Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки
Общи приказки За всичко, което НЕ Е свързано с Alfa Romeo.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-02-2018, 19:53   #16
acho_
Болен алфист

acho_'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Read View Post
Единствените които са интересни, са gtv-то и 33ката.
Толкова ли го домързя собствениката на 159ката да и избута снега, та само чистачките е пуснал, кво да му гледам на това сняг с две лампи. Или пък сиво GT, с адски грозните оранжеви джанти. Или че някой си снимал половината 147 в подземния паркинг на някой мол. Изсмукано през пръстите набързо, набързо.
И аз не харесвам циганиите, но въпросното ГТ съм го виждал на бензиностанцията на Ребърково и изглежда доста добре наживо. Колкото до календара, като не ти харесва - не купувай.
Old 16-02-2018, 20:29   #17
Read
започва да се пристрастява

Брато, форума е място, където хората изказват мнение свободно, а мненията не винаги се харесват от всички.
Аз мисля така и така го казвам, не си ти човека който ще ми каже какво да правя.
Read is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2018, 22:57   #18
acho_
Болен алфист

acho_'s Avatar

Quote:
Брато, форума е място, където хората изказват мнение свободно, а мненията не винаги се харесват от всички.
Аз мисля така и така го казвам, не си ти човека който ще ми каже какво да правя.
На тоя принцип ти ли си човека, дето ще казва какви снимки трябва да има в календара, или кой как да си стърже леда от предното стъкло?
Old 16-02-2018, 22:59   #19
Read
започва да се пристрастява

Ти пак не можеш да схванеш, че аз казвам какво не ми харесва, не какво трябва да е.
Read is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2018, 23:17   #20
tsvety
Най-бързата алфистка
Член на клуба

tsvety's Avatar

Всеки си има вкусове и усещане за красота. Да, форума е за това да се изразява мнение. То по-голямата част от българите си изразяват мнението преди всичко в социалните мрежи и форуми и до там. Но това е друга тема на разговор

От чиста проба Куртоазия колега Read можехте да напишете , че не ви харесва без допълнителните си за мен АБСУРДНИ обяснения. Това е така нареченото Уважение към труда и усилията на другите. Но и това вече не е типична черта в българина явно.

Ще Ви помоля колега Read да не правите квалификации дали е "Изсмукан от пръсти набързо" след като не сте запознат.

Уважавам Вашето мнение, но изразяването му не ви дава основание да квалифицирате труда на други хора.

Благодаря за вниманието!!!

.
tsvety is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2018, 23:37   #21
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Quote:
Originally Posted by tsvety View Post
Всеки си има вкусове и усещане за красота. Да, форума е за това да се изразява мнение. То по-голямата част от българите си изразяват мнението преди всичко в социалните мрежи и форуми и до там. Но това е друга тема на разговор

От чиста проба Куртоазия колега Read можехте да напишете , че не ви харесва без допълнителните си за мен АБСУРДНИ обяснения. Това е така нареченото Уважение към труда и усилията на другите. Но и това вече не е типична черта в българина явно.

Ще Ви помоля колега Read да не правите квалификации дали е "Изсмукан от пръсти набързо" след като не сте запознат.

Уважавам Вашето мнение, но изразяването му не ви дава основание да квалифицирате труда на други хора.

Благодаря за вниманието!!!

Календарът винаги е правен съобразно условията. Той е такъв, какъвто е! Ако на някой не му харесва, то е в пълното си право да го окачи в кочината на личната си свиня, но не и да намира кусури, на хората, които са положили труд и емоции, за да го направят!
В това е и красотата на разнообразието.

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

А да питам и нещо друго!
Календарът е продукт на КАРБ.
Какви са тия съждения от хора, които не са членове на КАРБ?!
Стани член на клуба и обсъждай на воля!
Old 17-02-2018, 00:55   #22
D-I-V-A-K-A
Алфоман

D-I-V-A-K-A's Avatar

Quote:
Единствените които са интересни, са gtv-то и 33ката.
Толкова ли го домързя собствениката на 159ката да и избута снега, та само чистачките е пуснал, кво да му гледам на това сняг с две лампи. Или пък сиво GT, с адски грозните оранжеви джанти. Или че някой си снимал половината 147 в подземния паркинг на някой мол. Изсмукано през пръстите набързо, набързо.
Всички са отворени за предложения и инициатива, заповядай догодина да направиш нещо по-добро и по-хубаво. Да се уговаряш със собствениците, да варираш с техният график, градикграфикът на човека, който снима, капризите на времето, гоненето на срокове и договарянето за печата. Едва ли някой ще се разсърди, ако можеш да направиш по-добре нещата, то да ги осъществиш и всички да им се порадваме или пък да ги критикуваме, знае ли човек...
Old 17-02-2018, 01:27   #23
dhtj
Banned

Поздравления за идеята и положения труд!
Хубав е календара.

Следващото да не се приема като критика, по-скоро като лично мнение и вкус.
Мисля че на такива "официални" артикули трябва да присъстват коли с максимално заводски вид, като 155ците например, гтв-то и джулиетата от този календар.

Другите коли с разните тунинг емблемки, ваденки и шарени джанти според мен са неподходящи.
Но това си е лично мнение, не е критика.
dhtj is offline   Reply With Quote
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules