Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика
Reply

Thread Tools Display Modes
Old 24-09-2017, 00:01   #4276
ivan dimitrov
светлозелен(ама не много)

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
Еми каква, от психолози................де да знам.То едно е какво мислиш друго е като му дойде на глават на човек .Ай да не разискваме такива работи, дет са вика не викай дявола, не дърпай котката за опашката...........
Съжалявам, но ти го направи. Защо мислиш че се различаваш от всички останали на които се е случило? Смяташ че не са пробвали с психолози и ... де да знам?
Аз никога не съм искал да разисквам такива работи. Принуждаваш ме с поведението си. Оная приказка за моряците и жените им, е актуална и за теб. Просто трябва да го осъзнаеш.
За да изчистим темата - преди няколко години, приемах хомосексуализмът за нещо противоестествено. После... видях как един котарак "перка" друг. Няма грешка! Две доказано мъжки котки! Разрових се, четох, осъзнах че това явление съществува много отдавна, съществува и сега, вероятно ще съществува и в бъдеще. Е!? Както е видно от темата, през годините тия са ги преследвали, или не. Винаги са ги преследвали, когато са преследвали и други различни. Резултатът винаги е бил трагичен.
Изводът до който аз съм стигнал - няма нищо гейско в това, да зачиташ правата на различните. В тоя ред на мисли - трябва да знаеш, че всеки път, когато споменеш за "еврогейските ценности", обиждаш всички различни от теб. А различни от теб са всички. Щото както писах вече - дори еднояйчните близнаци се различават.
Такива Ми те работи.....

Пхъ, знаеш ли като варненец, за какво се отнася, станалата легендарна фраза - "немците го построиха, руснаците го събориха"? Или - " Стоп машини, влак по курса".
Това не е новина. И да, не е изключителна привилегия на руснаците. Трябва ли да ми говори нещо?

.
ivan dimitrov is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2017, 02:03   #4277
dimitar_vd62
Дърт гъзар от БКАР

dimitar_vd62's Avatar

...
Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

. Reason: Дублиране на поста
dimitar_vd62 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2017, 02:24   #4278
dimitar_vd62
Дърт гъзар от БКАР

dimitar_vd62's Avatar

Оная приказка зде жените и моряците е актуална за всички...ама айде да не се следим чеще вземем да се хванем.Аз съм на тоя принцип.

Виж....Тюринг го приемам за различен и го уважавам като личност, Азис обаче не е различен, просто е извратеняк.По тая логика трябва да се примиря и с педофилите и с геронтофилити и със зоофилите....Защо есхибициониститесе преследват и те са различни, , има си някакви норми на поведение.Искам само да не ги дефилират под път и над път а да го правят в къщи под завивките.Имам чувството че аз съм дискриминиран вече.Какво да му уважавам или съчуствам на Азис дето олигави цялата държава с месата си ли и с пластиката на уя си ли, или некви вип брадърки дет се лижат пред цяла България.Нее, извинявай тия не са различни.Не слагай под един знаменател всички.Щото тия дето са в лудницата също са различни ама никой не ги кани във вип-биг -брадър никой не им организира паради ами всички викат що не ги приберете.Щото не са атрактивни не носят пари на разни нпо-та.Тука край нас има тамън три жени на различна възраст дето жевеят в техен си свят ама всички се обръщат и никой не се сеща да им купи една кифла поне.Те какво са виновни че и те са различни.

Найш ли преди време на един денонощен магазин работеше една жена, купувах си цигари от там и все ми беше трудно как да се обърна към нея.Абе хем жена хем изглежда като мъж, един ден се престраших и я помолих да я попитам нещо лично, авама така с много притестнения като обяснение в първа любов.Тя обаче ме изпревари с отговора преди да и задам въпроса - ако се чудиш какво съм, анатомично съм жена, но по съзнание съм мъж.Така била от малка, ревяла когато я обличали с рокля и панделка за училище, все си игрела с момчетата и т.н.Пробвала в последствие да има семейство,но не се получило, имала и дете и се моли да не е като нея.Минало и през акъла и самоубийство и смяна на пола ма накрая решила че след като биологично е пълноценна жена защо да става непълноценен мъж и си родила дете от някакъв и си живее като мъж.Нито има претенции за дискриминирана нито иска иска да има нещо общо с ония "псевдогейове и лесбийки от гей парадите" - тук я цитирам.Не я разпитвах как възпитава детето си, как е споделила с родителите си и т.н, щото очевидно е болна тема за нея, каквото искаше да ми каже го каза.Дълго време след това продължавах да си купувам цигари от там и нямах чувството за неприязън или пренебрежение.Та не бъркай такива различни с такива дето се правят на различни.

Дори с един различен се разбарах за една цигара време не знам защо тука повтарям едно нещо по сто пъти.Честно казано мисля че прекрасно ме разбра от първия път.

Колкото до котките дето си гледал те няма да се възпроизведат а и при животните някои неща имат съвсем друго значение свързано с йерархия и територии - демек така му показва къде му е мястото или ако въпросниат мъжки е бил с женска котка преди това може да носи нейната миризма което да предизвика объркване в сетивата на другия самец.При тях секса е инстиктивен и е свързан само с възпроизводството и няма как да се объркат.Някои самци като отблъснат съперника си трият гениталите в неговите което отстрани може да прилича на хомосексуални действия.Всъщност му показва кой е господаря.Докато с човек може да разговаряш за подбудите му, с животните не можеш и затова интерпретираме техните действия от наша гледна точка.Ако привидно „хомосексуалните” действия на животните са в съответствие с животинската им природа, то убийството на потомството и вътревидовата надпревара, често завършваща с убийство, също са част от животинската природа. Например при лъвовете, когато младия мъжки отстрани стареца избива малките които са заченати от него.Това означава ли ако хомосексуализма е нещо нормално както при животните так и при човека когато се заформи любовен триъгълник и женат се разведе с единия и се обвърже с другия то той сигурно ще е нормално да убие децата и от предишния и мъж.Да си видял случайно две женски лъва да си лижат гениталиите или два мъжки лъва да се плющят и след това да си осиновят лъвче.Но пък женските могат заедно да отглеждат малките си което не ги прави лесбийки.Нерационалното животинско поведение не може да бъде използвано за оправдание на действията на рационалните човешки същества.Така че тия писания и изблици на разни хомоактивисти дето пробутват на обществото за най-чистата и неподправена истина са си чиста лъжа и пропаганда и са подигравка с истински неравностойните хора.Щото никой няма да гледа репортаж за две слънчеви деца които са се залюбили, но пък ако двама гея се оженят се вдига рейтинга на медията.Предполагам знаеш кои са слънчевите деца.А те са много различни, няма как да ги сбъркаш, дори съм виждал тука във Варна такова дете, е то вече не е дете разбира се, да работи и в това няма нищо сензанционно и не го дават по телевизиите, но пък ако някой гей министър председател се ожени може да го видиш и прочетеш във всички медии.
Old 24-09-2017, 11:23   #4279
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
Оная приказка зде жените и моряците е актуална за всички...ама айде да не се следим чеще вземем да се хванем.Аз съм на тоя принцип.

Виж....Тюринг го приемам за различен и го уважавам като личност, Азис обаче не е различен, просто е извратеняк.По тая логика трябва да се примиря и с педофилите и с геронтофилити и със зоофилите....Защо есхибициониститесе преследват и те са различни, , има си някакви норми на поведение.Искам само да не ги дефилират под път и над път а да го правят в къщи под завивките.Имам чувството че аз съм дискриминиран вече.Какво да му уважавам или съчуствам на Азис дето олигави цялата държава с месата си ли и с пластиката на уя си ли, или некви вип брадърки дет се лижат пред цяла България.Нее, извинявай тия не са различни.Не слагай под един знаменател всички.Щото тия дето са в лудницата също са различни ама никой не ги кани във вип-биг -брадър никой не им организира паради ами всички викат що не ги приберете.Щото не са атрактивни не носят пари на разни нпо-та.Тука край нас има тамън три жени на различна възраст дето жевеят в техен си свят ама всички се обръщат и никой не се сеща да им купи една кифла поне.Те какво са виновни че и те са различни.

Найш ли преди време на един денонощен магазин работеше една жена, купувах си цигари от там и все ми беше трудно как да се обърна към нея.Абе хем жена хем изглежда като мъж, един ден се престраших и я помолих да я попитам нещо лично, авама така с много притестнения като обяснение в първа любов.Тя обаче ме изпревари с отговора преди да и задам въпроса - ако се чудиш какво съм, анатомично съм жена, но по съзнание съм мъж.Така била от малка, ревяла когато я обличали с рокля и панделка за училище, все си игрела с момчетата и т.н.Пробвала в последствие да има семейство,но не се получило, имала и дете и се моли да не е като нея.Минало и през акъла и самоубийство и смяна на пола ма накрая решила че след като биологично е пълноценна жена защо да става непълноценен мъж и си родила дете от някакъв и си живее като мъж.Нито има претенции за дискриминирана нито иска иска да има нещо общо с ония "псевдогейове и лесбийки от гей парадите" - тук я цитирам.Не я разпитвах как възпитава детето си, как е споделила с родителите си и т.н, щото очевидно е болна тема за нея, каквото искаше да ми каже го каза.Дълго време след това продължавах да си купувам цигари от там и нямах чувството за неприязън или пренебрежение.Та не бъркай такива различни с такива дето се правят на различни.

Дори с един различен се разбарах за една цигара време не знам защо тука повтарям едно нещо по сто пъти.Честно казано мисля че прекрасно ме разбра от първия път.

Колкото до котките дето си гледал те няма да се възпроизведат а и при животните някои неща имат съвсем друго значение свързано с йерархия и територии - демек така му показва къде му е мястото или ако въпросниат мъжки е бил с женска котка преди това може да носи нейната миризма което да предизвика объркване в сетивата на другия самец.При тях секса е инстиктивен и е свързан само с възпроизводството и няма как да се объркат.Някои самци като отблъснат съперника си трият гениталите в неговите което отстрани може да прилича на хомосексуални действия.Всъщност му показва кой е господаря.Докато с човек може да разговаряш за подбудите му, с животните не можеш и затова интерпретираме техните действия от наша гледна точка.Ако привидно „хомосексуалните” действия на животните са в съответствие с животинската им природа, то убийството на потомството и вътревидовата надпревара, често завършваща с убийство, също са част от животинската природа. Например при лъвовете, когато младия мъжки отстрани стареца избива малките които са заченати от него.Това означава ли ако хомосексуализма е нещо нормално както при животните так и при човека когато се заформи любовен триъгълник и женат се разведе с единия и се обвърже с другия то той сигурно ще е нормално да убие децата и от предишния и мъж.Да си видял случайно две женски лъва да си лижат гениталиите или два мъжки лъва да се плющят и след това да си осиновят лъвче.Но пък женските могат заедно да отглеждат малките си което не ги прави лесбийки.Нерационалното животинско поведение не може да бъде използвано за оправдание на действията на рационалните човешки същества.Така че тия писания и изблици на разни хомоактивисти дето пробутват на обществото за най-чистата и неподправена истина са си чиста лъжа и пропаганда и са подигравка с истински неравностойните хора.Щото никой няма да гледа репортаж за две слънчеви деца които са се залюбили, но пък ако двама гея се оженят се вдига рейтинга на медията.Предполагам знаеш кои са слънчевите деца.А те са много различни, няма как да ги сбъркаш, дори съм виждал тука във Варна такова дете, е то вече не е дете разбира се, да работи и в това няма нищо сензанционно и не го дават по телевизиите, но пък ако някой гей министър председател се ожени може да го видиш и прочетеш във всички медии.
Пак много дълго Митак. Ексхибиционистите ги преследват, щото има закон за това. А има закон, понеже дайствията ин са насочени спрямо други граждани. Аз не се сещам за европейска държава, в която педофилията да не е забранена и да не се преследва. Изглежда ще ми е трудно да ти го обясня, но има две полужения - или позволяваш на гражданите да живеят както намерят за добре, до момента в който не започнат да пречат и застрашават останалите, или не. В единият случай е демокрация, в другия - дискриминация. Сега педалите пречат - забраняваме ги, после на ред ще са циганите, турците мисля ще са преди евреите у нас. После тия които носят дънки, след това момите с къси поли......
Принципът е един.
Това че медиите им обръщат внимание е добре. Щото от това следва че са малко и това ги прави интересни за медиите. Всеки ден по морето плуват хиляди параходи и това не е новина. Когато някой от тях обаче заседне - става новина. Когато се случи, понеже екипажат е бил пиян, става топ новина.
Чакай, че станах писател и аз.
Old 24-09-2017, 14:21   #4280
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Разговор при психиатър:

- Страдате ли от някакви психически отклонения?

- Не страдам. Наслаждавам им се....
Old 24-09-2017, 14:24   #4281
dimitar_vd62
Дърт гъзар от БКАР

dimitar_vd62's Avatar

Ами ние дето сме над 50 не сме ли дискриминарани.Ма никой няма да инвестира в парад "Над 55" примерно.Че като ти видят егн-то те отсвирват без дзначение на опит и квалификация.Или може би трябва да си направя собствен бизнес.Ми хомото като се оплакват че ги дискриминират на работното място да си направят и те собствен бизнес.

За циганите и евреите няма да се хвана, ма така лекинко ме пързулваш в друга насока може би броя на постовете има значение.Ма така ще е, останаха има няма 10 години.Както Моисей е водил народа си 40 години през пустинята така и при нас трябва да минат че белким се прочистим.Ако хомосексуализма беше нещо естествено природата щеше да направи така че да се възпроизвеждаме в педераски задник.

И моля модераторите да заключат или закрият този раздел и да забранят пропагандата на какво и да било по другите теми и раздели свързано с политика, религия, етническа принадлежност и сексуална ориентация.Ако не, моля да ми бъде прекратена регистрацията във форума.Ако някой иска да ми дава наклон на оная работа, моля - 0897 815379

.
Old 24-09-2017, 15:16   #4282
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Изобщо не те пързалям. Голата истина е, че парадът на гейовете не ти пречи по вече от кой да е друг парад. Искаш да забраниш на една група хора, нещо което на други е разрешено, въз основа само на гола неприязън. Моралът е разтегливо понятие. На времето плющяха печати по бедра и подстригваха...... Както казах по рано - това вече сме го въждали.
Стана дума че тия ги има от много отдавна. През времето са ги преследвали и не са. Нито са изчезнали, нито са се умножили. Тоест - явлението е устойчиво, като така, значи е естествено. Да отклонение е от стереотипът, но......
Принципно, ако обърнеш внимание, ще забележиш че в тоя раздел, темите се повдигат главно от русофилите. Та... ако не го правите, няма да има "движение" и няма да е нужно да се взимат специални мерки.
Както и да е - да бъде....тъмнина.
Old 24-09-2017, 15:21   #4283
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Кой пък те отсвирва над 55?

Ако искаш 2к заплата, пък обясняваш с красиви думи, колко много можеш, и аз ще те отсвиря.

Накратко - вероятно по погрешен начин дефинираш началните условия.

За скромния си 37 годишен непрекъван трудов стаж, съм се ръководил от едно основно правило - това първо да бъда допуснат да върша дадена работа и чак след това да ми плащат, колкото преценят, че заслужавам.

Това правило никога не ме е подвеждало.

Няма нормален човек (работодател) на този свят, който ще предпочете да те "изпусне" заради 500 лв вповече възнаграждениие, при положение, че ти му носиш 5000.
Old 25-09-2017, 05:26   #4284
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Малко пропаганда...

https://www.youtube.com/watch?v=93EeSiIAQ2k

.
Orm is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2017, 05:41   #4285
546
лют бакшиш от БКАР

546's Avatar

Е таков буламач нема: гейове,Бжежински,Газпром,Чърчил,че и Бог.Ге(й)остратегически неоконспиративизъм с балканска чубрица.Машала!
Сипвам си едно голямо за Ваше здрав!Наздраве! Даже май трябва да сипна две....
И най-важното:
Препоръчвам като за начало вечер да прочитате по две странички от Малкия Принц преди лягане,и макс по една бира,безалкохолна по възможност.

.
546 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2017, 09:42   #4286
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Браво на Митака за поста.
Аз също съм на мнение, че не педалите пречат, а афиширането им за такива, пропагандата и двойният стандарт. Ако аз си извадя кура и го дам на една хубавица да му се радва на обществено място ще ни вкарат веднага в съответното заведение. Но ако двама педали или лесбийки се лижат и търкат, то това е модернистично и напълно куул.
Ето това е проблемът.
Не сбърканите същества са проблемът, а това , че се налагат като норма на поведение.

. Reason: Юзерът е на бърбън
mordohy is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2017, 20:18   #4287
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Originally Posted by Orm View Post
Малко пропаганда...

https://www.youtube.com/watch?v=93EeSiIAQ2k
Защо да е малко? Порядъчно количество е. Верно плиткоумно скалъпена, но... за такава таргет група - толкова.

.
ivan dimitrov is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2017, 16:03   #4288
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Quote:
Originally Posted by ivan dimitrov View Post
Изобщо не те пързалям. Голата истина е, че парадът на гейовете не ти пречи по вече от кой да е друг парад. Искаш да забраниш на една група хора, нещо което на други е разрешено, въз основа само на гола неприязън. Моралът е разтегливо понятие. На времето плющяха печати по бедра и подстригваха...... Както казах по рано - това вече сме го въждали.
Стана дума че тия ги има от много отдавна. През времето са ги преследвали и не са. Нито са изчезнали, нито са се умножили. Тоест - явлението е устойчиво, като така, значи е естествено. Да отклонение е от стереотипът, но......
Принципно, ако обърнеш внимание, ще забележиш че в тоя раздел, темите се повдигат главно от русофилите. Та... ако не го правите, няма да има "движение" и няма да е нужно да се взимат специални мерки.
Както и да е - да бъде....тъмнина.
Ааааа! Извинявай, ама вдянах. Точно това, което на тях е позволено, на мене не е. Защото , започнаха да глобяват на плажа за липса на горнище на сутиен. То и крадците и убийците са устойчиви във времето, но това не означава, че трябва да ги оставим на мира.
Пак повтарям!
Правете разлика между засегнатите от природата люде и тия, коиточрез педерастията показват своето превъзходство над другите. Агресивните педали, които нямат никакъв друг морал, освен тоя, с който мачкат и убиват всичко пред себе си .
Old 26-09-2017, 18:29   #4289
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Originally Posted by mordohy View Post
Ааааа! Извинявай, ама вдянах. Точно това, което на тях е позволено, на мене не е. Защото , започнаха да глобяват на плажа за липса на горнище на сутиен. То и крадците и убийците са устойчиви във времето, но това не означава, че трябва да ги оставим на мира.
Пак повтарям!
Правете разлика между засегнатите от природата люде и тия, коиточрез педерастията показват своето превъзходство над другите. Агресивните педали, които нямат никакъв друг морал, освен тоя, с който мачкат и убиват всичко пред себе си .
Ако са те глобили на плажа, щото не носиш горнище на сутиен, то мигом ще се съглася с тезата ти. Ако си видял да глобяват някоя кака - каква е връзката? Това с глобяването, някъде, на някой плаж може и да се случва, моите наблюдения са че няма такава практика.
Мисля да бях достатъчно ясен - педалите с нищо не ти пречат. Крадците и убийците, педофилите, канибалите се преследват щото накърняват права и свободи на останалите. Агресивните педали, дето мачкат и убиват, подлежат на санкции, като всички останали. Тъпото е, че и ти като мен, вероятно не можеш да си спомниш - кога на живо си видял педал. Е, ако ходиш по гейбарове и очакваш да не ги виждаш, трябва да те информирам - няма как да стане. Един гей бар, или допуска гейове и педерасти, или не е такъв.
Цялата тая дандания е щото един популист, в стремежът си да остане на власт ви "промива" с "боза", като тая от линкът по горе. Това нямаше да ме касае, ако не популяризирахте агресивно схващанията си. Известно време си трайках, щото .... нали....уж.....тук сме да се чуем и дано се разберем. Ама да ме наричаш "гей", след като не съм, не е нормално. Единствената разлика м/у Русия и развитият свят, по отношение на педалите е ..... я да видим дали можеш да познаеш. Или - по скоро - дали искаш....
Стига съм писал, че Митре мое ми прати някоя ракета(пак).
Old 26-09-2017, 21:13   #4290
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Моля, форумният експерт по социопатия, педерастия и пр. отклонения в ЕС да разтълкува ето това:

https://offnews.bg/sviat/arestuvaha-...on-665863.html
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules