Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 155
Алфа Ромео 155 Въпроси и отговори, свързани с поддръжката. Съвети при покупка.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-12-2018, 18:01   #1
arieca155
заболял от алфацефалит

arieca155's Avatar

Default старите номера на нов глас

Здравейте!Колата беше на газ с обикновено газово,гръмна здраво и от тогава люлее оборотите.И така и на газ и на бензин,газовото беше премахнато с много желание и яд.Паля я студена няма проблем,когато се стопли и почва да люлее,също така държи около и малко над 2000 оборота когато е по инерция изключена от скорост.Дебитомера работи,стъпковия мотор е почистен-работи,с нови свещи е,дроселовата клапа е проверена-движи се свободно.Помагайте с идеи и опит,моля!Да питам и друго,има ли някой да ми даде скобичките които държат инжекторите на рейката,сменях едната бензинова дюза и при поставянето скобичката се счупи.Автомобила го знаете,1.6 16 ТС.Благодаря предварително!
arieca155 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2018, 19:02   #2
mimouzunov
+-

mimouzunov's Avatar

Quote:
Originally Posted by arieca155 View Post
Здравейте!Колата беше на газ с обикновено газово,гръмна здраво и от тогава люлее оборотите.И така и на газ и на бензин,газовото беше премахнато с много желание и яд.Паля я студена няма проблем,когато се стопли и почва да люлее,също така държи около и малко над 2000 оборота когато е по инерция изключена от скорост.Дебитомера работи,стъпковия мотор е почистен-работи,с нови свещи е,дроселовата клапа е проверена-движи се свободно.Помагайте с идеи и опит,моля!Да питам и друго,има ли някой да ми даде скобичките които държат инжекторите на рейката,сменях едната бензинова дюза и при поставянето скобичката се счупи.Автомобила го знаете,1.6 16 ТС.Благодаря предварително!
Първото което ми идва на ум е да дърпа от неиде въздух... Знам ли и аз...
Old 06-12-2018, 19:16   #3
Alfa User
Alfa 155 Fanclub-Bulgaria

Alfa User's Avatar

ДебиЛомер - имах наскоро същия проблем. Разбрах че е от него, защото преди ми я нямаше задържащата скоба на буксата на дебитомера - като се измъкнеше заради някоя дупка, започваше да прави същите номера.
Пробвай с друг!
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 155 « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules