Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Спортно сърце > ИталФест
ИталФест За великата републиканска сбирка, която започна през 2004 и за това, което предстои да правим в следващите години.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 03-09-2017, 15:19   #1
tsvety
Най-бързата алфистка
Член на клуба

tsvety's Avatar

Default Италфест 2017 - Програма

В тази тема ще се дават пояснения за дисциплините включени в програмата на Италфест 2017 който ще се проведе на 30,09,2017г. в град Раковски Пловдивско

Ето и самата програма:

- Шоу "Да замирише на гума"
- Аудио Тунинг
- Автобаскетбол
- Майсторско шофиране
- Автосервитьор
- Финалния етап на Конкурса за външен и вътрешен вид
- Бутане на автомобил
- Конкурс Кола на публиката

Конкурса Кола на публиката ще бъде разделен на
- Кола на публиката Алфа Ромео
- Кола на публиката Фиат
- Кола на публиката Ланча
- Кола на публиката Ретро

От гласувалите в конкурса за Кола на публиката ще бъдат изтегляни имена които ще получават награди.
На входа при влизането на пистата на всеки човек ще бъдат раздавани листчета с които ще може да гласувате в различните категории. На гърба на листчета се записва НОМЕРА на ИТАЛФЕСТА на избраната от вас кола и име. За да имате шанс за награда в томболата. Урните в които да пуснете гласа си ще са в шатрите на клубовете.

За дисциплините Автобаскетбол, Автосервитьор, Бутане на автомобил и Майсторско шофиране - записването ще стане на място.

Бутането на автомобил ще е разделено на два класа
- Бутане на Фиат и Ланча
- Бутане на Алфа Ромео

Победителите от единия клас ще се срещнат с победителите от другия клас и ще излъчат групата на Шампионите в бутането

На мероприятието ще има осигурен детски кът с аниматори за да може и децата да се забавляват, а родителите им да се насладят на програмата или да станат част от нея.

Подготвени са различни презентации и награждавания, които за сега ще запазя в тайна за да е още по-интересно на самия ден.

Екипа който се е заел да организира Италфест 2017 се стреми е интересно, забавно и приятно мероприятие.

Запазваме си правото да добавяме и допълваме програмата.

ДОБРЕ ДОШЛИ и приятно изживяване!!!

.
tsvety is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2017, 09:54   #2
BillyBoy`
Болен алфист

BillyBoy`'s Avatar

Идете на Калояново и вижте как се провежда Jap-феста и се учете.Голяма част от клубовете си правят всяка година мероприятията там само на вас незнам какъв ви е проблема.Като изключим майсторското и още едно две неща програмата ви е пълна скука.

.
BillyBoy` is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2017, 22:14   #3
mimouzunov
+-

mimouzunov's Avatar

Quote:
Originally Posted by BillyBoy` View Post
Идете на Калояново и вижте как се провежда Jap-феста и се учете.Голяма част от клубовете си правят всяка година мероприятията там само на вас незнам какъв ви е проблема.Като изключим майсторското и още едно две неща програмата ви е пълна скука.
На мен програмата също може да не ми хареса, но ще гледам да присъствам!
Другото е, че след като лично аз несъм си мръднал и пръста за тоя фест е да не предявявам никакви претенции нито към програма нито към нищо.
Отивам да си видя там познатите и това е.
Ако някои има претенции за нещо смятам че е било редно да ги сподели още преди седмици с организаторите.

Това от по-горе си е мое мнение и може да е тотално погрешно, но така смятам лично аз.
mimouzunov is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2017, 23:47   #4
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by mimouzunov View Post
На мен програмата също може да не ми хареса, но ще гледам да присъствам!
Другото е, че след като лично аз несъм си мръднал и пръста за тоя фест е да не предявявам никакви претенции нито към програма нито към нищо.
Отивам да си видя там познатите и това е.
Ако някои има претенции за нещо смятам че е било редно да ги сподели още преди седмици с организаторите.

Това от по-горе си е мое мнение и може да е тотално погрешно, но така смятам лично аз.
Много правилно мнение!!!!......и аз ги посещавам тия фестове, единствено заради познатите, приятели, а не за програмата....
Евала на организаторите........давал съм мнения и акъл, ама това не значи, че трябва някой да се съобразяват с мен...)...
Всичко е интерес и желание......никой не те задължава като едно време да ходиш на тая манифистация.....та BillyBoy кво писка толкова....

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

Quote:
Originally Posted by BillyBoy` View Post
Виж сега....какво значи да ходим и да гледаме, кво правят другите...?...ние сме различни....
Ако искаш да промениш нещо....влезни в тоя клуб, бори се, прокарай идеите си....ама да не стане като новопостъпилите депутати в парламента....едно говорим, друго правим след като попаднем вътре.......
Old 26-09-2017, 00:05   #5
LYBRAtor
Газта е здраве

LYBRAtor's Avatar

Здравейте. Може ли някой да даде координати къде е точно летището или евентуално маршрут през Мапс примерно.
LYBRAtor is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2017, 11:23   #6
pa4ito
БКАР - тиняк извейняк
Член на клуба

pa4ito's Avatar

Ето къде ще е шоуто:
https://www.google.bg/maps/@42.29198.../data=!3m1!1e3

Само координатите: 42.293669, 24.948586
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Спортно сърце > ИталФест « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules