам да се пробвам с някой 2.0TS, нещо за бояна примерно.., 156, 146 или 145 нямам претенции
    GTV?
    Aма аз никога не съм се "дърпал" досега, та нямам опит, а ми се ще.
    Но честно казано, не ми се иска да е по улиците или въобще пътища, които се използват.

    Ебаси, след като Божурище ще е затворено, няма ли никакъв вариант да си играем някъде, където е безопасно, няма движение, полиция и пр.?
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #21

    Default

    защо няма бояна...?
    иначе и GTV става

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    ivo098, писах ти и във Фиат форума. Кажи какво е Голфчето? Бензин, дизел, турбо? 2,3,4?
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  8. #23
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    аз със мойта съм се дърпал с такова бмв само че кабрио 2.0 6цил 24клапана пак бяло на индианеца така му викат на момчето опуках го бая
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  9. #24

    Default

    Колега не се притеснявай GTV-та имат голям потенциал возил съм се в такова 155 коня 2.0 16V на оси са, а колегата 1912 колко коли му направи на баварията?

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  10. #25
    ROSSONERA vikoalfa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    589

    Default

    Аре бе РАЦЕРИ,над 20 мнения лайна.Оная е с чип тая ще те бие,ще те отнесе,ти луд ли си некви ГТВ,156,155 на баба ми хфърчилото ше ти скъсат шортите,па на колегата шортите са му здрави.Тука сме само клавиятурни рацери всичко спам и празно бръщолевене.Изкарайте тия НЛОта писна ми да ви чета глупостите.Резултати,резултати трябва,а не дървена философия
    Сори ако съм рязък ама вече ми писна да пълните и без това безинтересен раздел с чешане на егота,крият се като мишоци ама много разбират от гонки и вървящи Алфи(първите в живота им).
    Колегата с БМВто пусни в някой друг форум тука бате само думите са им големи,никой няма да се пусне с теб от бързите Алфи
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Lisan Remap
    Alfa Romeo 33

  11. #26
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Ми пусни се ти като си толкова бърз ! Много пишеш само ми се струва , или се лъжа ? Ако за теб разстоянията нямат значение , евала , за други хора имат . И колкото и да им се гони , немогат да си позволят ! Скачай , гони се като си толкова бърз . Съжалявам ако съм бил рязък , ама и на мен ми писна от даващите акъл и конски сили !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  12. #27
    Запален алфист FreeStyler's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Плевен
    Age
    34
    Posts
    356

    Default

    Quote Originally Posted by vikoalfa
    Аре бе РАЦЕРИ,над 20 мнения лайна.Оная е с чип тая ще те бие,ще те отнесе,ти луд ли си некви ГТВ,156,155 на баба ми хфърчилото ше ти скъсат шортите,па на колегата шортите са му здрави.Тука сме само клавиятурни рацери всичко спам и празно бръщолевене.Изкарайте тия НЛОта писна ми да ви чета глупостите.Резултати,резултати трябва,а не дървена философия
    Сори ако съм рязък ама вече ми писна да пълните и без това безинтересен раздел с чешане на егота,крият се като мишоци ама много разбират от гонки и вървящи Алфи(първите в живота им).
    Колегата с БМВто пусни в някой друг форум тука бате само думите са им големи,никой няма да се пусне с теб от бързите Алфи
    Тва че си станал с някои части нагоре не ти дава право за такива общи изказвания ..хората си питат обсъждат и по тоя начин си чешат част от крастата и все ще се стигне до гонка изказването ти много ми прилича на някой див голФ-ър ще ме извиняваш много
    Alfa romeo 145

  13. #28
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Чолега vikoalfa,

    Човека доста културно иска да се пробва - защо трябва да сме груби ?
    Толкова рядко има културни спорове между марките..... според мен всяка наченка на цивилизован диалог трябва да се подкрепя /все още са рядкост/

    Иначе ако и двете коли са напълно изправни според мен 2.0 срещу 2.0 победата ще е за Алфата...
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  14. #29
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by vikoalfa
    Аре бе РАЦЕРИ,над 20 мнения лайна.Оная е с чип тая ще те бие,ще те отнесе,ти луд ли си некви ГТВ,156,155 на баба ми хфърчилото ше ти скъсат шортите,па на колегата шортите са му здрави.Тука сме само клавиятурни рацери всичко спам и празно бръщолевене.Изкарайте тия НЛОта писна ми да ви чета глупостите.Резултати,резултати трябва,а не дървена философия
    Сори ако съм рязък ама вече ми писна да пълните и без това безинтересен раздел с чешане на егота,крият се като мишоци ама много разбират от гонки и вървящи Алфи(първите в живота им).
    Колегата с БМВто пусни в някой друг форум тука бате само думите са им големи,никой няма да се пусне с теб от бързите Алфи
    Така, така, все някои трябваше да им го спомене с малко по-рязък тон! Викчо е прав и го подкрепям и моля да не бъде упрекван точно пък от тези за които се отнасят думите му!

    Quote Originally Posted by Grigor
    Човека доста културно иска да се пробва - защо трябва да сме груби ?
    Да и аз забелязах, че човека културно се пробва, но мазнотията се сипе от "нашия" контингент!

  15. #30
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by vikoalfa
    Аре бе РАЦЕРИ,над 20 мнения лайна.Оная е с чип тая ще те бие,ще те отнесе,ти луд ли си некви ГТВ,156,155 на баба ми хфърчилото ше ти скъсат шортите,па на колегата шортите са му здрави.Тука сме само клавиятурни рацери всичко спам и празно бръщолевене.Изкарайте тия НЛОта писна ми да ви чета глупостите.Резултати,резултати трябва,а не дървена философия
    Сори ако съм рязък ама вече ми писна да пълните и без това безинтересен раздел с чешане на егота,крият се като мишоци ама много разбират от гонки и вървящи Алфи(първите в живота им).
    Колегата с БМВто пусни в някой друг форум тука бате само думите са им големи,никой няма да се пусне с теб от бързите Алфи
    колега прав си и аз съм се убедил че в тоя форум всички(повечето) са силни само на думи...пример такива тигри като твойра ги забравям,, това движи ли се ,искаш ли с едно жтд дате накъсам ,аммм тебе и 1,4 т.с ще те умори и съм писал който иска да ми пише на лични да направим гонка както миналата седмица имаше пак едни надъхани обедени в коолите си които ще ме накъсат обаче не ми писаха на лични да им видя колко са им бързи колите !!!! така че колегата с бмв-то да си потърси някой друг форум тука ми обясниха че рейсинг е в '' '' кавички

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •