Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Спортно сърце > ИталФест
ИталФест За великата републиканска сбирка, която започна през 2004 и за това, което предстои да правим в следващите години.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-09-2012, 22:40   #241
undy
(унди)

undy's Avatar

Аз също съм доволен....видях се с приятели,хапнахме,пийнахме,нагледах се на хубави коли и хора....прегърнах Токича.....и така.
Времето беше с нас....изгорях много и така.
undy is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 22:56   #242
Bodom
Сатанист
Член на клуба

Bodom's Avatar

Quote:
Originally Posted by ne0 View Post
Ето ВИ и едно клипче как Боянсер (член на УС на КАРБ) "вътворява ред по пистата" и прави кеф на публиката....

http://www.youtube.com/watch?v=zqzkz...ature=youtu.be
Браво, само дето Боянсер не е член на УС на КАРБ.
Old 23-09-2012, 23:13   #243
D-I-V-A-K-A
Алфоман

D-I-V-A-K-A's Avatar

Quote:
Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
Кръгли стикери с надпис '' Италфест 2012 Лесново '' се раздаваха на входа от стюардите , заедно със стикерите с номера . Това беше до около 10:00 часа .
Moment4Life :
Колега, кръглите стикери просто някак изчезнаха в един прекрасен момент ( не помня в колко беше).
Колеги, съжалявам за неудобството, защото знам, че някои от вас ги събират,а и е хубав спомен, но...
Old 23-09-2012, 23:34   #244
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Защо все си мисля, че точно желанието за по-добра среда провали много неща.
Ако бяхме на някоя поляна край някой гьол при всички положения щеше да е по-добре.
Евала им правя на рокерите. У наше село се събират горе на Памука. Като няма писта, виж как се организират в други забавления.
За да оценим аудио системите, не е необходимо да имаме някой комплексар от ЕММА, който да реже заради цвета на кабеля или, че бушона не е от определена марка.
Достатъчен е един уред да се замери звуковото налягане и една комисия от самите нас за дизайна и готово. Ако някой иска ЕММА да ходи на туниг фестовете.
Пролетните събори на клуба стават по-добри, защото програмата е много по-семпла, а и всички отиват не заради драг, а за да с видим и пообщуваме.
На Юндола изкарахме до сутринта в сладки приказки.
Във Враца едвам се разделихме сутринта, На Брацигово на срещата "155 пияници и приятели" програмата започна от обед и завърши чак на другия ден. Имаше всичко и най-вече приятелски разговори.
Това се нарича умение да общуваш.
Когато не можеш, все чакаш някой друг да ти направи кефа и все си недоволен.
Old 23-09-2012, 23:34   #245
Кайо
Pretorian

Кайо's Avatar

Quote:
Originally Posted by Lei-chery View Post
Ти си с черна точка за отсъствие
Пиши две,едната си я давам аз.

Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!
Кайо is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 23:56   #246
WhitePower
Карам бързо-паиииисе

Вечерята сама по каза разочарованието на хората от феста
Аз щах да присъствам НО
ето дошъл съм на фест
наредих се за тунинг ,ми то било само за музика и визия , за силов НАМА
махнах се ядосан
загледах другите събития , и ето водещия обяви че щяло да има драг и всички се залетяха към пистата , организаторите Спяха , като загледаха какво се случва
и накрая не сме на изложба на картини а на КОЛИ
един каза че нямало да има драг ако зависи от него
ми нали се сещате че с този манталитет скоро никой няма да дойде ако така продължавате да мислите
Сами си извадете изводи къде беше публиката на феста когато имаше импровизиран драг И защо ли защото хората жадуват за миризма на бензин и на бензин и на гуми - нали са коли за бога
за какво ни е фест ако няма атракции свързани с коли

аз съм бил на няколко но забелязвам че оправия няма
Хора погледнете малко в страни и вижте другите как го правят барем за 8 години да си бяхте няква поука НО уви
с няколко думи - Прецака се Софииския фест който обещаваше да бъде интересен - Но не беше

п.с Винаги се е знаело че на тази писта е имало проблем с драга защо точно там решихте да е , като предварително се е знаело че ще има проблем
защото собствениците винаги са мрънкали заради маркировката
WhitePower is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2012, 00:04   #247
PEPI-2ALFA
helter-skelter

PEPI-2ALFA's Avatar

Аз съм доволен от феста, благодаря на участвалите в организацията. Винаги може по-добре, например догодина.

П.П. А, и едно 6+ за музиката
Old 24-09-2012, 00:34   #248
pe6kata212
статус: Пътуващ

pe6kata212's Avatar

Не съм го казвал,но ще повторя,бенда беше уникален,много ми хареса

Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24
pe6kata212 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2012, 00:37   #249
rijko
Запален алфист

rijko's Avatar

Феста бе куцо организиран. Като почнем с лепенките с номерата, аз даже си поръчах една с номер и ми струва +5лв. ама и 20ст. не струва реално. После с правилата за всичките мероприятия. хахха кар аудио без замерване на dB ми по добре не го правете, като не може да се проведе правилно. Майсторско шофиране без правила и нужното обезопасяване на "трасето". После по едно време водещия обяавява драга почва. Всички юрууууш на доматите да се гонкат и самоо горкия МОРДОХИ тича да пази зяпачите да ги не блъсне някой. Собственици те на летището виждат анархията и са си рекли е сега ако блъснат някой кой ли ще го отнася. И БуМ, НЕМА ДРАГ. От там народа по Български нервен става и си тръгва. И ГОЛЕАМА ГЛУПОСТ БЕ Нено да се качи да кара 155-цата. И ако някой се чуди и пцува тоя дето си бе спрял 146-ти цвят бордо по средата на пистата, това бях аз. Защото видях че се пускат на гонки докато течеше майсторското шофиране и доста от колите прелитаха финиша и излизаха на пистата. А съм се нагледал на смъртни случай по мероприятия с моторни спортове. ЕВАЛА ЗА и НА ГРУПАТА
rijko is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2012, 01:08   #250
bouncer
Владее Тъмната страна

bouncer's Avatar

Quote:
Originally Posted by ne0 View Post
Ето Ви едно импровизирано клипче на ЖЕЛЯЗНАТА ГРУПА от София... Звезди, Мурджев и Рашо липсват щото бяха пред БАТ ВАС....

http://www.youtube.com/watch?v=a5eeQ...e_gdata_player

Ето ВИ и едно клипче как Боянсер (член на УС на КАРБ) "вътворява ред по пистата" и прави кеф на публиката....

http://www.youtube.com/watch?v=zqzkz...ature=youtu.be
Ей нос пак ти се иска да наплюеш клуба ама тоя път не става. Отдавна не съм член на ус на карб. Айде пий една вода
Old 24-09-2012, 02:08   #251
mik mik
t.s. Destroyer

mik mik's Avatar

Quote:
Originally Posted by tsvety View Post
Явно аз съм била крайно несимпатична на стюардите на входа. Ама мъжа ми който беше 3 коли зад мен е готин, ама и него не го е огряло с кръгъл стикер
Аз бях точно зад теб на входа и ми дадоха стикерче...

Иначе,
мястото, кетъринга и бенда бяха уникални!
Номерата за колите - отврат!
Old 24-09-2012, 02:10   #252
WhitePower
Карам бързо-паиииисе

Quote:
Originally Posted by bouncer View Post
Ей нос пак ти се иска да наплюеш клуба ама тоя път не става. Отдавна не съм член на ус на карб. Айде пий една вода
ти вземи си мапни колата щото хората те мислят за дизел а май си турбо бензин или поне така трябва да се водиш
WhitePower is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2012, 03:30   #253
ne0
бивш член на клуба

ne0's Avatar

Quote:
Originally Posted by bouncer View Post
По клуба няма защо да искам да плюя. Няма смисъл да ти обяснявам. Плюс тва тука организацята е на ТРИ клуба не на КАРБ.
Все тая..... тоя де кара колата до теб е малък и е ясен че енергията му е в повече... ама ти да правиш простотии по пистата си е тъпичко. Се ла ви......
Двуметрова гуша не ставай заядлив поне, моля те.

п.с. Не е мъжко да се гордееш, че не си член. Всеки може да не може. Ти давай пък неможи.

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Quote:
Originally Posted by rijko View Post
И ГОЛЕАМА ГЛУПОСТ БЕ Нено да се качи да кара 155-цата.
КАто цяло да и за тва Радо е виновен, мога да ти дам телефона му.

http://www.facebook.com/VenturaGarage
Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."
ne0 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2012, 03:35   #254
Alfa User
Alfa 155 Fanclub-Bulgaria

Alfa User's Avatar

Ако позволите да се изкажа и аз ...
Феста беше добре замислен, и много хора хвърлиха страшни усилия нещата да вървят по някакъв ред - шапка свалям на всички замесени, защото знам какво е да се организират такива неща!!!
За мен лично Феста е шанс да се съберем колкото се може повече хора, обединени от една идея - любовта към Италианските автмобили, и към емоцията, която ни дават. Ще ме извинявате, но драг състезанието в случая не трябва да е основна цел на събитието !!! Както казаха много други колеги преди мен - ако искате драг - възползвайте се от датите в календара на конкретната Асоциация !
Видях се с много познати - доста от тях познавам още откакто Клуб и Форум едва прохождаха... Това беше за мен Феста - да се видим, да поговорим - неща, които напоследък се случват веднъж в годината.
Знам, че не е редно да се критикува на общо основание, но основните минуси за мен са :
- часовете на обявената програма (закъснение и хаос, както и липсващи предварително обявени елементи);
- липса на каквото и да е обезопасяване на "трасето" за майсторско шофиране ;
- ужасяващо ниска култура на доста от присъстващите - еми съгласете се, че някак не е редно да си хвърлиш боклука на земята щот те мързи да направиш десет крачки до кошчето ... или да се изпикаеш насред полето пред очите на всички, щот' видиш ли, кенефа бил на цели 200м от теб ... За това си има само една подходяща дума - СВИНЩИНА !;
- вечерята (и организацията за нея) няма да ги коментирам дори, макар да не присъствах и аз - по същите причини, които накараха много други верни фенове да отсъстват ...
- липсата на реклама - еми МАЛОУМНО е да очаквате феновете да си разпечатват сами флаери и т.н. глупости ! Изобщо няма да хапя и за идиотски изработените номера, за които дори платихме горница - за да сложите на тях псевдоним, който никой няма да може да прочете дори !!! За качеството няма да коментирам - тотално разочарование !!! За 6лв тоя стикер трябваше да е златен бре ... ето ви един стикер на цена от 1.50 лв, да се поучите (не си правя реклама, и да - стикера наистина е със позлатени букви!!!) :

Както и да е, стига с негативите. Хубавите неща :
- готина група с як репертоар;
- времето беше супер
- водещия беше добър, макар че беше тъпо да бърка AC/DC със W.A.S.P. ;
- споменах ли групата ???

Еми тва е от мене. Поздравления за всички, положили труд и старание ИталФест 2012 да стане реалност !
Old 24-09-2012, 10:26   #255
Kuku
УЗУРПАТОР

Kuku's Avatar

Аз пък да ви кажа, ЕВАЛА на мариачите, ама другия път няма да е лошо нЕкакси да се бръкнат за мааааааалко по-разнообразен жанрово репертоар
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Спортно сърце > ИталФест « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules