Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика
Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-05-2017, 19:47   #3646
ivan dimitrov
светлозелен(ама не много)

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Originally Posted by Orm View Post
За всичко е виновен запада, дори и колорадския бръмбар и той е от там...
Колорадският бръмбар е от там, откъдето са и картофите. От Русия ни полази комунизЪма. Много е полезен, ако искаш да спреш времето. За момента, друг способ за такова влияние върху времепространството, не е измислен.
След като според теб, Крим си е руски, щото...нали....история...
То, като патриот, сигурно смяташ Македония за българска, щото...нали.....история......
Е, как се връзва това с географията?
И понеже си русофил, сигурно следиш връзките ни с тая страна изкъсо. Та, тая изцепка за пръв път ли се получава?
Има една известна македонска поговорка - едно л...о, колкото по вече го ръчкаш, толкова по вече мирише.
Основният ми въпрос е - що ти трябва да ръчкаш, какво очакваш?
Old 26-05-2017, 20:13   #3647
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ivan dimitrov View Post
Колорадският бръмбар е от там, откъдето са и картофите. От Русия ни полази комунизЪма. Много е полезен, ако искаш да спреш времето. За момента, друг способ за такова влияние върху времепространството, не е измислен.
След като според теб, Крим си е руски, щото...нали....история...
То, като патриот, сигурно смяташ Македония за българска, щото...нали.....история......
Е, как се връзва това с географията?
И понеже си русофил, сигурно следиш връзките ни с тая страна изкъсо. Та, тая изцепка за пръв път ли се получава?
Има една известна македонска поговорка - едно л...о, колкото по вече го ръчкаш, толкова по вече мирише.
Основният ми въпрос е - що ти трябва да ръчкаш, какво очакваш?
Че кой го ръчка те или ние? Ония го казал, и не е казал лъжа, щото трябва се обменят с любезности, ние тука го раздухме до небесата, вмечто да се радваме че Путин е признал че Македония а Българска А той признае ли че нещо е на някого, нали знаеш няма 5-6 при него

P.S - Стига си го вмъквал тоя коммунизЪм за щяло и нещяло, няма го от почти 3 десетилетия, успокой се вече..

.
Orm is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2017, 20:24   #3648
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Че кой го ръчка те или ние? Ония го казал, и не е казал лъжа, щото трябва се обменят с любезности, ние тука го раздухме до небесата, вмечто да се радваме че Путин е признал че Македония а Българска А той признае ли че нещо е на някого, нали знаеш няма 5-6 при него

P.S - Стига си го вмъквал тоя коммунизЪм за щяло и нещяло, няма го от почти 3 десетилетия, успокой се вече..
Ами бръмбара е тук от стотици години, което не ти попречи да го намесиш. Аз що да се ограничавам?
Питах ти що ръчкаш? Темата никой друг не я повдигна, при все че няма как останалите да са пропуснали "събитието". То, както намекнах, не е и прецедент.
Е, какво очакваш?
Old 26-05-2017, 20:32   #3649
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Ами бръмбара е тук от стотици години, което не ти попречи да го намесиш. Аз що да се ограничавам?
Питах ти що ръчкаш? Темата никой друг не я повдигна, при все че няма как останалите да са пропуснали "събитието". То, както намекнах, не е и прецедент.
Е, какво очакваш?
Пак не си гледал внимателно, не съм аз този дето повдигна темата....
Old 26-05-2017, 20:36   #3650
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Пак не си гледал внимателно, не съм аз този дето повдигна темата....
Шах! Ами кой!?

Имах предвид темата с отношението на Русия към историята на България, и географията де.

.
ivan dimitrov is online now   Reply With Quote
Old 26-05-2017, 20:43   #3651
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

ДТИванов - " питайте любимия Ви Путин кой е създал азбуката ни" - Мат
Old 26-05-2017, 20:48   #3652
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Quote:
https://ria.ru/world/20170526/1495169239.html

А това е отношението към "цацата" на големият брат.... Да си знаете мястото....

https://m.youtube.com/watch?v=RoHL5wy0RQo
Тия хамериканци нямат ли си някой "Алеко Константинов" да им увековечи 45 - тия президент?
Old 26-05-2017, 20:58   #3653
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Мат
Неприятно, но факт!
Понеже цитираното е в кавички, вмъкнато в съвсем друго съдуржание(не без връзка обаче), даже на съм го забелязал. А ти написа - истерици, та.......
Както и да е - извинявам се(взе да ми става навик май), фактите са си факти. Считай въпросите ми за безпочвани и неоснователни.
Old 26-05-2017, 21:58   #3654
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ecotronic View Post
Тия хамериканци нямат ли си някой "Алеко Константинов" да им увековечи 45 - тия президент?
Тоя Тръмп ще се окаже един от най идиотските избори на хамериканците, ама пък алтернативата беше лейди смърт. Май си е по добре идиот отколкото садист.... Ма ние европейците пък се излагаме квто..... как па не се немери един президент с ташаци измежду двайсет и кусур държави в старата еаропа адна баби, педали и гернотофили, а новата се надпреварват кой по напред ще се наведе.... дееби и цирка...

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

Quote:
Неприятно, но факт!
Понеже цитираното е в кавички, вмъкнато в съвсем друго съдуржание(не без връзка обаче), даже на съм го забелязал. А ти написа - истерици, та.......
Както и да е - извинявам се(взе да ми става навик май), фактите са си факти. Считай въпросите ми за безпочвани и неоснователни.
Няма проблеми, другите изобщо не си правят труда да търсят кой прав кой крив....
Old 26-05-2017, 22:29   #3655
546
лют бакшиш от БКАР

546's Avatar

Quote:
Абе азбуката ни не беше ли създадена от Светите Братя с цел да се отцепят някои провинции заселени със славяни от бившата Западната Римска Империя и пишещи на латински и съответно подчинени на римската църква и след като номера там не се получил ,княз Борис се светнал ,че продукта може да се внедри по нашите земи и врътнал схемата вече успешно,та в резултат го заврял на ромеите като ги прецакал с заместването на книжовния език от гръцки на български,а същевременно с приема на християството народа се обединява под една вяра и още по натам се обособява и независима българска патриаршия с което се решава и проблема българските владетели да не се коронясват от външни религиозни организации,тоест няма как да ги ебават на тема дали са богоугодно царуващи.
По късно руските князе мултиплицират челния български опит и те така се сдобиват с нашата азбука и те.
Путин да вземе да се пообразова малко,че съвсем е заприличал на Буш младши.

.
546 is offline   Reply With Quote
Old Yesterday, 00:41   #3656
ДТИванов
започва да се пристрастява

Lightbulb

Quote:
Добре би било да видиш датата и часа на това, което цитираш. Когато го писах, джуджето още не беше се изходило по "македонскиот вопрос". Там визирах по-старо негово проникновение, че видите ли, ние сме пишели на ТЯХНАТА азбука и сме изповядвали ТЯХНАТА вяра разбираш ли. Тогава, за разлика от сега всички институции и големи партии мълчаха като п..ки. И съм далече от мисълта, че е толкова неграмотен, че да не знае истината. Прави го от едната безкористна любов към България
И приемането на Черна гора в НАТО е поредната победа на руската дипломация и политика. Мдаа.
ДТИванов is offline   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:23   #3657
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ДТИванов View Post
Добре би било да видиш датата и часа на това, което цитираш. Когато го писах, джуджето още не беше се изходило по "македонскиот вопрос". Там визирах по-старо негово проникновение, че видите ли, ние сме пишели на ТЯХНАТА азбука и сме изповядвали ТЯХНАТА вяра разбираш ли. Тогава, за разлика от сега всички институции и големи партии мълчаха като п..ки. И съм далече от мисълта, че е толкова неграмотен, че да не знае истината. Прави го от едната безкористна любов към България
И приемането на Черна гора в НАТО е поредната победа на руската дипломация и политика. Мдаа.
И са какво? Кой на кого трябва да се извини? Ще си омешаме извиненията.....
Колкото до черногорския президент, вчера отнесе една плесница от господаря си, да си знае мястото...
А иначе съм склонен да се обидя на рашките, стига да ми кажете къде е лъжата, а и не е зле да дадеш линк към това заявление, дето си визирал. Не че не ти вярвам, просто съм чул някъде да казва че ние сме взели от тях буквите или вярата...
Old Yesterday, 13:31   #3658
alfa racer GTA
Алфист по рождение

alfa racer GTA's Avatar

То па ти досега има ли случай да си видял или чул лъжа изречена от устата на "рашките"???

Дай линк към твое мнение ако си видял такава лъжа и си я констатирал в този твой пост?!!

Или казваш "рашките" и Путину только истину говорит.
Old Yesterday, 14:24   #3659
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Ето ви още от проблемите на Русия , мисля че малко прилича на нашите
1 - https://www.youtube.com/watch?v=XF-i9bba1nA
2 - https://www.youtube.com/watch?v=z8e83guKVhg

P.S Автора са го вкарали в затвора (не съм сигурен дали законно или не, това е друга тема)
Има и още ама сам ще търсиш....
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules