Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 156/147/GT
Алфа Ромео 156/147/GT Въпроси и отговори, свързани с поддръжката. Съвети при покупка.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-01-2019, 02:57   #1
Jarred
Младши алфист

Default Алфа Ромео 147 1,9 Съединител и Маховик

Здравейте, колеги и за много години да сме живи и здрави всички!И така към въпроса ми към вас притежател съм на Алфа 147 1.9 JTD 115 конси сили съединитела ми е за смяна и маховика може ли да ми кажете към коя марка да се ориентирам?Мисля си за Валео защото намерих в един сайт ето го и него https://www.autodoc.bg/ съединител плюс маховик за 712 лева е в момента утре може да е малко по нагоре може и по надоло отстъпката всеки ден ми казаха като говорих с тях била различна тъй като ми се струва нали ниска цената както бихте ми казали вие?Някой от вас поръчвал ли е от този сайт? Благодаря ви
Jarred is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2019, 12:03   #2
sollider
Запален алфист

sollider's Avatar

Свържи се с колегата и го питай дали няма нещо изгодно за твоя случай. По принцип на всички JTD-та хората слагат валео 821325. По каталог се води за алфа 166 2.4 jtd, обаче пасва и на другите мотори, аз лично съм точно с такъв съединител на 156-цата от подписа и е купуван през 2016 от въпросния колега. Подсилен е и държи до към 200-210 коня, ако случайно си ремапнат или пък обмисляш такава крачка.
Old 02-01-2019, 19:52   #3
Read
Запален алфист

На съединителя му дреме за конете, по-зор му е въртящия момент и в какви обороти прави пик.
То ако беше от конете, купетата по 300-400 коня трябваше да са на трупчета само - щото размера на феродовия диск при тях е същия.
Read is online now   Reply With Quote
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 156/147/GT « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules