Results 1 to 11 of 11

Thread: Alfa romeo 147 t.spark 1.6

  1. #1

    Default Alfa romeo 147 t.spark 1.6

    здравейте интересувам се от алфа 147 т.спарк 1.6 бензин, искам да си я взема като за първа кола и искам да ми разкажете малко за нея и дали си заслужава

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Като човек каращ такава (105 коня) казвам да, заслужава си. Сега разни корифеии дето върлуват тук, ще ти разпряват че е мъртвец. И всякакви такива ала-бала глупости. Колата си върви прилично, за мощността й. А ти предполагам си се насочил кум 120 коня версията. Тя върви още по-добре. Моята е 2007 с VDC, климатик, круиз. Климатика е супер, миналата година в ония 40 градусови жеги, се справи отлично. Разхода е от 8.5 до 11 било газ било бензин. Според карането, сезона зима лято, климатик и т.н. Но едно е 0.9 за газ, друго е 2,2 нафта или бензин.

    Преди да вземеш колата, я закарай в сервиз. Вземеш ли читава и гледана кола, няма да имаш грижи. Вземеш ли мъртвец, ще стане страшно. Питай конкретни неща, които те интересуват.

  3. #3

    Default

    Супер си е,мойта е 120кс на газ и нямам никакви ядове

  4. #4

    Default

    Насочил съм се към 105к гледах колата от една жена е, в Германия съм в момента и от Германия ще я купя на 150 000км е надявам се да не е връщан.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Creed View Post
    Насочил съм се към 105к гледах колата от една жена е, в Германия съм в момента и от Германия ще я купя на 150 000км е надявам се да не е връщан.
    И да не е ръждясала здраво отдолу

  6. #6

    Default

    Няма грам ръжда гредах я навсякъде

  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    За да ръждяса отодолу, значи трябва да са я суркали по коловози и камънаци. Външния вид е едно. Много по-важно е техническо състояние. Закарай я на диагностика, там все има сервизи и ще разбереш и на колко реални километра е.

    Километража е най-маловажното нещо.

  8. #8

    Default

    Закарах я днес на сервиз закачиха я на компютъра имаше някаква грешка с еър бега изчистиха я хората провериха и километража на реални км е и мисля да я взимам

  9. #9
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Поинтересувай се, каква е тази грешка. За да се е появила, има някаква причина. Дори и да е нещо дребно, е хубаво да го знаеш. Пък и може да свалиш от цената, някое и друго евро.

  10. #10

    Default

    грешката идва от това че е сменен волана с мулти волан поне така ми каза жената надявам се да не ме лъже и колата да не е претърпяла катастрофа въпреки че я ограждах колата много добре и не бях само аз баща ми също и приятел на баща ми които доста си разбира от коли
    Last edited by Creed; 07-06-2018 at 00:10.

  11. #11

    Default

    И аз станах собственик на такава (105 к.) преди месец. Взех я от тук с показания на километража 122000. Не знам да ли са реални, според мен не са, ама пък иначе е много запазена външно и вътрешно без никакви забележки, салона направо блести, без протрито. Едно съм сигурен че тази кола е седяла много дълго време без да е карана, защото намерих изсъхнали листа по джобовете в подкалниците и под предния прозорец, а маслото беше станало на тъмна йодова тинктура...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •