Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30

Thread: Nurburgring

  1. #16
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Мерси момчета. Явно за сега ще мога да се задоволя с 2 км и 5 завоя. А по-нататък Nurburgring 100letov искрено ти завиждам
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  2. #17
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Още един който ти завижда! Това е наистина уникален шанс - е, пожелавам ти да не е уникален и да ти се случи пак!
    Че у нас няма писта, която да се сравнява с Нюрбургринг е ясно, но някой знае ли къде е най-близката писта която поне се доближава?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #18
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Олее, много яко колега!!!
    Благодаря , че сподели с нас изживяването - сега поне ще има за какво да мечтаем и събираме стотинки, дано и други да пробваме
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #19
    Запален алфист Mony's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    179

    Default

    И да не се приближава -поне да е прилична. На мен ми е интересно дали има някоя друга писта в Гърция близо до нашата граница? Ако някой има инфо да даде координати и ориентировъчни цени на пистата.
    Компромис между науката и религията: Човек е произлязъл от маймуната, която Бог е създал по свой образ и подобие.

    Alfa Romeo 146 ti (само с чип и филтър )
    Fiat Brava JTD

  5. #20
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    В Гърция - Серес.
    Но за повече информация не знам. Мисля, че пистата си има сайт, там може да провериш как стоят нещата.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    136

    Default

    Такива тръпки ме побиха, като прочетох, че си карал 75 3.0 В6, че направо ти завиждам докато не отида там. При първа възможност от към финанси, ще посета пистата без да се замисля.
    Alfa Romeo 75 1.8

  7. #22
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Мерси момчета. Явно за сега ще мога да се задоволя с 2 км и 5 завоя. А по-нататък Nurburgring 100letov искрено ти завиждам
    Дам, реалността в този момент се казва КалояновоТрябва някой ден да се събереме и да я посетим тая пистичка .. за Ринг-а говоря
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  8. #23
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    34
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris- View Post
    Дам, реалността в този момент се казва КалояновоТрябва някой ден да се събереме и да я посетим тая пистичка .. за Ринг-а говоря

    Напълно съм навит. Другия месец се надявам вече да е отворена. Може да я резервираме само за нас срещу 1000 лв мисля беше


    Иначе за Нюрбург ринг. ЛЕЛЕ човече страшно ти се кефя. Аз бих дал цялата сума да ме повози инструктор съз Зондата примерно 2 3 обиколко и да я настъпва. Незнам сигурно няма да спя 2 седмици.
    Или да платя няколко обиколки на някой.

    Не ми е тръпка да карам (знам че немога ) искам да се возя до шофьора. Сигурно ще ми се пръсне сърцето
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  9. #24
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Aз пък искам да карам и то много. Ама пусти финанси...
    Засега тренирам в GTR Evolution, и като наизустя пистата, ще отида и ще ги разцепя!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  10. #25

    Default

    Страхотно колега, искрено ти завиждам.

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by The_Game View Post

    Не ми е тръпка да карам (знам че немога ) искам да се возя до шофьора. Сигурно ще ми се пръсне сърцето
    И това си заслужава, а за твоя случай има тъй нареченото Ринг-такси Спонсорирано от БМВ (както и пистата всъщност) срещу 185 Евро на обиколка и дооооооста ранна резервация..... имаш възможността да се повозиш в последното БМВ М5 карано от професионален шофиор... Не е зонда... ама 500 кончета не са и точно "малко"...

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Aз пък искам да карам и то много. Ама пусти финанси...
    Засега тренирам в GTR Evolution, и като наизустя пистата, ще отида и ще ги разцепя!
    Междудругото основната тема на масичката на новаците в кафето беше... "абе тва въобще не е като на играта а.... " Аз чесно казано така и не я играх, така че бях съвсем на 0-та... Та не че искам да те разколебавам, но не даваи много надежди на компютъра... малко евтина практика на калояново би дала по-големи шансове

    Иначе и аз съм навит да се организираме за малка сбирка на ентусиясти на Калояново примерно... стига да сме достатъчно...

    А следващия път когато имам достатъчно време и пари да отскоча до ринга ще пусна една тема ако има желаещи за компания
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  12. #27
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by 100letov View Post
    Междудругото основната тема на масичката на новаците в кафето беше... "абе тва въобще не е като на играта а.... " Аз чесно казано така и не я играх, така че бях съвсем на 0-та... Та не че искам да те разколебавам, но не даваи много надежди на компютъра... малко евтина практика на калояново би дала по-големи шансове
    Разбира се, просто се шегувах.
    А това за Калояново е добра идея, аз бих дошъл, стига да имам възможност. Така или иначе "състезателната ми кариера" се състои предимно от няколко часа картинг.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  13. #28
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Онази вечер влезнах в сайта на пистата http://www.dracon.bg/index.php/ доста се заинтригувах. Остава само да се съберем
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  14. #29
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    34
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Онази вечер влезнах в сайта на пистата http://www.dracon.bg/index.php/ доста се заинтригувах. Остава само да се съберем

    Тази година живот и здраве ще навъртя малко обиколки на Калояново.

    Пък ако около мен има Алфи ще е супер не някакви опели и VW тa
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  15. #30
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    и аз ти завиждам колега за уникалното преживяване което си имал и дано да ти се случи пак браво

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •