Results 1 to 6 of 6

Thread: Bluetooth OBDII

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default Bluetooth OBDII

    Колеги, някой има ли такова и да каже дали работи с Алфа 156 2005 1,9 http://olx.bg/ad/ustroystvo-za-diagn...32d5d;promoted , че не ми се чака ebay или dealextreme или да знаете някой друг мини модел от OLX Който работи, че искам да седи включено и да затворя дупката за бушоните. С Андроид ще се ползва, може и с лаптоп

  2. #2

    Default

    Зависи с коя програма ще го ползваш. Пълен боклук е иначе и ако го искаш за 15лв. - твой е. С фиат еку скан не става

  3. #3
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Това е колкото да си мислиш че имаш нещо, дефакто нямаш нищо. За 15лв толкоз...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #4
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Точно този модел не съм ползвал, ползвам този:


    Работи с ЕкуСкан-а на лаптоп и с AlfaOBD на Андроид. Тествано на 156, 2.4 jtd. Недостатък при всички Bluetooth-и е, че на ЕкуСкана не можеш ползва цялата функционалност. Иска си жица през усб например. Но можеш да си зяпаш и триеш грешките и да гледаш обороти и напрежения. Моят съвет е да вземеш един ЕкуСкан и да тестваш, преди да го купиш.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Точно този модел не съм ползвал, ползвам този:


    Работи с ЕкуСкан-а на лаптоп и с AlfaOBD на Андроид. Тествано на 156, 2.4 jtd. Недостатък при всички Bluetooth-и е, че на ЕкуСкана не можеш ползва цялата функционалност. Иска си жица през усб например. Но можеш да си зяпаш и триеш грешките и да гледаш обороти и напрежения. Моят съвет е да вземеш един ЕкуСкан и да тестваш, преди да го купиш.
    Точно за това ми трябва, в движение да гледам температура туй-онуй, за друга диагностика си имам KKL с ключе и USB, ама неща кабеляци докато карам и лаптоп на седалката. Просто питането ми беше, че виждам версии 2,1 и вер. 1,5 и не знам кое работи с алфата

  6. #6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •