Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 184

Thread: Track day 1

  1. #76
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Аз го имам, но мога само снимки (фото) да кача.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  2. #77
    Запален алфист kongogo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    A някой взе ли си AutoBuild-а с материала за тракдея - да качи някое сканче тука ...
    Аз даже бях направил тема за статията в Ауто Билд.Ще го потърся и ще гледам да го сканирам и Честит празник

  3. #78
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Тоя човек ми изглеждаше баси и опасния.
    Когато се бяхме наредили така се уплаших, че го пускат пред мен, но за щастие аз бях първи

    Не, че аз не се въртях де , но си излизам в къра като пич и там си се търкалям
    Чак сега прочитам какво самочуствие имаш. По добре да беше излизал след мен, а не на всяка втора обиколка да те застигам, макар че на предната съм ти оставил една права аванс. Това е писта приятелю и ако не можеш да караш бързо просто не влизаш на нея.
    А иначе щом със стоков мотор и стоково окачване допълнено с 15 ки улични гуми и неработеща ламбда мога да слизам под 1,10 на почти всяка обиколка, вероятно не съм чак толкова от търкалящите се
    Абе той си е бая коварен, защото влизаш с висока скорост и ти се струва, че можеш да го вземеш с пълна газ...и точно в този момент вече виждаш как се приближаваш бързо, но сигурно към тревата
    Ако си на правилната траектория този завой наистина се взима с пълна газ
    Last edited by fiore; 08-10-2009 at 19:20.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  4. #79
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Аз си спомням сивата 156-ца, която се мъчеше да завие и не се получаваше. Колега ела сега събота и неделя има совободно каране http://www.facebook.com/event.php?ei...892694&index=1 Да видиш поне другите коли от други марки със стрийт гуми какви времена дават
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  5. #80
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Ква стана тука ся
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  6. #81

    Default

    Глей как са гъбаркат с благочестивия михлюзин........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #82
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore View Post
    Аз си спомням сивата 156-ца, която се мъчеше да завие и не се получаваше. Колега ела сега събота и неделя има совободно каране http://www.facebook.com/event.php?ei...892694&index=1 Да видиш поне другите коли от други марки със стрийт гуми какви времена дават
    Ще дойда когато я накарам да стои добре на пътя. Тогава това беше максимума което тази кола можеше да извади от себе си. Знам другите коли какви времена дават и знам че този същия селеспийд дава 1,05 на тази писта със стрийт гуми. А другите марки не ме интересуват. С бмв-тата приключих когато се качих в алфа.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  8. #83
    Запален алфист Absente_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    O.C
    Age
    37
    Posts
    438

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    То на Нико от Пендаполи му се строши съединителя,иначе щяха да видят останалите.Лошото е,че се опитах да завържа разговор с нашите колеги,ама явно не им бях от категорията.Май следващия път трябва да се пусна с трошачката на Нико,за да ми обърнете внимание.Почувствах се много гадно колеги.Просто исках да ви помогна,а ме гледахте като помияр.Това,че подготвях още 5 коли и се бях омазал,явно ви беше достатъчно да ме пратите в глуха линия.И на моите приятели гърци им направи страшно лошо впечатление.Все пак за тях аз съм накакъв авторитет.Не общувах с много хора,но двете двойки , с които си разненихме няколко реплики,стигнаха за всичко.Добре,че имаше на корем след това в Агио Пневма узо 12.Това донякъде смекчи вкуса в устата ми.Абе майната му!
    нищо чудно колега , такива са си някой от "летящите" колеги , другия път въобще не се и опитвай да завръзваш разговор!
    ПРАВИТЕ ОТСЕЧКИ СА ЗА БЪРЗИТЕ КОЛИ ЗАВОИТЕ СА ЗА БЪРЗИТЕ ШОФЬОРИ!

  9. #84
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Не се ли очертава скоро продължение?
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  10. #85

    Default

    от алфисти.гр разбрахме че Боксера май е дал 01:39:....
    (всичко е на Гръцки и е трудно за разбиране, гоогле транслатор)

    а българска 147 1.9 ЖТД е дала 01:43....
    (вероятно на КГБ) но ще изчакаме с интерес да се похвалят шоферите...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #86

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    от алфисти.гр разбрахме че Боксера май е дал 01:39:....
    (всичко е на Гръцки и е трудно за разбиране, гоогле транслатор)

    а българска 147 1.9 ЖТД е дала 01:43....
    (вероятно на КГБ) но ще изчакаме с интерес да се похвалят шоферите...
    Аааа и таз добра, недй ся така ,да не си се объркал нещо ?

  12. #87
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    къде ги четете тия работи
    дайте темата, че нищо не разбирам в гръцкия форум
    Last edited by digitalundgrd; 28-11-2009 at 19:01.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #88

    Default

    трябва да си регистриран

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #89
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    къде ги четете тия работи
    дайте темата, че нищо не разбирам в гръцкия форум
    Първо се регистрирай,колега и използвай преводача,ако не им разбираш.Ако искаш да поснеш нещо,преводача няма да ти свърши никаква работа,защото превода между двата езика е много труден.На практика буквалния превод е неразбираем.Осен това не знам дали има такава опция.
    Ако решиш да пишеш на гръцки ще ти трябва и азбука,но граматиката им е такава,че дори аз пиша като китаец.Пиша само с думи,които знам точно как се пишат.Иначе е много вероятно да напишеш някоя глупост.Имат много омоними и разликата е само в изписването на звука с някоя от буквите или комбинация от букви за един и същ звук,както и ударението!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #90
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Първо се регистрирай,колега и използвай преводача,ако не им разбираш.Ако искаш да поснеш нещо,преводача няма да ти свърши никаква работа,защото превода между двата езика е много труден.На практика буквалния превод е неразбираем.Осен това не знам дали има такава опция.
    Ако решиш да пишеш на гръцки ще ти трябва и азбука,но граматиката им е такава,че дори аз пиша като китаец.Пиша само с думи,които знам точно как се пишат.Иначе е много вероятно да напишеш някоя глупост.Имат много омоними и разликата е само в изписването на звука с някоя от буквите или комбинация от букви за един и същ звук,както и ударението!
    Акривос етси,колега!Ето малко за разтуха на душата от гръцкия планински шампионат/само в средна и южна Гърция се провежда/
    http://www.youtube.com/watch?v=iQUuj...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=r0GLh...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=vfKu-...eature=related
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •