Page 23 of 40 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 331 to 345 of 586

Thread: track day 4

  1. #331
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    няма да свършат тез дразги тук !! по точно от вас Бобовците с големите бегачки !
    иначе мурбо боксера !! е добър!...............да да

    пък и тез 300 коня отде се зеха?????? а не сте ги мерили прри БОбо!!!! таз 155 ца е сигурно не повече от 160 70 коня!! но пък за тез магарета и стреет гуми си мисля ,че даде доста добре време!!
    там при вас !!и трабант да се закара моооооооооооооооже леко да надмине 75 коня на едното колело!!!
    Добре бе на теб какво точно ти направих че ме споменаваш нон-стоп????????? Защо ме замесвате в някви си ваши спорове? Ако имате нещо към мен кажете ми директно! А относно тъпите ти и некомпетентни коментари относно боксера - ще има скоро графика от дино - за твоя информация боксера напасваше керамика и беше изцяло атмосверен

    НЕ ЖЕЛАЯ ДА МЕ ЗАМЕСВАТЕ В ИНТРИГИТЕ ВИ! НА ПИСТАТА ВСИЧКО СЕ ВИЖДАШЕ ЯСНО!
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #332
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Абе Василе как може всички тук да се радват и да си благодарят а ти да вкарваш някакви смешни интриги,абе пич изобщо несъм те познавал.... Преди небеше такъв бе брато кво ти стана!??!?
    Разваляш настроението на хората само!

    п.п Евала на хората отишли там да се забавляват и са го направили!Аз пропуснах,трябваше да карам абитуриентка и така Живот и здраве на следващия и подготвени
    По същия начин можем да сравним с други коли спрямо атмосферките.

    Например:
    Добромир Жечкин Alfa Romeo 145 1.7 16V Turbo Boxer 01:05.36
    21 29 Боян Бакърджиев Alfa Romeo GTV 2.0 20v Turbo 01:06.12
    22 32 Илия Бакърджиев Alfa Romeo GTV 2.0 20v Turbo 01:06.14

    И на Даги турбо 145-цата къде и две обиколки не можа да изкара и роди.

    Ако трябва така да се говори... ок. Ама и аз мисля, че не бива да се разваля настроението на хората от това иначе прекрасно мероприятие.

    ---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Добре бе на теб какво точно ти направих че ме споменаваш нон-стоп????????? Защо ме замесвате в някви си ваши спорове? Ако имате нещо към мен кажете ми директно! А относно тъпите ти и некомпетентни коментари относно боксера - ще има скоро графика от дино - за твоя информация боксера напасваше керамика и беше изцяло атмосверен

    НЕ ЖЕЛАЯ ДА МЕ ЗАМЕСВАТЕ В ИНТРИГИТЕ ВИ! НА ПИСТАТА ВСИЧКО СЕ ВИЖДАШЕ ЯСНО!
    Ами някак си, виж те твоите хора те намесват нещо. Озаптявай ги малко. Промил си им мозъците. Нали си им гуру

    И другия път ей така от форумна култура, вземи кажи едно здрасти поне и свали тоя нос малко на долу. Пречи ти да виждаш.
    Last edited by oem; 24-05-2011 at 16:24.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #333
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post

    Ами някак си, виж те твоите хора те намесват нещо. Озаптявай ги малко. Промил си им мозъците. Нали си им гуру

    И другия път ей така от форумна култура, вземи кажи едно здрасти поне и свали тоя нос малко на долу. Пречи ти да виждаш.
    Аве ей смешен си не усещаш ли че от нямане кво да правиш само чакаш интригата да се набуташ!

    А относно здрасти виж си отношението първо и после ми говори на мен - изобщо не съм те видял - и след интригантските ти простотии и не искам невидим си!

    Относно простотиите ти за "мой хора" към Васко той си има заигравка с някой си която мен не касае
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #334

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    По същия начин можем да сравним с други коли спрямо атмосферките.

    Например:
    Добромир Жечкин Alfa Romeo 145 1.7 16V Turbo Boxer 01:05.36
    21 29 Боян Бакърджиев Alfa Romeo GTV 2.0 20v Turbo 01:06.12
    22 32 Илия Бакърджиев Alfa Romeo GTV 2.0 20v Turbo 01:06.14

    И на Даги турбо 145-цата къде и две обиколки не можа да изкара и роди.

    Ако трябва така да се говори... ок. Ама и аз мисля, че не бива да се разваля настроението на хората от това иначе прекрасно мероприятие.

    ---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:19 ----------



    Ами някак си, виж те твоите хора те намесват нещо. Озаптявай ги малко. Промил си им мозъците. Нали си им гуру

    И другия път ей така от форумна култура, вземи кажи едно здрасти поне и свали тоя нос малко на долу. Пречи ти да виждаш.
    Тука не си прав. Кой от така наречените негови хора спомена думата Бобо и т.н.
    Още една вметка на строшена кола и на е....а жена не се присмивай че винаги мое те застигне, а и пазарджишката трак мафия имаше бая въжемобили накрая за което им пожелавам по-бързо да ги въстановят и да ги направят по-бързи.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  5. #335

    Talking



    Поредният страхотен трак дей !

    http://www.youtube.com/watch?v=BDRLXeC2eMM
    http://www.youtube.com/watch?v=JQKjXWoD00k
    http://www.youtube.com/watch?v=6RZVg1s3o_o



    Снимковият материал е малко оскъден, но то време не остана за сминки...

    Най-специални благодарности на Деян, Жоро, Данчо и Тони, които ме изпоразвозиха из пистата.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails CIMG8277.jpg   CIMG8278.jpg   CIMG8279.jpg   CIMG8288.jpg   CIMG8289.jpg  

    CIMG8290.jpg   CIMG8291.jpg   CIMG8292.jpg   CIMG8293.jpg   CIMG8300.jpg  

    CIMG8301.jpg   CIMG8302.jpg   CIMG8303.jpg   CIMG8304.jpg   CIMG8305.jpg  

    CIMG8306.jpg   CIMG8307.jpg   CIMG8308.jpg   CIMG8309.jpg   CIMG8310.jpg  

    CIMG8312.jpg   CIMG8314.jpg   CIMG8315.jpg  


  6. #336
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Exclamation

    Шшшшшшш, пичове ... аре да се спрете малко, а !?!
    Защо трябва да разваляме хубавите впечатления от чудесния ден с някакви дребнави заяждания ???
    Който има смелостта да кара и да се изправи срещу зверската конкуренция - да го прави ! Шапка свалям на такива хора. Както Нено каза - най-слабото време от първата сесия е било най-доброто от времената на VW от предния ден - това не ви ли стига ???
    Аз лично се забавлявах много, радвах се много, и истински съжалявах че нямам подходящата 155-ца, за да се пусна и аз на пистата. Затова пък съм ви наснимал около 2 500 снимки - за което сега си нося последствията на зверското изгаряне (ма нали трябваше да е леко облачно дагое**...).
    Силно се надявам пазарджишката 155 турбо да не спира до тук, а разработката да върви само напред и само успешно - има потенциал колата, и скоро ми се струва че ще може да запуши устите на повечето злословници. Това обаче не ми пречи страшно да се радвам на ентусиазма и старанието на всички участници - стисках палци на всеки стъпил на пистата !!! И мисля, че така е редно !!! Peace brothers - чакайте снимковия мат'рял !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #337
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аве ей смешен си не усещаш ли че от нямане кво да правиш само чакаш интригата да се набуташ!

    А относно здрасти виж си отношението първо и после ми говори на мен - изобщо не съм те видял - и след интригантските ти простотии и не искам невидим си!

    Относно простотиите ти за "мой хора" към Васко той си има заигравка с някой си която мен не касае
    Нямам нищо против нито теб, нито твоите хора. Приятелчета са ми всички. Не се впрягай така като магаре и го приеми като на майтап. И да взема да ти пратя една снимка да ме видиш поне кой съм Поне 10 мин. седя на масата къде бях седнал.

    И тва за интригата пък искам да ти кажа, че аз съм човека който може би най-малко говори за теб и твоите хора и най-малко аз искам да правя каквито и да било интриги относно твоето обкръжение. Най-малкото доказателство е това, че съм ти пратил една камара клиенти до сега и продължавам да го правя. Никога не съм ти пожелавал лошото на теб или на твоите хора. Даже напротив.

    Жив и здрав да си. Само това мога да ти пожелая и на другия трак ако искаш си направи труда да разбереш кой съм и ще се радвам да се видим, за да разбереш че не съм такъв за какъвто ме мислиш.
    Last edited by oem; 24-05-2011 at 16:49.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #338
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Нямам нищо против нито теб, нито твоите хора. Приятелчета са ми всички. Не се впрягай така като магаре и го приеми като на майтап. И да взема да ти пратя една снимка да ме видиш поне кой съм Поне 10 мин. седя на масата къде бях седнал.

    И тва за интригата пък искам да ти кажа, че аз съм човека който може би най-малко говори за теб и твоите хора и най-малко аз искам да правя каквито и да било интриги относно твоето обкръжение. Най-малкото доказателство е това, че съм ти пратил една камара клиенти до сега и продължавам да го правя. Никога не съм ти пожелавал лошото на теб или на твоите хора. Даже напротив.

    Жив и здрав да си. Само това мога да ти пожелая и на другия трак ако искаш си направи труда да разбереш кой съм и ще се радвам да се видим, за да разбереш че не съм такъв за какъвто ме мислиш.
    Ами след като не знам как изглеждаш е добре да дойдеш и да кажеш здравей и да те видя не да говориш, че съм бил незнам си къв и престанете с тия "мой хора" имам много приятели и на никой не давам наклон на ... Много добре знаеш че винаги съм ти помагал когато мога и щях да се радвам да се запознаем, никой не ми е казал къде си бил! Жив и здрав да си и ти и дано се видим пак за да разбереш и ти какъв съм
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #339
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ами след като не знам как изглеждаш е добре да дойдеш и да кажеш здравей и да те видя не да говориш, че съм бил незнам си къв и престанете с тия "мой хора" имам много приятели и на никой не давам наклон на ... Много добре знаеш че винаги съм ти помагал когато мога и щях да се радвам да се запознаем, никой не ми е казал къде си бил! Жив и здрав да си и ти и дано се видим пак за да разбереш и ти какъв съм
    Хубаво
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  10. #340
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    стига сте спамили у темата ,че ша ви изтрия всичките!!!!!!

    готино беше !!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  11. #341
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Това е оем :

    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #342
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Беше, беше Другия път с плажен чадър и масло хахахах

    ---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Това е оем :

    Ахахахахаха, бате тука съм излезнал с брутално измъчена физиономия хахаахахах как париииии.

    Между другото скарата беше перфектна
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #343

    Default

    Само да ви кажа Интрига няма!!!! Аз лично си споделям мнението!!!! Другото което е Бобо няма нищо общо с мойте коментари да ЗНАЕТЕ. А и трябва твърде дълго да ви описвам на повечето за какво става въпрос (нямам намерение да си хабя копчетата на клавиатърата)

    Другото вече го написах че се радвах как повечето хора на пистата бяха задружни и си помагаха.

    Нали повечето говорех те как тез софийски драгаджиики на пистата щели да бадат препарирани.Аз видия с моя мироглед как седт нещата.Който може и има сърце да кара на калояново който няма сърце да гледа.

    Явно няма право човек да изрази мнение!!!!!!!!! Ваш проблем си е тва.От единия крачол та в другия.


    А сетих се и с тва гуро няма такав филм.Преди всичко сме приятели.Това че Бобо знае каде и как да пипне е друга бира.
    Last edited by Васил Петров; 24-05-2011 at 17:08.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  14. #344
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Като мод на този раздел съм длъжен да се намеся и да предупредя , да не се пораждат интриги и спекулации с времената на пистата.

    Бъдете разумни,хора които бяха само странични наблюдатели ни казаха,цитирам по спомен "Правим ви едно голямо евала,напълнихте ми душата ,не очакваш точно италианско събиране да е второ по големина и грандиозност след BMW-съборите"

    Нека не разваляме добрият си имидж пред хората!!!!!

    Всеки дръзнал да създава каквито и да било дразги ще бъде директно наказан,БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!!


    И личното ми мнение-Едно голямо евала на всички Българи с италианска кръв били ,допринесли,помогнали,зрители,агитки и прочие,голям поклон.

    И запомнете от мен,няма битка в която да няма убити или ранени,така се увековечават дадени събития.
    Last edited by drigata; 24-05-2011 at 17:09.

  15. #345
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Проблема на тая писта е че е къса и бавна. И мотора има най-малко значение за крайните времена. Не, че не е важно да има мощ, но по-важно е да колата да стои на пътя, шофьора да е шофьор, мотора еластичен във всички диапазони. Турбо колите нямат особена преднина пред останалите конкретно на тази писта. И това е една от причините много от турбо колите да не дават добри времена. Нагласата, че с мощна кола ще се компенсират други неща явно не оправдава очакванията на мнозина И от там се почва с интригите. Но то и такива трябва да има. Все пак всеки се надъхва от това да бъде пред другия
    Last edited by oem; 24-05-2011 at 17:12.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Page 23 of 40 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •