Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Направено в Италия > Ланча
Ланча За нашите приятели от Клуб Ланча България http://www.lancia-bg.com/

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-11-2017, 14:25   #16
asoto86
Младши алфист

Default 1

Quote:
Originally Posted by Бобби View Post
Дай да видим докъде си я докарал....пасна ли радиатора....
Радиатора го монтирах вчера . Супер е , мерси за подаръка Боби. Ще ти се отблагодаря подобаващо. Ще кача снимки скоро.
asoto86 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2017, 01:34   #17
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by asoto86 View Post
Радиатора го монтирах вчера . Супер е , мерси за подаръка Боби. Ще ти се отблагодаря подобаващо. Ще кача снимки скоро.
Обаждай се, ако трябва да помагаме с още нещо......специално тоя модел ми е слабост.....имах и две призми след това, ама не е като хф......
Old 13-11-2017, 17:16   #18
asoto86
Младши алфист

Quote:
Originally Posted by Бобби View Post
Обаждай се, ако трябва да помагаме с още нещо......специално тоя модел ми е слабост.....имах и две призми след това, ама не е като хф......
Боби , трябват ми ключове за запалването. Халогени два броя , две джанти Cromodora ти телефонна шайба. Гърнета , дръжки , волан , предни и задни калници , капачки за джантите с логото на ланчия.

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

И торба за инструментите също ако ти се намира

.
asoto86 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2017, 01:11   #19
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by asoto86 View Post
Боби , трябват ми ключове за запалването. Халогени два броя , две джанти Cromodora ти телефонна шайба. Гърнета , дръжки , волан , предни и задни калници , капачки за джантите с логото на ланчия.

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

И торба за инструментите също ако ти се намира
За ключовете ще проверя, ако не са в мазето, чак след нова година ще имаш отговор, защото повече от нещата са на вилата в гаража....и чак след нова година ще ходя там...сигурен съм, че самият патрон за запалването го имам все с кормилният прът, ще ти го дам все с ключовете, ако ги открия, за да не се занимаваш с ключари, дръжки външни имам, ама са счупени до една......те се чупят единствено пластмасата под никеловата лайстна...е там са чупени....но се правят....а и никела над пластмасата май ми липсва...халогени нямам...размазах я челно едно време...пасват и други от кинкалериите, освен ако не искаш оргинални, гърнета не търси, слагай резонатори и тръби, ако искаш да ти е по тиха, намери добър майстор на ауспухси по вашият край и той ще ти реши проблема.....здраво няма да намериш...
И другите неща ги нямам.....когато намеря малко време ще се заровя в мазето, но има и на вилата и ще ти напиша какво имам....макар, че са мешани с някой от призма и не се различават, та може и да те подведа...в ланча форума май ти бях дал по спомен някой части който имам....всичко е оригинално, но втора ръка при мен....от радиатора надявам се обеди.....
Благодаря ти за уискито....утре ще намина да го взема....идиалнно ми идва за събота и неделя....))
Поздрави и снимки чакам.......
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Направено в Италия > Ланча « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules