Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума
Относно форума Ако не ви работи паролата, ако искате да смените никнейма си, ако имате предложения или въпроси - поставете ги тук!

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-12-2017, 11:04   #31
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Не всеки се сеща да прочете правилата преди да пусне обява.

Поради това би било добре след пускането на обява да се появява съобщение, че обявата ще бъде разгледана и одобрена от модератор и след това - евентуално публикувана. Както е в други сайтове за обяви. В противен случай, при липса на каквато и да е обратна връзка от системата, потребителят би си помислил, че има някакъв технически проблем и би опитал да пусне същата обява няколко пъти, каквото очевидно е направил и Боби - една и съща обява, пусната през 1 - 2 минути.
Old 04-12-2017, 18:09   #32
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by Kamen666 View Post
Ей голям рев за едно предупреждение...не ми се мисли какво би се случило,ако те бях наказал....
"Това дет го е постанл Камен" е вярно,за това и съм снимал с телефона да видиш как си пуснал 3 обяви в рамките на 3 минути,а не през няколко дни ,както сам твърдиш...
Жив и здрав бъди,празници идват,предупреждението ще падне по срок...
Горе главата

P.S. ето тук: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=3102 можеш да си опресниш правилата,както и да се запознаеш със сроковете за одобрение.
Въпроса е принципен....никакъв рев.....
И ти трябва да си ги опресниш....защото има бая одобрени обяви, който не са по формат и обратно....не случайно преди време пуснах подобна тема......отнасяща се за раздвла, който модерираш.....
Обявите съм ги пуснал по веднъж, може би при опит за редакция да се е получило това натрупване.......след 2-3 дена ги пусмах пак ...интересно, защо не ги снима пак...щеше да стане по голямо натрупването....
Old 05-12-2017, 11:24   #33
Kamen666
Болен алфист

Kamen666's Avatar

Не ...няма рев ....абсурд !
Само дето в 3 теми се оплакваш от едно предупреждение...
Аз одобрявам обяви,който са по шаблон и в който фигурират всички задължителни изисквания.
Това от мен.
Другите "бая" одобрени,нямам идея кой ги е пуснал,но недей упреква мен
Заповядай и пресен скрииншот от Кошче,с всички не одобрени обяви от 09 юли 2017 до този момент.
Искам да ми отбележиш ,къде са твоите,който УЖ си пуснал след 2-3 дни...Благодаря ти !

P.S. No more cry please
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sdf.jpg
Views:	37
Size:	90.2 KB
ID:	161767  
Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
Honda PCX150 - 15 - The Cheapest
Kamen666 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2017, 01:32   #34
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Не ...няма рев ....абсурд !
Само дето в 3 теми се оплакваш от едно предупреждение...
Аз одобрявам обяви,който са по шаблон и в който фигурират всички задължителни изисквания.
Това от мен.
Другите "бая" одобрени,нямам идея кой ги е пуснал,но недей упреква мен
Заповядай и пресен скрииншот от Кошче,с всички не одобрени обяви от 09 юли 2017 до този момент.
Искам да ми отбележиш ,къде са твоите,който УЖ си пуснал след 2-3 дни...Благодаря ти !

P.S. No more cry please
Никой не вика бе човече, говорим си спокойно според мен.....но ти ако се напрягаш, това не е мой проблем!...пиши на български послеслова, няма да викам детето да превежда....това също е правило в форума...)
Явно много си драпал едно време за тоя пост в форума(имам достоверно инфо по тоя въпрос)....но според мен, не си мисли, че си застанал на входа на Солунската митница....
Пак според мен това одобряване, моделиране и спазване на дадени формати за обяви в продава е излишно......защото търговеца как си представи стоката, така ще си набере клиенти, всичко е търговски усет...тъпо е да му определяш правила и да не го допускаш на пазара......та това си е просто битак.
Оставете потребителя сам да си управлява обявата, да може да си е изтрие, когато не е актуална и т.н....а не със седмици неактуална обява да виси в раздела...и това със заключването е само трупане на страници......
п.п...той и Глобалният модератор беше недоволен по едно време от раздела ти, макар, че сега ти удари едно рамо в тая тема...).....ама не знам мнението му в тая тема ли беше, или в някоя друга......може и да се и заличил...)...той е леко непостоянен във вижданията си....добро момче е, изключителен фотограф, но за модерато му куцат някой неща....
Поздрави и Весели Празници.....
Old 06-12-2017, 10:45   #35
Kamen666
Болен алфист

Kamen666's Avatar

Quote:
Originally Posted by Бобби View Post
Никой не вика бе човече, говорим си спокойно според мен.....но ти ако се напрягаш, това не е мой проблем!...пиши на български послеслова, няма да викам детето да превежда....това също е правило в форума...)
Явно много си драпал едно време за тоя пост в форума(имам достоверно инфо по тоя въпрос)....но според мен, не си мисли, че си застанал на входа на Солунската митница....
Пак според мен това одобряване, моделиране и спазване на дадени формати за обяви в продава е излишно......защото търговеца как си представи стоката, така ще си набере клиенти, всичко е търговски усет...тъпо е да му определяш правила и да не го допускаш на пазара......та това си е просто битак.
Оставете потребителя сам да си управлява обявата, да може да си е изтрие, когато не е актуална и т.н....а не със седмици неактуална обява да виси в раздела...и това със заключването е само трупане на страници......
п.п...той и Глобалният модератор беше недоволен по едно време от раздела ти, макар, че сега ти удари едно рамо в тая тема...).....ама не знам мнението му в тая тема ли беше, или в някоя друга......може и да се и заличил...)...той е леко непостоянен във вижданията си....добро момче е, изключителен фотограф, но за модерато му куцат някой неща....
Поздрави и Весели Празници.....
Имаше и стабилни подкупи на две,три места за да ме назначат (плащам като арабин) ...
Не ти ли споделиха и за тях от достоверното инфо,или са пропуснали ?
Винаги ми е било мечта,още от малък,да бъда модератор в раздел купува/продава.
Дори не харесвам и Алфите ,но си купих по принуда (две дори,че и фиат взех...),за да мога да пробия във форума и един ден да се издигна като модератор.
Така,че моля те,не заставяй на пътя между мен и мечтите ми.
Благодаря !
Old 06-12-2017, 13:19   #36
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Имаше и стабилни подкупи на две,три места за да ме назначат (плащам като арабин) ...
Не ти ли споделиха и за тях от достоверното инфо,или са пропуснали ?
Винаги ми е било мечта,още от малък,да бъда модератор в раздел купува/продава.
Дори не харесвам и Алфите ,но си купих по принуда (две дори,че и фиат взех...),за да мога да пробия във форума и един ден да се издигна като модератор.
Така,че моля те,не заставяй на пътя между мен и мечтите ми.
Благодаря !
Извинявай, че се намесих в личното ти пространство.....хубаво е човек да следва мечтите си..
Но по самата тема нищо не каза, не съм я пуснал аз, само си давам мнението , явно има и други недоволни потребители, интересно защо само на мен обърна внимание, приемам го като лично, за което Благодаря.....
Old 07-12-2017, 12:27   #37
Kamen666
Болен алфист

Kamen666's Avatar

Quote:
Originally Posted by Бобби View Post
Извинявай, че се намесих в личното ти пространство.....хубаво е човек да следва мечтите си..
Но по самата тема нищо не каза, не съм я пуснал аз, само си давам мнението , явно има и други недоволни потребители, интересно защо само на мен обърна внимание, приемам го като лично, за което Благодаря.....
И тук не си прав,ако почнеш от началото на темата да почетеш,може би ще забележиш,че винаги отговарям на потребителите,за неща които засягат раздела който модерирам.
Нямаше как да пропусна и теб,особено като се оплака на няколко места в целия форум,заради едно безобидно предупреждение
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules