Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика
Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-12-2018, 11:13   #4786
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Ти гледа ли разговорите на Путин с Оливър Стоун?

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
ecotronic is online now   Reply With Quote
Old 06-12-2018, 17:05   #4787
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ecotronic View Post
Ти гледа ли разговорите на Путин с Оливър Стоун?
Не съм, ама знам че тоя е доста про руски настроен
Old 06-12-2018, 17:45   #4788
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Quote:
Originally Posted by Orm View Post
Не съм, ама знам че тоя е доста про руски настроен
Изгледай го, ще ти хареса. Долавя се нюанс на проруско настроение, но обективизмът и безпристрастието са доста повече.
А и ще научииш доста интересни подробности от устата на Путин, като например тази, че договор (черно на бяло) за неразширяването на НАТО на изток не съществува и никога не е съществувал.

Накратко - и пропаганда да е, е няколко класи над соловьовата

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)

.
Old 06-12-2018, 20:28   #4789
546
лют бакшиш от БКАР

546's Avatar

Това с договора да не е мерак да се присъединят към алианса?
546 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2018, 21:04   #4790
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Quote:
Originally Posted by 546 View Post
Това с договора да не е мерак да се присъединят към алианса?
И такова нещо е имало, според Путин, но хамериканците са го отхвърлили.

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
Old 06-12-2018, 21:12   #4791
ivan dimitrov
светлозелен(ама не много)

ivan dimitrov's Avatar

"А как се превежда това на руски"!?
Не е важно кой какво говори.
Важно е кой какво прави.
"По делата ще ги познаете".
Old 07-12-2018, 00:23   #4792
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Знам че не имало договор за това, но има видео с обещание за това. Още преди години , преди Крим и всичките истории Путин им предлагаше да участват и те в евро - ПРО-то, отказаха му. Не е трудно дори за дете да си направи изводите. Човека си защитава държавата срещу доста по силен враг (мисля че вече е ясно че е враг а не противник). Слугите на САЩ се опитват да навият руснаците да се отпуснат и да се наслаждават на изнасилването, както го правят те (и ние), ама те не искат. Това е цялата история.
Имам 2 лели, които от 25 години живея там и ми гостуваха миналия месец. Не съм виждал подобни зомбита. САЩ е рай, САЩ иска всички да живеят добре, кога си виждал САЩ да воюва с някой, защо Путин уби Скрипал (нищо че Скрипал е жив), оооо и вие имате КИА - това също е американско...... Расказваха как братовчед ми като чуе руски му призлява, мразел руския език.... Аз си мълчах заради семейните връзки.... не исках да им развалям малкия рай в главите..... Това са хора, които не са се родили там, представям си какво им е в главата на истинските американци....
Old 07-12-2018, 11:28   #4793
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Ми той и наш Павлинчо, като ваш'те лели

Стремежът към материалното на никого не прощава.

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
Old 07-12-2018, 15:32   #4794
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Ми той и наш Павлинчо, като ваш'те лели

Стремежът към материалното на никого не прощава.
Са четох че арестували дъщерята на хуйуей ли хайвай ли .... и се радвали че ще я изплзват срещу Китай..... Скоро страната на свобадата ще се превърне в опасно място за всеки един НЕамериканец ...
Old 07-12-2018, 15:52   #4795
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Мхм аз пък чух, че и за антихамериканска пропаганда вече щели да пращат на електрическия тиган.
Щели да започнат от Флорида

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
Old 07-12-2018, 16:14   #4796
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Не съм виждал подобни зомбита.
Не се ли бръснеш поне?
Светът е такъв - какъвто го възприемаш.
Очаквах нещо за Крим да обясниш, нещо за една "Тънка червена линия". А то....... пак за "Извечният Враг" ставало дума.
Приказките за изнасилване може би нямат нужда от коментар. Тъкмо сега, когато се заговори за създаването на единна европейска армия, от подобни простотии няма да събереш дивиденти.
Old 07-12-2018, 22:29   #4797
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ivan dimitrov View Post
Не се ли бръснеш поне?
Светът е такъв - какъвто го възприемаш.
Очаквах нещо за Крим да обясниш, нещо за една "Тънка червена линия". А то....... пак за "Извечният Враг" ставало дума.
Приказките за изнасилване може би нямат нужда от коментар. Тъкмо сега, когато се заговори за създаването на единна европейска армия, от подобни простотии няма да събереш дивиденти.
Мактон заговори за европейска армия.... Париж беше чудесен последната седмица. Вместо елхи палеха коли
А какво има за обясняване за Крим? Ако имаш предвид украинските корита, то не е станало в Крим а баш в руските води дето още преди Крим бяха руски. Това ако бяха американци дали щяха да си играят с тея тъпанари 7 часа за да няма жертви? Нещо ми подсказва че на 2та минута щяха да са на дъното на морето...

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

Quote:
Мхм аз пък чух, че и за антихамериканска пропаганда вече щели да пращат на електрическия тиган.
Щели да започнат от Флорида
Ще ги правят на палачинки ?!? Нищо чудно

.
Orm is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2018, 22:59   #4798
ivan dimitrov

ivan dimitrov's Avatar

Quote:
Вместо елхи палеха коли
Това ли е целта ти? Да се палят коли вместо елхи?
Ако очакваш че след протестите там, ще настане социализъм - заблуждаваш се. Въпреки че точно Франция май е най ляво ориентираната страна в ЕС. Това което може да се случи, е това което се случи в Обединеното Кралство. Което е - да дойдат на власт хора, чийто поглед е не по малко замъглен от твоят.
Ако и германци, французи и ингилизи да могат да оцелеят самосиндикално, в настоящите икономически условия, останалите европейски страни - не могат. Добре де, малко е крайно, нека да е възможно оцеляването, но в условия от преди век.
Постоянно демонстрираш неприязън към щатите, и като ти се напомни че ЕС е замислен като опонент тъкмо на тях, се правиш на ударен. Това че междувремено се появи нов опонент на изток и той налага съвместно с щатите "умуване", изобщо не означава че конфликтът е решен.
Не-е-е. Не става въпрос за Русия. Путинова Русия е "бита карта". Путин освен война, нищо друго не може да донесе на светът. На него винаги му е необходим враг, щото освен "да пази страната си" друго не умее. Аз се чудя обаче - кой ще опази Русия от него. Но това си е въпрос на който отговорът не ми е важен.
Ей го на един въпрос, който ми е важен - как си представяш развитието на България в идните 10г? Най общо.
Напускаме ЕС и НАТО, затваряме границите и се присъединяваме към Руската федерация?!
Или палим коли по улиците, купуваме си калашници, изтрепваме всички които не ни кефят, с надеждата че така животът ни ще се подобри. Упс! Това вече е пробвано.
Old 07-12-2018, 23:36   #4799
Orm
Болен алфист

Orm's Avatar

Quote:
Originally Posted by ivan dimitrov View Post
Това ли е целта ти? Да се палят коли вместо елхи?
Ако очакваш че след протестите там, ще настане социализъм - заблуждаваш се. Въпреки че точно Франция май е най ляво ориентираната страна в ЕС. Това което може да се случи, е това което се случи в Обединеното Кралство. Което е - да дойдат на власт хора, чийто поглед е не по малко замъглен от твоят.
Ако и германци, французи и ингилизи да могат да оцелеят самосиндикално, в настоящите икономически условия, останалите европейски страни - не могат. Добре де, малко е крайно, нека да е възможно оцеляването, но в условия от преди век.
Постоянно демонстрираш неприязън към щатите, и като ти се напомни че ЕС е замислен като опонент тъкмо на тях, се правиш на ударен. Това че междувремено се появи нов опонент на изток и той налага съвместно с щатите "умуване", изобщо не означава че конфликтът е решен.
Не-е-е. Не става въпрос за Русия. Путинова Русия е "бита карта". Путин освен война, нищо друго не може да донесе на светът. На него винаги му е необходим враг, щото освен "да пази страната си" друго не умее. Аз се чудя обаче - кой ще опази Русия от него. Но това си е въпрос на който отговорът не ми е важен.
Ей го на един въпрос, който ми е важен - как си представяш развитието на България в идните 10г? Най общо.
Напускаме ЕС и НАТО, затваряме границите и се присъединяваме към Руската федерация?!
Или палим коли по улиците, купуваме си калашници, изтрепваме всички които не ни кефят, с надеждата че така животът ни ще се подобри. Упс! Това вече е пробвано.
Как успя да омешаш всичко в една каша?!??!!?! До колкото разбрах най важния ти въпрос е как ще се развиа Бг следващите 10г. Отгоеора е елементарен, както кажат господата, таке ще се развиваме или деградираме.... Ще си изберем Бойко за още 15 мандата и ще сочиме с пръст към руснаците че живеят под Путиновото иго, ще купуваме газ 2 пъти по скъпо от господата (просто щото е по-демократична газ). Абе, каквото ни кажат, това ще изпълняваме.

PS. Моята цел е да изпуша една демократична цигарка и да си сипя малко от контрабандното вино на баджанака....

.
Orm is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2018, 23:53   #4800
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

След 10 г вероятно Великобритания и Франция ще са напуснали EC. Това ще е добре дошло за САЩ, но да видим, дали ще успеят да попречат на Русия да влезе в него. Това е истинският им кошмар.

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки > Икономика и политика « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules